Przygodna i nagminna masturbacja a poziom testosteronu (trolling = ban)

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 2665 Strona 267 z 267
Rejestracja: 2015
  • 676 / 143 / 0


@blau77 Zaczekaj, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem: czyli zatruwasz swój mózg fetą, ale pogorszenie samopoczucia upatrujesz w tym, że pomasowałeś sobie penisa łapką i to tak, że nawet nie doszło do ejakulacji? W tym wątku trolling jest zakazany, ale ledwie się mogę powstrzymać, normalnie wymiękam czytając co tu się wypisuje.
Rejestracja: 2016
  • 411 / 66 / 0


Chopy mam pytanie, jak komuś lecą włosy uwarunkowanie genetyczne ten pierdolony gen :( to nagminna masturbacja powinna spowolnić ten proces ponieważ z nasieniem pozbywamy się także testosteronu i prolaktyna się podnosi tłumiąc teścia, z kolei plemnik jest z czego zbudowany ? kolagenu ? wywalając nasienie dla organizmu bedzie oczywiste by produkować plemniki, a nie dbać o włosy których cebulki stają się coraz mniejsze na wskutek braku budulca, ma ktoś jakieś doświadczenia z tym związane ograniczenie wydalania nasienia powinno przynieść korzyść dla skóry włosów paznokci, ale nagromadzenie testosteronu spowoduje szybsze wypadanie włosów ? wytłumaczy mi ktoś z łaski swojej czy tak jest.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Kokaina na statku w Meksyku. Oświadczenie MSZ po zatrzymaniu polskich marynarzy

"Polska służba dyplomatyczno-konsularna z najwyższym zaangażowaniem podejmuje działania na rzecz polskich obywateli, zaangażowanych w sprawę dotyczącą wprowadzenia do obrotu narkotyków o łącznej wadze 224 kg 789 g i 400 mg" .
Rejestracja: 2017
  • 284 / 47 / 0


@Migomat to nie do konca tak dziala bo po pierwsze przy nagminnej masturbacji poziom tescia masz obnizony , przy normalnym zyciu seksualnym powinien byc w normie, a i podczas wytrysku wydalasz sporo cynku , cynk jest dla wlosow neizbedny a wiec nagminna masturbacja tak naprawde dla wlosow jest niekorzystna , oczywiscie to w wielkim uproszczeniu , ale w spermie znajduje sie wiele rzeczy ktore wlosy potrzebuaj z cynkiem an czele ,
Rejestracja: 2009
  • 2345 / 4 / 0


Włosy są mocniejsze i gęstsze na nf.


https://www.youtube.com/watch?v=Ll_MmXw ... e=youtu.be
Nofap 33 - Boży Dar
Rejestracja: 2018
  • 192 / 13 / 0


Jakie są pozytywne aspekty dłuższej abstynencji? Nie walę już 6-7 tydzień i powiem, że prócz lepszego samopoczucia i większego libido nie czuje czegoś nadzwyczajnego. Czyżby już wyrównała się homeostaza?
Posty: 2665 Strona 267 z 267
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość