Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 1438 Strona 143 z 144
Rejestracja: 2021
  • 123 / 6 / 0

Może ktoś dać pełną liste jeśli chodzi o SAA z apteki tj. testosteron od polfy i co jeszcze?
Rejestracja: 2018
  • 3867 / 1631 / 1

Skręt, areszt, przeszukanie, a na końcu… umorzenie

Mija dziesięć lat, od kiedy prokuratorzy i sędziowie mogą umarzać sprawy za posiadanie małych ilości narkotyków na własny użytek. Dzięki temu tysiące osób uniknęły wyroku np. za to, że miały w kieszeni skręta. Ale w oczekiwaniu na umorzenie nie uniknęły zamknięcia w celi i przeszukania domu. Bardzo ciekawy tekst Krytyki Politycznej, polecamy!

Marokański haszysz płynie do Europy nową, bezpieczniejszą trasą

Podczas dwóch operacji specjalnych funkcjonariusze Gwardii Cywilnej przejęli w sumie ponad 16 ton marokańskiego haszyszu, dwie szybkie łodzie pontonowe o wartości ok. 300 tys. euro oraz kilka samochodów dostawczych. Zatrzymano łącznie 15 osób. Przy okazji śledczy ustalili, że ofiarami ubiegłorocznej katastrofy helikoptera w gminie Sewilian Pedrera byli dwaj piloci przemycający narkotyki drogą lotniczą.
Rejestracja: 2021
  • 123 / 6 / 0

@DexPL eh, daj spokój z tą stroną, zamist w quote wszystko wrzucić było by szybciej.
Rejestracja: 2018
  • 3867 / 1631 / 1

To sobie wrzuć! Sorki, ale nie ma jednego pliku gdzie masz wszystkie hormony dostępne w aptece. Postaraj się i zrób choć minimum wysiłku, by poszukać tego, czego potrzebujesz. Nie sądzisz chyba, że ktoś spędzi tutaj godzinę, by Tobie taką listę sporządzić LOL. Jeleni, to w lesie szukaj,
Rejestracja: 2021
  • 14 / 5 / 0

16 czerwca 2021SzukamPracy pisze:
Może ktoś dać pełną liste jeśli chodzi o SAA z apteki tj. testosteron od polfy i co jeszcze?
Polfa nie produkuje testosteronu od lat 90 %-D
Warto jedynie testosteron prolongatum, omnadren, deka choć z nią jeśli chodzi o cenę zastanawiałbym się. Są i inne tylko w dopingu średnio się sprawdzają.
Rejestracja: 2021
  • 123 / 6 / 0

@KwantowyPanAntylop chodziło mi oczywiście o Jelfa
Rejestracja: 2021
  • 14 / 5 / 0

16 czerwca 2021SzukamPracy pisze:
@KwantowyPanAntylop chodziło mi oczywiście o Jelfa
Jelfa nie produkuje sterydów z 5 lat jak nie lepiej. Omka i prolongatum teraz jest tłuczona za granicą przez firmę pharma swiss, ale owszem dostępna u nas w aptece.
Rejestracja: 2018
  • 3867 / 1631 / 1

Ale na czarnym rynku wciąż lata Prolongatum z Jelfy z datą produkcji 2021!! Ileż tego koksy kłują w dupki i nóżki! Dla niektórych marka jest najważniejsza!

U mnie w szpitalu testosteron jest zamawiany na import docelowy ze Szwajcarii (mały producent specjalizujący się w steroidach). Jest to mix estrów od iso do undeca. Do stosowania 2x w miesiącu. Stężenie 100mg w ml. Stosujemy w przypadku nowotworów jąder (gdy testa nie produkują, bo są takie że wtedy produkują za dużo) lub w przypadku resekcji jąder, czy w przypadku problemów z osią podwzgórze przysadka jądra. Pacjenci bardzo sobie chwalą i cenią. Jest ze względu na bardzo niskie, jak na mix stężenie bezbolesny, a dobór estrów zapewnia relatywnie stałe stężenie i brak wahań i związanych z tym skutków ubocznych. Produkt w pełni refundowany (pacjent nic nie płaci), raz w miesiącu jest 3 dni w szpitalu na badaniach i dostaje zastrzyk, a 2 tygodnie później przychodzi do szpitala tylko na zastrzyk. Nie jest wydawany do domu (za wyjątkiem osób leżących lub mających bardzo daleko do szpitala za zgodą NFZ). Prowadzona w ten sposób HTZ jest też możliwa za opłatą dla osób które nie mieszczą się w ramach refundacji. Z tego co pamiętam (choć mogę się mylić) kwartalna opłata wynosi 750zł. Celem HTZ jest podanie takiej ilość testosteronu, by uzyskać stałe stężenie w granicach od +/- 10% od górnej granicy dopuszczalnej. Dawkowanie dobiera się indywidualnie do pacjenta opierając się na comiesięcznych badaniach stężenia testosteronu. Równolegle w czasie badań robi się częściowy panel hormonalny by określić poziom prolaktyny i estradiolu, a także stan wątroby i nerek oraz pracę tarczycy.

To tyle tak na szybko o HTZ szpitalnym. Wielu lekarzy też prowadzi HTZ ambulatoryjne odpłatnie (częściowo pokrywa koszty NFZ, np wizyty i same zastrzyki, plus badania) w poradniach (sprowadzają ten test do użycia ambulatoryjnego), ale w tym przypadku to koszt jakichś 450-550 złotych miesięcznie w zależności od wielkości kłopotów z jakimi trzeba się zmierzyć. Dobry lekarz potrafi zdziałać cuda. Przy odpowiednio większej kasie poprowadzi na cyklu (znam kilka osób które w ten sposób się "leczyły") z użyciem np 2 czy 3 środków. Zrobią odpowiednie badania, przepiszą leki na odblok itd.
Rejestracja: 2010
  • 3124 / 127 / 0

15 czerwca 2021gerbtt pisze:
10 czerwca 2021Stteetart pisze:
Nie wszystkie SSRI podnoszą prolaktynę.
O samym DD coś tam słyszałem. Ponoć, żeby nie bylo DD trza bić 2 x tyle testosteronu co deki.
Deke od zawsze omijalem szerokim łukiem. Raz, że ciężko bylo o legitny środek a dwa odblok po tym zawsze był dramatyczny.
Co masz na myśli pisząc, że odblok po dece jest dramatyczny? Pytam, bo właśnie chciałem próbować tego środka, a zależy mi na późniejszym odblokowaniu się. Co zrobić, żeby mimo stosowania deki nie mieć z tym problemu?
Nandrolon pozostawia w organizmie metabolity, które wypłukują się z organizmu jeszcze wiele miesięcy. Jeśli nie robisz mostka, nie bierz deki/npp ani Trenbolonu
Rejestracja: 2017
  • 2120 / 333 / 0

10 czerwca 2021DexPL pisze:

@OdwiertKorzenny To, zbij. Zobaczysz jak wygląda życie na zerowej prolaktynie dla faceta. Z deszczu pod rynnę. Tak najprościej to opisać. Natomiast odbudowanie jej trwa, oj trwa. Wtedy już nandrolony i SSRI razem nie pomagają.
Dexu wyjaśnij proszę bardziej, bo ja to sobie wyobrażałem, że prolaktyna to hormon totalnej pizdowatości.
Jedzenie 1mg kabergoliny raz w tygodniu, tak jak Bóg nakazał podobno zeruje prolaktynę.

Pytanie: Jak zrobić zastrzyk idealny ?
Bo raz na jakiś czas w miejscu iniekcji zauważę tłusty ślad... niemiłosiernie mnie to kurwa wkurwia, że towar się marnuje.
Jak zauważę, kropelkę oleju jakby wypływającą z krwią to mnie szlag trafia.
Nabieram 0.9, a strzelam 0.7, przeważnie w uda, bo wygodnie.
To mam strzelać 0.8, albo 0.9, żebym był pewny, że wszystko siedzi w mięsie ? :cojest:
W sumie mi to jeden chuj, bo 'ból' będzie prawie taki sam, tylko, że z czasem się zrobią ślady jak sito.. Co robię zle ?
Posty: 1438 Strona 143 z 144
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości