Środki anaboliczno-androgeniczne, SAA, sterydy - Wątek ogólny

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 155 / 40 / 0

10 lutego 2020Kamral pisze:
estradiol, prolaktyna trzymana w ryzach. Mi właśnie nie zalezy najbardziej na sylwetce tylko na samopoczuciu, chociaz silka dieta oczywiscie ciagle jest
Nie zależy ci na sylwetce, a chodzisz na siłkę i trzymasz miche hehe. Ile tego teścia leci tygodniowo dla lepszego samopoczucia?

@OdwiertKorzenny cwiczysz konkretnie na siłowni czy robisz pompki przysiad pajacyki i walisz towar :p?

Toż napisał!. Następnym razem warn. DexPL
  • 449 / 61 / 0

Ogólnie często te związki rozwalają cały układ hormonalny, człowiek wpada w depresję i lęki... potem jakieś odbloki…. trochę średnia droga... choć dla wielu facetów 45+ są pomocne przy chorobach np. przeroście gruczołu krokowego ale nie w tych dawkach :)

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Słowik rozwinął interes za kratami. Szczegóły największej od lat afery w Służbie Więziennictwa

Trzy piękne adwokatki dla gangsterów miały skorumpować blisko dwudziestu funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dzięki temu Słowik i jego partnerzy mogli handlować w warszawskim areszcie, czym tylko chcieli.
  • 276 / 17 / 0

13 lutego 2020tinoss pisze:
10 lutego 2020Kamral pisze:
estradiol, prolaktyna trzymana w ryzach. Mi właśnie nie zalezy najbardziej na sylwetce tylko na samopoczuciu, chociaz silka dieta oczywiscie ciagle jest
Nie zależy ci na sylwetce, a chodzisz na siłkę i trzymasz miche hehe. Ile tego teścia leci tygodniowo dla lepszego samopoczucia?

@OdwiertKorzenny cwiczysz konkretnie na siłowni czy robisz pompki przysiad pajacyki i walisz towar :p?

Toż napisał!. Następnym razem warn. DexPL
napisałem ,,nie zależy mi najbardziej'' na sylwetce. I tak zdecydowanie najbardziej zależy mi na dobrym samopoczuciu. Ruch pomoga utrzymać dobre samopoczucie czyli w moim przypadku siłownia, w zdrowym ciele - zdrowy duch czyli tutaj odpowiednia dieta też ma na to duży wpływ :) Efekt uboczny w postaci dobrej sylwetki także pomoże w dobrym samopoczuciu.
  • 2987 / 1215 / 1

13 lutego 2020Carlosa pisze:
Ogólnie często te związki rozwalają cały układ hormonalny, człowiek wpada w depresję i lęki... potem jakieś odbloki…. trochę średnia droga... choć dla wielu facetów 45+ są pomocne przy chorobach np. przeroście gruczołu krokowego ale nie w tych dawkach :)

To tak jakby powiedzieć, że branie insuliny przy cukrzycy jest złe, bo powoduje "rozwalenie układu hormonalnego". Bierze się aby osiągnąć zamierzony efekt, jak przy każdym innym leku. A "rozwalenie" leczy się bardzo szybko o ile wie się czym i jak.

Akurat przy przeroście gruczołu testosteron podawany zewnętrznie często wywołuje więcej krzywdy niż pomocy(kwestia DHT). Kwestia diagnozy przyczyny.
  • 1970 / 307 / 0

@DexPL A czemu nie Clen i T3 ?
Ludzie chwalą sobie taki mix.
Dodać ketotifen i można fajnie cisnąć na clenie.
Clenu ani T3 nigdy nie brałem.
Np. pseudoefedryna wywołuje u mnie nieprzyjemne wazo, clen tak ma ?
A co myślisz o moim ciśnieniu i (chyba) tachykardii - tzn normalnie nie mam takiego pulsu, ot tak od 2 dni mi tak wyjebało.

=================================================

Jest sens omka250 e5d + meta 10mg 3 razy dziennie, do tego profilaktycznie 1mg anastrazolu (codziennie chyba, bo oba środki mocno aromatyzują), coby się nie zalać ?
Cykl pod redukcję bardziej.

=================================================

@DexPL A jak połączenie beta-blokera (mam bisocard 5mg) wraz z clenbuterolem ?
Bo przyjęło się, że jest silniejszy od efedryny, a na forum jest dyskusja odnośni łączenia BB ze stymulantami.

Byłem u lekarza, puls jest za wysoki, wg standardów jest to już tachykardia (bo leciutko wychodziło ponad setka np. 103, 105).
Nadciśnienie dziedziczne raczej, bo w wieku 14-15 lat potrafiłem mieć ponad 200.
Widzę, że polpril 10mg zbija mi go do ciśnienia książkowego, ale puls jest 90-100.
(biscoardu jeszcze nie stosowałem).
Zbadam sobie jeszcze ciśnienie na dniach i zobaczymy co wyjdzie z tego mixu polprilu i biscocardu.

Scalono. Nepenthee
  • 577 / 35 / 0

Bylo pisane wielokrotnie, ze mix beta-bloker + stymulant = kardiotoksycznosc
alfa bloker Ok
ACEI chyba... tez ok , nie pamietam . Poczytaj posty Johnyha
  • 2439 / 408 / 0

Trochę odbijając, pytanie na prośbę znajomego, jakieś opinie o Boom Pharmacy / Boom Labs?
  • 1970 / 307 / 0

Tak tak, ACEI stosuję również Polpril 10mg (rampiryl),
co do beta blokerów leci bisocard 5mg (bisoprolol) BB selektywny, blokuje tylko receptory β1-adrenergiczne.
A Clen rusza (i chyba efka też) receptory β2-adrenergiczyne.

Teraz zarówno ciśnienie i puls mam książkowe, po stosowaniu leków.
  • 1970 / 307 / 0

@DexPL Wypowiesz się ?
Zadałem Tobie też pytanie odnośnie łączenia SNRI (Wenla i mirta) z Clenem,
chodzi mi o to czy mogą być jakieś komplikacje z tym związane jak np. serotonergiki z SSRI - Zespół Serotoninowy, ale się jasno w tej kwestii nie określiłeś.
  • 354 / 36 / 0

Szczerze Ci powiem, że bałbym Ci udzielać takich informacji bo nie wiesz tak na prawdę co siedzi w tym Twoim "clenie". Znam przypadki gdzie zwykłe łączenie SSRI (które sa niby bezpieczne) ze sterydami nasilało znacznie chorobę a nawet wywoływały duże problemy z sercem.
Łączenie leków na serce albo "problemy z głową" ze sterydami to w mniejszym lub większym stopniu proszenie się o przypał. Samego teścia jeszcze jakoś idzie ogarnąć ale jak zaczynasz myśleć o nandrolonach, trenbolonach itp to ryzyko rośnie.
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 1475 uczestników Wejdź na czata