Substancje psychoaktywne, których działanie polega na osłabieniu transmisji bodźców zewnętrznych do mózgu.
Więcej informacji: Dysocjanty w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
  • 1513 / 22 / 0
Ephenidine / EPE / N-Ethyl-1,2diphenylethylamine
Ephenidine.png
N-etylo-1,2-difenyloetyloamina
https://en.wikipedia.org/wiki/Ephenidine

https://www.ukchemicalresearch.org/Thre ... dine--6330

http://www.bluelight.org/vb/threads/744 ... Ephenidine

Jakieś info, raporty - może wyjść ciekawiej niż MXP i dnd.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 lipca 2020 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
mr_b∩ʁbꞁө
  • 395 / 13 / 0
19:20 - 52mg orally dissolved in vodka. Empty stomach. No tolerance or other drugs consumed. In GFs flat for a quiet evening
20:05 - laggy eyes? Not otherwise that noticeable
20:10 - we eat the quesadilla we have cooked and they are utterly delicious.
20:20 - Definitely something now, laggy eyes and feel quite pleasant
20:33 - Pleasant mood lift and slight dissociation. Similar to 20mg MXE but not confusing
20:36 - I feel very cheerfu. Surely there is some reuptake inhibition here. I feel enthuastic and optimistic about everything
20:53 - We sit in bed and internet for a bit. Seems to have stopped getting stronger now and is at a lovely level.
21:23 - we watch archer and it seems to go quickly. I have no problem following the plot.
21:29 - I still feel very lucid and almost as if it is getting less intense. We decide we will watch a film
21:45 - the cheer is lessened
22:58 - It does appear to have subsided a fair bit
23:37 - I get up to go to the loo and feel close to sober. About equivalent to the intensity at 20:05
00:00 - I have no problem sleeping and rather oversleep, as usual when I don't set an alarm.
09:00 - I get up and feel fine


widzę, że to będzie dalej kontynuacja trzeźwych dyso z lekkim opiatowym feelem.
Uwaga! Użytkownik kapitanxsova nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1128 / 207 / 7
Dorwałem to dyso. Póki co testuję mikrodawki ale w weekend prawdopodobnie będzie mix z tryptaminą. Tylko nie wiem jak to rozegrać. Z jednej strony nie chcę sobie zanieczyszczać działania 4-HO-MIPTa innymi substancjami więc myślałem o zarzuceniu efenidyny na afterglow. Z drugiej strony wiem że dyso podbijają sajko więc mogłoby być ciekawie przyjąć efenidynę przed sajko.

Test sortu - ~1mg vapo - freebase, smak diaryletylaminowy.

Na oko 3/4 dupki lufki, sporo się zmarnowało (bo kioskowa lufka do waporyzacji prochu się nie nadaje) - lekko wyczuwalna dyso-lekkość bytu, brak dopaminowego wejścia jak w przypadku difenidyny.

Następnego dnia...

5mg freebase zjedzone i przegryzione jabłkiem w celu konwersji do soli - placebo.

10mg efenidyny przerobionej na cytrynian - tutaj zaczęło być ciekawie, chociaż efekty bardzo subtelne (ale nie dziwię się skoro 70mg to dawka progowa dla efektów dysocjacyjnych - post1887070.html#p1887070 ). Potwierdziło się mniejsze oddziaływanie na dopaminę niż w przypadku difenidyny. Za to poczułem coś co przypominało oddziaływanie na serotoninę. Ogólnie efekt motywujący. Nic bardziej konkretnego nie stwierdzę bo dawka za mała.

To tyle z zaobserwowanych teraz efektów. Jak będę miał okazję to przetestuję solo większą ilość, mix z tryptaminami, mix z marihuaną (bardzo lubiłem w przypadku MXE).
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 1428 / 73 / 0
nikt więcej? podobno to pełnoprawna konkurentka MXE i kety.
  • 1128 / 207 / 7
Zniechęciła mnie do testów bólem nerek po konsumpcji większej ilości (50mg). Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy naprawdę jest bardziej szkodliwa pod tym względem od difenidyny, po której nigdy takich akcji nie miałem.

Miks z 4-HO-MIPTem zwiększył wrażenia introspektywne i ogólnie wzmocnił tryptaminę ale nie zapamiętałem tego jako szczególnie przełomowego tripa.

Substancja przegrywa z bardziej znanymi dysocjantami wysokim dawkowaniem. Wolę zapodać 5-10mg DCNEK i nie bać się o nerki. A do HOMIPTa DCNEK jak znalazł, tylko należy konsumować więcej sajko niż dyso aby uniknąć nieprzyjemnego mindfucka (ten po tryptaminach uznaję za przyjemny :cheesy: ).
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 913 / 28 / 0
Lajtowy dysocjant z tego samego pudełka co difenidyna (DPH) i metoksfenidyna (MXP). Nie taki chłodny jak DPH i bardziej klarowny, prawie żadnego mindfucku. Bardziej "pluszowy" od MXP, mnie nachodzi uczucie, jakby powietrze nabrało specyfiki karmelu albo toffee trochę (wiem, brzmi dziwnie). Nie dzieje się po nim tyle, co po MXE czy DXM. Brak mindfucku można kompensować trochę Marią. Fantastyczny na rozmowy z bliską osobą i na wspólne kotłowanie się w pościeli. I rozmowy, i kotłowanie takie raczej bez ładu i składu, co nie znaczy, że złe.

Testowałem dawki do 130 mg.

Dorzucanie jest trikowe (nie polecam), podobnie jak w przypadku DPH i MXP - nie za bardzo pogłębia się stan dysocjacyjny, za to solidnie rozkręcia się mania. Sama mania nie jest zła, ale może zaskoczyć nieprzygotowanych. Da się znaleźć w sieci przypadki pisania SMSów i postów na FB, o których delikwenci potem nie pamiętali i których się wstydzili.

Bardzo przyjemnie komponuje się z niedużymi (!) dawkami psychodelików -- powiedzmy 50ug 1p-LSD zjedzone @T+4h. Próby mieszania z DXM (też małe dawki) w moim przypadku czasem udane, czasem niezbyt (zakręt dysocjacyjny, ciężka głowa).
  • 1128 / 207 / 7
Ciekawy dysocjant, niestety żeby poczuć coś ciekawego trzeba wziąć 100mg.

Ostatnio paliłem mj gdy poczułem że efenidyna się wczytała. Efekty przerosły moje oczekiwania gdyż znalazłem się w świecie w którym ostatnio byłem po miksie MXE+mj za czasów legalności MXE :heart: Poczułem zjednoczenie z własnym umysłem. W tej chwili nie mam weny żeby napisać coś więcej o tak trudnych do opisania słowami odczuciach.

W przeciwieństwie do 2-oxo-PCE (DCNEK) nie powoduje dużego mindfucka, i dlatego dobrze miksuje się z ziołem. Brakowało mi działania serotoninowego ale po 100mg 5-HTP się poprawiło. Podejrzewam że jakiś lekki roślinny SRI by zadziałał jeszcze lepiej (np. sceletium), albo mikrodawka (naprawdę mikro!) releasera serotoniny, najlepiej długo działającego.

Mimo podobieństw do MXE nie poleciłbym jako zamiennik. Brakuje tego efektu wyjebania na otoczenie, całkowitej samoakceptacji, nieprzejmowania się tym co ludzie pomyślą o tym co robię (to w MXE było genialne i dlatego substancja miała ogromny potencjał imprezowy) ale pod względem wrażeń introspektywnych jest blisko. Tak blisko jak 2-oxo-PCE ale od innej strony, tej spokojniejszej i mniej mindfuckowej.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 104 / 13 / 0
Od dwóch dni lecę na dawkach 30-60mg 4-5 dziennie i jak na razie jestem ogromnie zadowolony.
Sprawdza się wyśmienicie do kreatywnej pracy (na tym polu zdecydowanie bardziej niż DPD). Szkoda, że tak samo jak wszystkie dyso obniża koncentrację, bo wtedy byłaby dla mnie głównym towarzyszem przy pracy.

Nie mam niestety (albo i stety) teraz czasu aby pozwolić sobie na zafundowanie hole'a na EPE i przekonanie się jaka siła w niej drzemie, ale na pewno do końca przyszłego tygodnia się uda.

Coś było pisane o wjeździe na nerki. Moje nerki niczego złego póki co nie uświadczyły przy tej substancji. Ogólnie coś jeszcze może bym napisał ale że już świt, to lecę rozpocząć nowy dzień z EPE ;)

epe epe
życie to surfing
więc nie bój się fal
  • 1128 / 207 / 7
Mam smutną wiadomość. Wydaje mi się że efenidyna jest nielegalna jako posiadająca szkielet fenyloetyloaminy:
http://www.dziennikustaw.gov.pl/DU/2018/1591 strony 56-60
element A - pierścień fenylo
R4 - grupa fenylowa
R1 - grupa etylowa (podchodzi pod alkilową)
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 104 / 13 / 0
Obawiam się, że obecnie każda wiadomość na temat większości substancji może byś smutna ;)

Podobnie chyba było z AL-LADem czy eth-ladem, że podchodzi pod LSD.

No cóż, prawda jest taka, że pewien okres się zakończył i trzeba zacząć brać poprawkę na to, że czego nie zamówisz to mogą Cię udupić.
Nie ma innego wyjścia* jak tylko zadbać o poprawę swojego bezpieczeństwa przy dokonywaniu transakcji oraz przechowywaniu substancji.*nie wliczając odstawienia swoich obecnych "zabawek" i znalezienia innego hobby ;)
życie to surfing
więc nie bój się fal
ODPOWIEDZ
Posty: 15 • Strona 1 z 2
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.