Dyskusja na temat roślin z rodziny powojowatych, wykazujących działanie psychoaktywne.
Więcej informacji: Powoje w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 1 z 5
  • 5 / / 3
Witam!
Chciałbym opowiedzieć o moich doznaniach związanych ze spożyciem nasion Ipomoea Purpurea dostępnych w sieci sklepów "Biedronka".

Pierwszy raz zażywałem owe nasiona w ilości 4g przy masie ciała 70kg. Nasiona starannie umyłem, pogryzłem i połknąłem. Następnie przepłukałem usta, aby pozbyć się ochydnego grzybowo-spermowego aromatu.
Efektem było narastające przez parę godzin dobre samopoczucie. Dodatkowo litery i grafiki na ekranie komputera wydawały się ostre i przejrzyste. Po około 6 godzinach po zażyciu nasion zasnąłem.

Efekty uznałem za placebo i postanowiłem zażyć dwukrotnie większą dawkę 3 dni później.

Przygotowanie i podanie nasion podczas drugiej próby było takie samo jak podczas pierwszej. Jedyną różnicą była dawka, która wynosiła 8g.
Początkowo efekty były bardzo podobne do tych z pierwszego podejścia. Po ok. 3 godzinach. Doznałem stanu lekkiej euforii. Świat wydawał się pluszowy. Wszystko było piękne i ciekawe w dotyku. Wielką frajdę sprawiał mi dotyk pościeli. Występowały delikatne ziarniste OEVy i błyszczące CEVy na obrzeżach pola widzenia. Zacząłem wymyślać przedziwne historie o wirujących arcybiskupach i kupcach destabilizujących handel na Oceanie Indyjskim. Tak jak poprzednio, zasnąłem po ok. 6 godzinach i spałem twardym, spokojnym snem.

Sądzę, że moje przeżycia udowadniają, że powój z Biedronki ma właściwości psychoaktywne. Są one jednak dosyć słabe biorąc pod uwagę, iż 8 gram uznawane jest za dawkę mocną.

Nasion jakiego powoju wy używacie i w jakich ilościach? Gdzie jest on dostępny?
  • 3342 / 505 / 0
Brzmi ciekawie, osobiście nie miałem kontaktu nigdy z powojem, dlatego chętnie bym go spróbował.

Mógłbyś mi przybliżyć jak wygląda w opakowaniu, byłoby mi łatwiej go zlokalizować.
★ 𝘾𝘼𝙍𝘽𝙊𝙉 𝘽𝘼𝙎𝙀𝘿 𝙇𝙄𝙁𝙀𝙁𝙊𝙍𝙈𝙎
  • 2466 / 11 / 0
Jest on jeszcze ?
Ćpający kaszlodyn ponad dacz dachami
Wpychając na siłę tjokodin do mordy
Debatujący - Palikot, czy Korwin?
Ooo! Święty kaszlodynie - O! Święta makiwaro
Święty gieblu i święta maczano
  • 5 / / 3
White_Power pisze:
Jest on jeszcze ?
Ostatnio w pobliskiej biedronce zauważyłem brak "regału" z nasionami.
Proponuję jednak poszukać powoju w sklepie ogrodniczym.
  • 4 / / 0
Kupiłem to w tej biedronce wilec ,Powój pnący pisze na opakowaniu (Ipomea purpurea) tylko że są jakby dwa rodzaje nasion w opakowaniu jedne jase drugie ciemne o co chodzi ? jak to wgl dawkować , nie umiem nic wyczytać na forum wlasnie o tym gatunku
  • 367 / 7 / 0
mam paczkę tego na parapecie leży i czeka
Uwaga! Użytkownik wujciodobrarada nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 40 / 1 / 6
Trzeba bedzie wybrać sie do ogrodniczego, z biedronek poznikały nasionka roślin. Gadałem wczoraj z Teletrupem, dzisiaj ide z nim do ogrodniczego po nasionka żeby mieć porównanie z biedronkowymi :D
Z góry przepraszam adminów za wrzucanie kilku takich samych postów w ciągu sekundy, tapatalk jest niedopracowany :/
  • 444 / 21 / 0
Do czego tu doszło że kwasy można kupić w biedronce :D
Jak dla mnie najlepiej działa hevenly blue od legutko i ten zawsze kupuję.
Po prostu egzystuje w tym matrixie
  • 40 / 1 / 6
Wyszło na to, że przez moje lenistwo tych nasion nie kupiliśmy :( Trzeba będzie znowu czekać na wiosnę, ale tym razem kupi się tyle żeby można było porównać ile jakich nasionek odpowiada ilu innym :D
Z góry przepraszam adminów za wrzucanie kilku takich samych postów w ciągu sekundy, tapatalk jest niedopracowany :/
  • 3 / / 0
Ja do powoju podchodziłem ok 6,7 razy i poczułem mocną bombę dopiero za ostatnim razem. Nie pamiętam ile zjadłem raczej sporo plus zajaralem 2 lufy zioła i nagle jakby ktoś zmienił mi antenę i twarz kolegi zmieniała się w taką zwierzęca. Ze schodów wyrósł ogromny fioletowy kwiat , śmiałem się z kolegi ze aż się poplakademia; ). Nie rozumiałem co on do mnie mówił wiec poszedłem. Latarnie
Wyginale się w moja stronę światła zostawialy takie kolorowe smugi. Czułem myśli innych ludzi jakbym widział ich kolor. To było bardzo fajne jednocześnie moje myśli były tak klarowne i widziałem po co wszystko jest. Czas
Mógł się cofać tylko jeszcze nie dotarliśmy do tego. Wszystko było we mnie a ja bylem wszystkim. Po 8h zeszło. Muzyka brzmiała cudownie. Nie brałem LSD ale to było piękne
:gun: Tempus Fugit Aeternitis Manet. :cool:
ODPOWIEDZ
Posty: 42 • Strona 1 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.