U-47700

Moderator: Opioidy

• 1740 / 211 / 0

18 czerwca 2018Drevolt pisze:
ile wynosi dawka smiertelna tego specyfiku, jakbym zamwoil sobie gram i wciagnal nosem na raz to wiadomo co by sie stalo wtedy?
Skrajnie głupi pomysł, Ty chcesz świadomie się zabić czy co?

W przypadku tego RC odmierzasz dawki za pomocą wagi z tysięcznymi, a co do dopiero pełnych gramów. Z tym specyfikiem problem polega na tym, że różnica pomiędzy dawką rekreacyjną a śmiertelną jest minimalna, także jest pełna okazja na nieplanowaną śmierć. Dlatego radziłbym uważać, a najlepiej nie stosować tej substancji (zwłaszcza nie posiadając odpowiedniej wagi) - od kiedy jestem na tym forum (niemalże dekada) to nie było do tej pory bardziej śmiertelnego Research Chemical (chociażby całkiem niedawno pożegnała się z nami sandradobrze, a na początku tego roku Grentoo chyba też załapał się na "okazje" dzięki Urszuli.
  • 2388 / 183 / 0

Wydaje mi się, że śmiercionośność owego związku wynika też z szybko zanikających efektów eforycznych. Tolerancja na euforie rośnie kosmicznie, ale żywotność ośrodka oddechowego wcale się nie podnosi. Buduje to fałszywe wrażenie, że "nie pokopało więc przecież można jeszcze spokojnie dorzucić"

Miałem to raz przy okazji innego zamówienia i w kwestii przyjemności działało kiepsko już od 3 razu

Wojna z dopalaczami pod flagą brytyjską. Czy Theresa May wygrała z Mocarzem?

Brytyjski Home Office podsumowuje dwa lata działania ustawy antydopalaczowej. Podobno wszystko działa jak należy, ale żeby powiedzieć coś konkretnego, „brakuje danych”. Polska znowelizowała prawo narkotykowe w sierpniu 2018 roku. Co dziś możemy powiedzieć o skutkach tej reformy?

Palenie przez ojca w okresie okołociążowym koreluje z niższą liczbą plemników u syna

Najnowsze studium naukowców z Uniwersytetu w Lund pokazuje, że mężczyźni, których ojcowie palili w czasie ciąży, mają aż o połowę mniej plemników niż synowie ojców niepalących.
  • 1424 / 87 / 0

24 czerwca 2018GG Allin pisze:
18 czerwca 2018Drevolt pisze:
ile wynosi dawka smiertelna tego specyfiku, jakbym zamwoil sobie gram i wciagnal nosem na raz to wiadomo co by sie stalo wtedy?
Skrajnie głupi pomysł, Ty chcesz świadomie się zabić czy co?

W przypadku tego RC odmierzasz dawki za pomocą wagi z tysięcznymi, a co do dopiero pełnych gramów. Z tym specyfikiem problem polega na tym, że różnica pomiędzy dawką rekreacyjną a śmiertelną jest minimalna, także jest pełna okazja na nieplanowaną śmierć. Dlatego radziłbym uważać, a najlepiej nie stosować tej substancji (zwłaszcza nie posiadając odpowiedniej wagi) - od kiedy jestem na tym forum (niemalże dekada) to nie było do tej pory bardziej śmiertelnego Research Chemical (chociażby całkiem niedawno pożegnała się z nami sandradobrze, a na początku tego roku Grentoo chyba też załapał się na "okazje" dzięki Urszuli.
no tak dlatego pytam, bo widzialem ze tu ludzie umierali po wciagnieciu 60mg
z pelnym szacunkiem ale myslisz ze pytalbym czy dam rade wciagnac 1g zeby miec dobra faze?
  • 180 / 4 / 0

1g wystarczy na tydzien dobrego grzania dla osoby bez tolerki. Szybciej mozna sie tylko zabic.
  • 1740 / 211 / 0

^up to zależy od drogi podania. Przy IV 1g styknie na miesiąc (mi na tyle nie starczył, bo po tygodniu zawsze miałem już dość tej substancji i ją wyrzucałem do kibla).
  • 40 / 1 / 0

No nie, błagam, nie aplikuj 1g u47 na raz, nieistotne jaką drogą!!! Przecież to spadek z rowerka gwarantowany. Jeśli w ogóle do fazy potrzebujesz takich ilości to raczej oznacza, że specyfik to gówno a nie u47 i lepiej w ogóle sobie go odpuść, bo tylko szkoda zdrowia, a wątpliwa fazka nie będzie tego warta.
  • 615 / 16 / 0

Czy wciągnięcie 250mg na raz donosowo tego specyfiku wywoła śmierć?
  • 135 / 2 / 0

Zależy od sortu, tolerancji i doświadczenia z innymi opio. Raczej tak.
  • 40 / 1 / 0

Jest jakiś obecnie dostępny rc chociaż mający chociaż ułamek podjazdu do legendarnego U? Tęskno mi jak cholera. Ech.
  • 40 / 1 / 0

17 sierpnia 2018Vida pisze:
Czy wciągnięcie 250mg na raz donosowo tego specyfiku wywoła śmierć?
Tak. Chyba że masz tolerę słonia/towar jest niebosko chrzczony. W tym drugim przypadku szkoda nosa i hajsu. Zresztą skądże niby to cudo dziś mieć? Chyba specjalnie pójdę na chemię, lol.
Wróć do „Inne opioidy”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata