Najlepsze benzo RC

Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.

Moderator: GABA

Najlepsze benzo rc

39%
etizolam
81
13%
flubromazepam
27
6%
flubromazolam
12
3%
diklazepam
6
35%
clonazolam
73
1%
pyrazolam
2
1%
deschloro etizolam
3
2%
fenazepam
5

Liczba głosów: 209

• 3126 / 436 / 0

Podbijam, jest w ogóle coś jeszcze na black rynku z RC BENZO ?
  • 20 / / 0

Podbijam również, od czasu delegala nie jestem w temacie, wiem że jeden vendor ma, ale za 5szt 30zl. Zaopatrujecie się jeszcze?
(jak ktoś się nie chce dzielić na forum to może priv?)

Łodzie podwodne do przemytu narkotyków made in Europe

W Europie coraz bardziej pożądanym staje się rozpoczęcie dyskusji nad przygotowaniem zróżnicowanych służb do walki z przemytnikami narkotyków wykorzystującymi jednostki morskie o dużym zanurzeniu i przez ten profil na wodzie będącymi trudniejszymi do wykrycia. Technologie postrzegane jako zarezerwowane dla karteli z obu Ameryk zostały bowiem wyłapane w Hiszpanii już w 2019 roku. Teraz dowiedzieliśmy się, że na Półwyspie Iberyjskim zarekwirowano pierwszą jednostkę tego typu wybudowaną w pełni już w Europie. Swoista "podwodna" wojna z narkotykami staje się czymś, co za chwilę może być problemem nie tylko dla Hiszpanów i Portugalczyków, ale też chociażby państw basenu Morza Śródziemnego.

Heroina, wąsaty guru i opresyjne państwo

Vincenzo Muccioli dorastał w epoce włoskiego faszyzmu i nosił się w maczystowskim, wąsatym stylu typowego bohatera filmów Felliniego. Był też mistykiem, medium, parał się magią. I założył swego czasu największy ośrodek odwykowy w Europie. Recenzja serialu dokumentalnego „San Patrignano: Grzechy wybawcy”.
  • 410 / 20 / 0

Jest tego pełno, ale nie w pl, bo nielegal. Sorty niestety nie warte uwagi. Większość jedynie seduje nie tak jak wcześniej. Mówię tu o tych słabszych
  • 80 / 11 / 0

etizolam to nie benzo !
  • 1595 / 92 / 0

Flualprazolam bezapelacyjnie.
  • 95 / 9 / 0

Bromalzolam ale bez flu nab początku i pyrazolam no fualpra jako tako.
Mam wrażenie że clonazolam się pogorszył od jakiegoś czasu

Proszę o usunięcie posta pod postem
Ostatnio zmieniony 27 lutego 2021 przez Dzierzynski, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 95 / 9 / 0

27 lutego 2021Dzierzynski pisze:
Bromalzolam ale bez flu nab początku i pyrazolam no flualpra jako tako.
Mam wrażenie że clonazolam się pogorszył od jakiegoś czasu
Wróć do „RC-benzo”
Na czacie siedzi 2257 uczestników Wejdź na czata