Ile czasu człowiek jest w stanie maksymalnie nie spać?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 438 / 60 / 0

Kossakowski "inicjacja" dwa tygodnie ponoć nie spał. Sezon 2, odcinek 6. Tvn player.
  • 153 / 6 / 0

A powiem ci ze akurat ogladalem ten odcinek kossakowskiego ;)

Basista Red Hot Chili Peppers: mówiliśmy na siebie Bracia Wstrzykalscy

"Po wstrzykiwaniu sobie koki albo później, gdy jarałem crack, ogarniało mnie poczucie beznadziei i opętania. Te eksperymenty wywołują tylko smutek, nerwicę i fizyczny ból. Nie życzę tego nikomu. Nie zdawałem sobie sprawy, jakie spustoszenie w człowieku czyni ćpanie. Jak mogłem być tak głupi?"
  • 440 / 37 / 0

Ja na trzezwo bez zadnych substancji max 3 doby. Jestem pewien, ze po dobrej kokainie bylbym w stanie nie spac tydzien.
  • 118 / 16 / 0

Tydzień temu poleciałem z ziomkiem parę nocek, ja 7 dni bez snu kolezka 11, po 4 dobie cały czas oglądałem się za siebie, chore akcje, cały czas słyszałem jakby ktoś był daleko za mną i rozmawiał, kolega z dłuższym stażem nie miał takich akcji na poczatku, w ostatni dzień był trochę jak zombie, mieszkamy w NL także fetka była dobra, bomba z bani schodziła ale zasnąć się nie dało, ja raczej unikam długiego czasu bez snu, ale jakby jakiś znajomy walil maraton to postaram się wszystko dokładnie opisać a może nawet uda mi się coś nagrać to wrzucę na yt
  • 0 / / 0

Dobre pytanie dla ratowników medycznych i ludzi pracujących w "służbie zdrowia" na parę etatów, gdzie ogarniają wszystko i nie ma tak że pójdą spać na 20h
  • 511 / 28 / 0

Rowniez ogladalem ten odcinek kossakowskiego .. ja przez swoja chorobe jestem w stanie nie spac wiecej jak 2 tygodnie bez problemu .. strasznie to meczy .. i to nie jest tak ze w nocy nie spie a w dzien cos odsypiam . Absolutne zero .. jedynie co to max czuwanie .. ze poleze ze 30minut z zamknietymi oczami i to wsio
  • 0 / / 0

ostatnio udalo mi sie 4 nocki. wiecej nie dalbym rady niewazne jaki dobry temat bym mial
w bajki o 7 czy jeszcze lepiej 11 nockach nie uwierze
  • 223 / 42 / 0

https://en.wikipedia.org/wiki/Randy_Gar ... rd_holder)

nie musisz wierzyć, wystarczy kilka sekund poszukać
  • 786 / 50 / 0

mi jest ciężko 2 dni nie spać ,a co dopiero po tydzien jak co po niektórzy , po co się męczyć i tak najlepsza bania na stymulantach jest 1 zarwanej nocki a później to juz zostaja same schizy :)
  • 54 / 7 / 0

Na amfetaminie Mój max 7 dni, z czego standardowo było 3-5 dni bez snu przez jakieś 8 pierwszych miesięcy
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 46 uczestników Wejdź na czata