Ile czasu człowiek jest w stanie maksymalnie nie spać?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 173 / 34 / 0

Dokładnie jak wyżej, 4 doby wpierdalania fety, nie powtórzę tego napewno, jedna wielka schiza
  • 980 / 225 / 0

@CzarnyWlad

a co Ci sie wlaczylo ? mi platni zabojcy grasujacy po calym miescie %-D

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Metadon, stosowany m.in. w walce z uzależnieniem, ma pomóc zwalczać raka

Niemiecka organizacja walki z rakiem Deutsche Krebshilfe zdecydowała się na sfinansowanie obszernej pracy badawczej, która ma wykazać, czy Metadon - lek skuteczny w walce z nałogiem narkotykowym - okaże się efektywny w walce z rakiem jelita grubego
  • 173 / 34 / 0

@Ankaaa
Potrafiłem się w nocy wyjebac bo potknąłem się o schize mojego kota który zdechł pół roku temu %-D do tego każdy przejeżdżający samochód to byli „tajniacy” i co najgorsze wkrętka ze mój ból głowy to pękający tętniak i błaganie przez dwie godziny rodzinnego żeby mi prześwietliła banie, wygoniła mnie oczywiście na chatę i kazała w tym stanie więcej nie przychodzić %-D
  • 1850 / 192 / 1

Dla mnie po drugiej nocy zarwanej = +48 h bez snu zaczyna być źle. Cialo i mózg zaczynają stekac, jak jeszcze się nie je to wyja, a jak sypiesz nieracjonalnje 3 dobę kreski to wyja jak bite psy. To jest ludzie tortura.
Oczy suche. Czerwone uszy, uderzenia gorąca. Nie wspominając o braku skupienia... Ping w głowie nam rośnie z 15 do 80 ms. Później w ciszy słyszę pisk w uszach a w najgorszych wypadkach echa swoich randomowych myśli, w sumie strzepow niepowiazanych słów.
I o zgrozo wtedy nawet ciężko jest zasnąć przez to hucznie i regularne pulsowanie beknięć umysłu.

Aczkolwiek ja bardzo lubię ten moment gdy po nieprzespanej nocy jedziemy kolejny dzień i pod wieczór już jest nam blogi. Tzn mi jest, jeslem spokojniejszy jak na benzo, mam na wszystkich czas, rozmawiam o pierdolach, zwalniam... Tak bym chciał mieć fabrycznie, tylko bez tych tortur fizycznych ciała.
  • 7 / 1 / 0

Ja po 72h teraz mam wrażenie jakby blok w którym mieszkam miał się zawalic
  • 153 / 6 / 0

Oj u mnie to moglbym liczyc w tygodniach wiem wiem ciezko w to uwierzyc .. ale ze snem mam juz 4rok problem .. od 2lat jest nasilony .. mam ogromne rany na klatce piersiowej ktore sie nie goja .. ( wynik mojej choroby ) i z bolu spac nie moge wgl .. bralem mnostwo roznych srodkow na spanie i nic max to " czuwanie " .. jak bym nie byl zmeczony itp to maxymalnie co to czuwanie niby leze oczy zamkniete ale slysze wszystko dookola ..
  • 542 / 97 / 0

8dni wytrzymał będąc w ciągu na MDPV piątym dniu już występują dosyć mocne upośledzenie funkcji fizjologicznych i aparatu mowy +psychozy :zombie: zombie stan
  • 118 / 16 / 0

Znajomy po 12 dniach mial ciężkie stany, głosy w głowie i omamy wzrokowe, stany lękowe, utrzymywało się to przez 2 dni
  • 89 / 8 / 0

Powiesz coś więcej, co to za choroba? Czy ZAWSZE słyszysz otoczenie czy może jednak usypiasz raz kiedyś? Ciekawa sprawa, ale na samą myśl o dobie trwającej kilka lat mam lęki xD
walas902 pisze:
Oj u mnie to moglbym liczyc w tygodniach wiem wiem ciezko w to uwierzyc .. ale ze snem mam juz 4rok problem .. od 2lat jest nasilony .. mam ogromne rany na klatce piersiowej ktore sie nie goja .. ( wynik mojej choroby ) i z bolu spac nie moge wgl .. bralem mnostwo roznych srodkow na spanie i nic max to " czuwanie " .. jak bym nie byl zmeczony itp to maxymalnie co to czuwanie niby leze oczy zamkniete ale slysze wszystko dookola ..
  • 153 / 6 / 0

A wiec moja historia jest dluga .. zaczelo sie 5lat temu od blednej diagnozy lekarzy podano zle leki ( silne sterydy itp wgl leczony bylem na zupelnie cos innego ) rozpoznanie wlasciwe bylo po 2latch ..gdzie choroba juz dawala o sobie znac i to bardzo utrudnia codzienne zycie .. moja choroba to Twardzina Ukladowa do tego jeszcze kilka innych .. ze wzgledu na powiklania nie mam problemu z wiekszoscia lekow ( benzo opio itp ) ale takim kosztem to jakos nie pociesza ..
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 46 uczestników Wejdź na czata