3 najgorsze substancje, których spróbowaliście

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 664 / 51 / 0

etylofenidat - na poczatku fajne wejscie, ale zwala masakrycznie zla i ciezka dolina trwajaca kilka dobrych godzin zle samopoczucie.

Fresh&funky zielono seledynowy -od razu wjazd na serce, uczucie wyprucia i wyniszczenia organizmu nie polecam rzadnych substancji z serii fresh&funky

Maczanki ziolowe - w malych dawkach do butli szybkie zaciagniecie sie i od razu wypuszczenie calego dymu z pluc tak abynas ta roslinka "nie zlapala" jest jeszcze znosne mocny chill uczucie odrealnienia mocne zjaranie ale latwo mozna sie na maczankach przekrecic i za dlugo trzymajac w plucach nogi slonia pelne odrealnienie uczucie umierania we wlasnym lozku z mocnym uczuciem szatanskich sil obok siebie nie polecam silnych buchow pozdrawiam
  • 31 / 8 / 0

Dziwny kryształ zakupiony parę lat temu przez znajomego jako "mefedron". Jasne. Po paru niedużych kreskach nie spałam dwie noce.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Włochy: uzależnieni od opioidów nie poddają się terapii lub robią to zbyt późno

Co druga osoba we Włoszech, która cierpi na uzależnienie od opioidów, nie poddaje się terapii. Zmienić to mogą nowe leki o opóźnionym uwalnianiu.
  • 0 / / 0

alfa pvp, ale fajnie sie bylo dowiedziec co czuje schizofrenik.
Nie polecam nikomu
  • 15 / 4 / 0

benzydamina z alkiem -straciłem czucie w nogach na 10h :)
Maczanka ,która miała być THC
alkohol-w który się wjebalem
  • 15 / 2 / 0

@Whiskas87 Maczanka ,która miała być THC jak byś mi to wyjął z ust prawię się przekręciłem o takiego czegoś
  • 821 / 88 / 0

piperazyny nie pamiętam jaka konkretnie ale każdy pamięta te czasy jakbyła posucha z krążkami z MDMA i wszystko było z tym gównem, rzyganie, bodyload i chora śmiechowa faza, uczucie gorąca, dreszcze, zimno ciepło grrrrrr

chyba tylko te, resztę co brałem było zajebsite
  • 15 / 4 / 0

24 stycznia 2020zachomikowana pisze:
@Whiskas87 Maczanka ,która miała być THC jak byś mi to wyjął z ust prawię się przekręciłem o takiego czegoś
Nawet nie chce wspominać tego stanu:) Pogodzilem się ze stanem, że umieram, ale nie umarlem, przeszło.
  • 3 / / 0

bieluń- dzieło samego diabła
Kanna
alkohol w postaci bimbru
  • 364 / 47 / 0

jebac kurwa weed
jebac DXM
i jebac wszelkie stimy pokroju hex wypierdalajace sen z twojego zycia na co najmniej 24h(w moim przypadku przynajmniej)
Użytkownik zbanowany
  • 548 / 45 / 0

1.nikotyna-najgorszy syf jaki czlowiek wymyslil.sazatanska roslina.
2.syntetyczne kanabinole-tylko kilka razy ale to syf straszny
3.inhatalnty -klej,gaz -chyba najgorzy syf z 2 razy probowane ale nie dosc ze faza chujowa to wchuj szkodliwe.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata