ETH-LAD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 410 / 50 / 0

heh, to prawda słuch jest nadzwyczajnie wyostrzony - do tego stopnia, że z różnych szmerów i odgłosów można sobie ułożyć i odtwarzać w głowie jakiś chory techno kawałek ;) w ogóle takie wyostrzenie perepcji w połączeniu z małym uderzeniem mentalnym i "śmieszkowatością" eth-lada trochę mi przypomina fazę po gandzi, jak by coś tam lekko smyrało receptory kanna (?)

a i jeszcze wczoraj doszedłem do wniosku, że między 150, a 200ug jest bardzo duża różnica w geometrii, przy niższych dawkach wszystko jest takie trochę płaskie i liniowe, z kolei wczoraj po 2 papierach było full 3d i znowu miałem wizualizację pola widzenia z idealnie równych wielkich sześciokątów zmieniających kolor i położenie w rytm muzyki, bajka po prostu ;)
  • 5 / / 0

Każdy karton ma 100 zawartości? Kupilem to z jednego sklepu ale nie ma o tym informacji. Może być tam więcej czy raczej nie?

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Ks. bp T. Bronakowski: Alkohol jest najstarszym narkotykiem świata (+video)

Chociaż w czasach antycznych znano jedynie piwo i wino, zawierające niewielkie dawki alkoholu – od 2 do 3 proc. – to i tak można śmiało nazwać alkohol najstarszym narkotykiem świata – powiedział w felietonie „Myśląc Ojczyzna” na antenie TV Trwam ks. bp Tadeusz Bronakowski, przewodniczący Zespołu KEP ds. Apostolstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych.
  • 381 / 28 / 0

Myślę że możesz być pewien roboty jaszczurzego labu.
  • 122 / / 0

Czy nasze kochane lizergamidy dostępne w sklepach są jeszcze legalne?
  • 1748 / 361 / 25

ETH - LAD i ALD - 52 od września nielegalne i wpisane na liste NSP. Reszta RC lizergamidów dalej legal, np. 1P - LSD czy 1cP - LSD.
  • 151 / 7 / 1

Duży kontakt z rzeczywistością, takie mocno flashowe wizuale, agresywne wręcz, i empatia jak po 100mg 3mmc iv. Moje pierwsze sajko nie licząc deksa, no ale było mocno i robiło sie przytłaczająco więc przerwałsm 50mg IV i to co wtedy było to ja sam nie wiem. Straciłem kontskt z rzcezywistoscią, przez chwile widzialem ładną młoda kobietę dociskajaca tloczek i zajebista przyjemnosc,potem wrocilem na ziemie i znowu tlok
  • 646 / 109 / 0

Chciałeś przerwać tripa podając 50 mg i.v. ETH-LAD? To widocznie nadal lecisz.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1207 uczestników Wejdź na czata