1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 507 / 28 / 0

Jeden listek 100uq na pierwszy raz wystarczy? Przeraża mnie okres trwania, nie mogę sobie pozwolić pół doby być w innym świecie. Czy po jakimś czasie idzie ogarnąć to co się dzieje dookoła? Może jakiś sposób na przerwanie fazy- beno/kwetapine?
Jestem laikiem w lizertgamidach.
  • 1589 / 383 / 5

Kweta+benzo=stop trip. 100mcg to w sam raz dawka na początek i nie jest tak, że bite 12h orania głowy. Pierwsze 5-6h jest najmocniej, potem coraz słabiej. Rzadko kiedy faktycznie 12h trzyma. W takiej dawce ogarniasz cały czas.
https://psychonautwiki.org/wiki/1P-LSD

Problem z dopalaczami nie zniknie, dopóki nie zniesiemy kar za tradycyjne narkotyki

Nowe substancje psychoaktywne, popularnie zwane dopalaczami, to najszybciej rozwijający się, a jednocześnie najmniej znany segment rynku narkotykowego. Piszemy o raporcie z Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Serbii i Kirgistanu, który rzuca światło na sytuację w regionie.

Sprzedana na aukcji tabliczka sprzed 5000 lat zawiera najstarszy podpis i opis produkcji piwa

Dom aukcyjny Dreweatts sprzedał liczącą 5000 lat glinianą tabliczkę zawierającą opis procesu produkcyjnego piwa oraz, co najważniejsze, prawdopodobnie najstarszy znany nam podpis. T
  • 26 / 1 / 0

@KarmiKlasik jeśli to pierwszy raz to odczekaj lepiej na moment kiedy będziesz mógł poświęcić te 12h, a nawet dłużej na odpoczynek. Nie wiem czy masz doświadczenie z innymi sajko ale jeśli nie to lepiej dmuchaj na zimne. Chyba, że masz benzo to inna sprawa. Dawka jak najbardziej ok.
  • 507 / 28 / 0

Muszę teraz poczekać, aż ułożę kilka spraw. Zrobić mały detoks od wszystkiego i zaczynam.
Przyznam, że to 2C-B mnie nakłoniło w kierunku psychodelików. Jak do tej pory nawet ono, pobiło na głowę większość rzeczy jaką spróbowałem. Choć wiem, że tu jest cięższy kaliber :)
Ciekawe czy da się dzięki nim dojść do jakiś wniosków, które przyniosą zmiany w życiu.
  • 1370 / 167 / 0

100 mcg 1P-LSD to raczej bardzo mała ilość, albo ja miałem kiepski karton, choć z ówcześnie chwalonego źródła. Oprócz dobrego humoru, lekkiego bodyloadu i delikatnych wzorków na płaskich powierzchniach, to w sumie nuda. Ech, dwucepek to była maszyna. Albo homecik. Wracając do tematu, fakt, lepiej niech zaczyna od jednego kartona. Na mnie to długo nie działało, może z 8 godzin, ze snem w nocy problemu nie miałem, wrzucając popołudniu.
  • 521 / 89 / 0

Ja brałem kilka razy 100uq, 150uq i raz 200uq które mnie zmiażdżyło totalnie. 300uq póki co się nie odważyłem.
100uq to fajna dawka, rzeczywiście nie jest zbyt mocno, ale wystarczająco kwaśno że nie chciałbym na swojej drodze spotkać niepożądanych osób i jednak zawsze te 10h wolnego czasu na tripa wole sobie przeznaczyć. Jest trochę wizuali, pływania obrazu, głębokich rozkmin i sroga dawka euforii. Najmocniej działa rzeczywiście w okolicach 5 godzin, potem już człowiek zaczyna ogarniać i może nawet rodzina podczas niedzielnego obiadu nie ogarnęłaby że coś z Tobą nie tak ;) Mimo wszystko same efekty przynajmniej u mnie utrzymują się aż do odespania, dodatkowo zazwyczaj mam problem ze snem jeśli wrzucę karton nawet przed południem także te subtelne działanie utrzymuje się długo, a całość to 12h+. Nawet na drugi dzień czuć taki charakterystyczny afterglow.
Piękna substancja. Jak dla mnie wciąż TOP1 jeśli chodzi o narkotyki.
  • 1 / / 0

Witajcie

Spotkał się ktoś z was kiedyś z różowymi kartonami 1p?
  • 488 / 121 / 0

@Madzia085 na blotterach mozna umiescic dowolny wzor , po wygladzie kartonu nikt nie jest w stanie stwierdzic co tam masz . Mozesz sprawdzic odczynnikami albo organoleptycznie %-D , nie spotyka sie raczej wiekszych dawek niz 250-300ug w jednym wiec jest to w miare bezpieczne
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1593 uczestników Wejdź na czata