1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 1676 Strona 151 z 168
Rejestracja: 2017
  • 459 / 64 / 0

tak, LSD działa 2, a nawet 3 razy dłużej. Jest trochę bardziej energetyzujące. Masz też większe szanse na głębszego tripa, jakieś przemyślenia co do swojej sytuacji życiowej, powstania świata etc :D
4-HO-MiPT bardziej "miękkie" pastelowe wizuale, podobne do grzybów, ale nie lekceważyłbym biorąc tego na imprezę ani nie mieszałbym z niczym, szczególnie jeśli to twój 1 raz
dużo też zależy od s+s i dawki
Rejestracja: 2017
  • 515 / 60 / 0

blackgoku pisze:
Po prawie 3 dniowym ciągu na 4cmc + ogromne ilości alko ( czysta ofc ) kumpel przypomniał sobie o tym że ma gdzieś skitrany karton 1p
To nie mogło się dobrze skończyć...
Mogło. W porządku, nie wiem, jak z braniem psychodelika po ciągu alkoholowym, ale 16 października 2017 r. wziąłem po kilkudziesięciu dniach wciągania wszystkiego (z przerwami rzędu jednego dnia na tydzień, ale nie była to trzeźwość, tylko zamiast stymulantów, trawy, DXM i piw tylko trawa, DXM i piwa) aż do wygłodzenia i spadku masy ciała do 53 kilogramów (przy ~180 cm wzrostu) 4 mg DOC. Po kilku godzinach czysto serotoninowego smutku otrzymałem chyba najpiękniejsze doświadczenie od całego mojego życia, wrażliwość, płacz szczęścia, ach!

Dzięki temu doświadczeniu zacząłem walić mefkę raz lub dwa razy w tygodniu, a przez ponad tydzień miałem afterglow.

Nie ma reguły.

Przemodelowanie grzybów psychedelicznych tak aby nigdy nie powodowały "złej podróży"

Klucz do "tylko dobrych tripów" może leżeć w aeruginascynie, CDB magicznych grzybków.

Heroina wraca. I nie chodzi tylko o "kryzys opioidowy"

Początek XXI wieku przyniósł ze sobą nostalgię za tym, co minęło. Projektanci modowi zapoczątkowali boom na szalone lata 90. i za ich przykładem również muzycy, dizajnerzy i inni artyści postanowili czerpać inspirację z tego kolorowego okresu. Nikt jednak nie spodziewał się, że swoją drugą młodość przeżywać będzie teraz również heroina.
Rejestracja: 2019
  • 37 / / 0

mój pierwszy psajko to był właśnie 1p-LSD w dawce 100 mcg świetne działanie, bardzo mi sie podobało nawet zero paranoi szedłem normalnie przez zatłoczone miejsca samemu i sam byłem zdziwiony że nie przejmuje się tym ale coś mnie pokusiło i zajarałem sporo zielska i nie czułem się najlepiej... nie wiem czy to przez za duża dawke (dwie czyste butle po 5 miesiecznej przerwie) lub samo zmixowanie tych dwóch rzeczy, ale trip na LSD był tak zajebisty że czułem jak kwas walczy z tym zielskiem jebanym i mnie próbuje uratować od złego samopoczucia i mi sie co chwile zmieniały fazy albo mieszały ciekawe przeżycie ale niezbyt przyjemne lecz mam pytanie czy te ostatnie doświadczenia mogą wpłynąć na następny trip na LSD? brałem po tym hometa dwa razy za każdym razem super się czułem. ogólnie ciekawi mnie czy poprzednie tripy mają wpływ na następne?
Rejestracja: 2018
  • 464 / 51 / 0

@wario122 trawa często wpływa źle na kwasa, ciesz się, że nie skończyło się bad tripem.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 68 / 3 / 0

Raczej kwestia indywidualnej predyspozycji. Znam tych co zle reagują i tych co dobrze reagują. Dla mnie to doskonale uzupełnienie tripu. Mam natomiast znajomego co sie po niej gubi..
@wario122 skoro wiesz jak reagujesz na ten miks to wiesz czego unikać.
Ja jak wezmę cała pigule po kwasie to zamykam oczy i odcina mnie na jakąś godzinę. Dlatego jak łącze to tylko z połówką i tylko po peeku a nie w trakcie.
Rejestracja: 2017
  • 515 / 60 / 0

W moim przypadku w kolorową podróż trawa wprowadza szarość.
Rejestracja: 2019
  • 18 / / 0

Koledzy, o 15:30 zarzucony 1 blotter 100ug, ale poza lekka euforią na początku praktycznie 0 efektów do tej pory, dorzucać cały/pół kolejnego czy już nie ma sensu? Vendor raczej sprawdzony i chwalony.
Rejestracja: 2014
  • 385 / 29 / 0

@beybuss Nie ma sensu, po prostu 100mcg tak na Ciebie dziś działa.
Rejestracja: 2019
  • 18 / / 0

@vlkodlak Dzięki za odpowiedź, planuję za 2 tygodnie powtórzyć. Ile jest prawdy w tym, że 100ug 1p = ok. 85ug normalnego kwasu?
Myślisz, że za te 2 tygodnie próbować znów z 1 kartonikiem czy 1,5 lub 2?
Nie wiem też jak jest z jakąś naturalną tolerancją na substancję u mnie, bo wszyscy polecali na start 1 kartonik a było jak było, czyli niewiele.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2018
  • 1792 / 372 / 25

Poczekaj 3 tygodnie dla pewności i zarzuć wtedy 2 kartony. Skoro po jednym było za słabo to po dwóch powinieneś byś zadowolony. Na mnie 1P działa tak samo jak klasyk, poza tym nawet jakby u ciebie było inaczej to ten przelicznik wydaje się trochę wzięty nie wiadomo skąd. Zarzuć 2 po przerwie i powinno być ok.
Posty: 1676 Strona 151 z 168
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 1510 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: EcTaSy i 1 gość