1P-LSD

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 798 / 105 / 0

Podobno 1P się metabolizuje w organizmie do normalnego kwasa. Po wszystkich psychodelikach jest raczej ciężko zasnąć. Główną zaletą 1P jest legalność, więc nie wiem po co ktoś miałby dodawać coś do niego i narażać się na przypał. Bierz spokojnie i miłej jazdy :)
  • 64 / 4 / 0

Pierwszy raz lepiej zarzucic w dzien, czy w nocy?

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

Opole: medyczna marihuana sprzedała się w niecały tydzień

Choć za gram konopi trzeba w aptece zapłacić 60 zł, chętnych nie brakuje. Gdy jedna z opolskich aptek rozpoczęła sprzedaż suszu, skończył się on w niecały tydzień.
  • 48 / 3 / 0

Osobiście preferuję zarzucać w dzień, noc mnie jakoś przytłacza i odsypia się trip lepiej w porze nocnej.
  • 56 / 5 / 0

Jeśli chodzi o pierwszy raz to musisz po prostu uwzględnić to jakie s&s będą w dzień i w nocy, gdzie i jak. Jeśli chcesz tripować w domu to w nocy kwas pokazuje pazur w pozytywnym sensie
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

To zależy jak ci się podoba, mi lizergi odpowiadają jedynie jak robi się już ciemno i w nocy.
  • 16 / 1 / 0

30 stycznia 2019jerzydudek pisze:
Pierwszy raz lepiej zarzucic w dzien, czy w nocy?
Ja bym polecał raczej w dzień, lepsze efekty wizualne. A najlepiej to gdzieś na polanie albo w lesie (chociaż ta druga opcja dla niektórych może być schizująca). W każdym razie gdzieś w plenerze.
  • 20 / / 0

Na forum już były teoretyczne dywagacje czy 1p-LSD oraz inne analogi rozkładają się po zażyciu do czystego LSD.

Wychodzi na to, że zostało to potwierdzone, oto link do tegorocznej publikacji z badań:

https://link.springer.com/article/10.10 ... 018-1558-9

Re: 1P-LSD

• 863 / 36 / 0

Po 200ug, pierwszy raz po psychodeliku doznalem efektu synestezji. Objawiło się to tym ze czułem w ustach plusz, taki jak na miękkim kocyku.
  • 46 / 8 / 0

A ja bym polecił jednak ładować w nocy w domu - w moim przypadku się sprawdziło. O ile przy pełnym świetle oevy były raczej subtelne, tak w półmroku mózg ma więcej pola do popisu. Polecam z całego serca.
  • 724 / 47 / 0

no i poczucie bezpieczeństwa wysokie, można odpłynąć w głąb siebie, to jest naprawdę fajne
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata