Charakterystyka porównawcza benzodiazepin

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 946 / 60 / 0

Odklejam się już od rzeczywistości coraz bardziejm biorę 2 g Tramalu dziennie i różne benzo Bromazepam, relanium, lorazepam w dużych ilościach i mam schizy. Wydawało mi się że z kimś gadałem , wydawało mi się że coś robiłem w nocy kazałem mojej kobiecie żeby nakarmila kury rano lol coś się z bania mi źle dzieje dlatego przestaje
  • 18 / / 0

21 marca 2019Vratislav pisze:
@simer44 alternatywa jest tylko jedna - klonazepam. Tani, mocny, dobry.
nie wiem czy taki mocny skoro ja bez tolerki zarzucam i zero działania przeciwlekowego :cojest:

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

Meksyk: biskupi wzywają deputowanych do zablokowania legalizacji marihuany Read more: https://www.

Konferencja Episkopatu Meksyku zaapelowała do członków Izby Deputowanych, niższej izby parlamentu o zablokowanie lub „zmianę projektu” ustawy służącego legalizacji konsumpcji marihuany. Zatwierdzony w czwartek dokument przez Senat powinien zostać jeszcze w grudniu poddany głosowaniu przez posłów.
  • 206 / 21 / 16

Zaleplon = bieda, lekko rozluznia, trzeba duzo zjesc
zopiklon = super na dlugi regenerujacy sen, uspokojenie, nagle subiektywnie zycie staje sie proste
zolpidem = dobry jak masz zasnac na lawce w srodku Warszawy przy ruchliwej ulicy w dzien o ile zamkniesz oczy i poczekasz, dziala krotko ale mocno, dobre dzialanie rekreacyjne przez pierwsze razy ale potem haluny sa slabe i nudne

alprazolam = dobry na leki, uspokaja, dziala w miare dlugo i zbija cisnienie jak przesadzicie ze stymulantem
Bromazepam = nie pamietam za gowniaka cala paczka poszla i chyba 2 dni mi zeszly jak przez mgle
lorazepam = w miare usypia w wiekszej dawce, widac ze sie go bralo, spowolnienie ruchow
Lormetazepam = malo znany, trudno dostepny, tylko usypial i to lekko

Leki z pierwszej grupy odczuwam mocno przy malych dawkach a leki z drugiej dosyc slabo nawet przy duzych. Wole zdecydowanie pierwsza grupe i uwielbiam te nieprzespane koszmarne noce po odstawieniu, super sprawa
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1742 uczestników Wejdź na czata