Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
  • 1 / / 0

Re: IDRA-21
Post
Witam wszystkich,
miałem idre ze sklepu zza granicy, sprawdzony, nie wysyła cukru itp.
Zamykałem to w kapsułki po 20-25 mg.
Dlaczego nie odczułem żadnych reakcji przy stosowaniu IDRA-21 ?
Podniesienie dawki również nie przyniosło jakichkolwiek rezultatów. Zero efektów pożądanych ani niepożądanych, Zupełnie jak jakby to była obojętna substancja,
  • 46 / 24 / 0
Awatar użytkownika

Re: IDRA-21
Post
Przyczyna może być w twoim pytaniu.
W kapsułkach, znaczy doustnie, znaczy, że będzie słabo/wcale działać. Najlepsze podane jest podjęzykowe. Inna sprawa, że może masz po prostu trefny towar i nie jest tym, czym powinien być.
  • 5 / 1 / 0

Re: IDRA-21
Post
Po godzinie 16 wjechała suplementacja witaminą b6, tranem, magnezem, multiwitaminą.
Przyszedłem do domu i dorwałem się do paczki od krzyżowych. W pierwszej kolejności wybrałem idrę bo najbardziej mnie ciekawiła.
Podjęzykowo 4-6 mg i ogarnął mnie dziwny nieogar, mam wrażenie że wzrok focusuje się na węższym zakresie widzenia. Ogółem siadło na oczy, ale nie umiem tego opisać, trochę blura, inny focus i czuć ciśnienie w czaszce na wysokości czoła.
Zadzwonił właśnie telefon i mam wrażenie że dxwiek jakiś inny, głębszy (a mówimy o jakiejś starej nokii z aparatem 1.3). Idę po słuchawki Sony WH-1000XM2 i ocenimy.
...
O ja!!!! WOW, wchodzę w ostatnie utwory i nostalgiczne Timbaland ft OneRepublic - Apologize. I powiem tak, ogółem te słuchawki wspierają kodek autorski Sony LDAC umożliwiający mało stratne strumieniowanie dzięki wysokiej prędkości przesyłu 900kbs, jednakże po zmianie telefonu nie mam dostępu do tego kodeka i powiem tak, na sbc brzmią lepiej niż LDAC (różnicę na korzyść LDAC zauważyła nawet moja mama)
Nie spodziewałem się czegoś, must have drug dla kochających muzykę, na tym się do klubu powinno chodzić. Jak naładuję stary tel z LDAC to dam znać jak to wygląda.
Po 5-10 minutach zniknęło ciśnienie, nadal pozostał jakiś dziwny efekt na oczach. Szukając jakiejś pięknej piosenki odpaliłem Heal the world.
Okazało się że większość nowoczesnej muzyki nie pasuje do tych słuchawek i użytkownika idry, wszystko przebassowione (same w sobie są, ale rzadko który utwór mi przeszkadzał)

Działanie narkotyczne zniknęło po 20-25 minutach, na kluby jednak nie pasuje bo po pierwszym kopie energii czujesz się trochę jak po klefedronie, natomiast te pierwsze minuty były bardzo blisko klubowego wonder drug, może dorzuciłbym terapeutyczną dawkę fety.
W dalszej kuracji będę kombinował PRL, noopeptem i pramirkiem jak przyjdzie w przeciągu tygodnia (Jeden idzie od 13.03 za pomocą francuskiej poczty i sprzedający zadeklarował wysyłkę ponowną DHLem jak mu zwrócę lub zapłacę jak dojdzie ta pocztą)
  • 855 / 123 / 23
Awatar użytkownika

Re: IDRA-21
Post
IDRA 21
Rano witaminy, elektrolity, omega 3, fenylopiracetam 250mg (suplementuje codziennie)
Około 14 fenylopiracetam 250mg
O 16:00 10mg IDRA
Bardzo dziwne działanie, jestem tak mechaniczny i "inteligentny", że nawet nie mogę zabrać się do nauki, bo nie jestem przyzwyczajony do takiego stanu. Nie jest nieprzyjemnie, ale jest naprawdę dziwnie. Minęły 4 godziny i mam bardzo mocny spokój i opanowanie.
  • 2 / / 0

Re: IDRA-21
Post
Dostałem próbkę 10mg w kroplach od polskiego sprzedawcy z ekstraktami. Całość przyjęta donosowo. Efekty na granicy placebo.
ODPOWIEDZ
Posty: 35 • Strona 4 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.