Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 95 / 4 / 0

Jest tak, bo to jest mocno przeciwpadaczkowe i daje takie objawy z odbicia. Radzę przy tym uważać i w razie czego mieć coś przeciwpadaczkowego.
  • 381 / 6 / 1

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym zolamem? Przyjęte wczoraj 15 tabletek po 0.5 mg plus piwko plus 1 fluaprazolam) o koło godziny 20. Jest możliwe przespać 20 h i w tym czasie nie narobić głupot?
I żeby po takiej dawce w ogóle nie paść na parę dni...

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Z braku tłumacza umorzyli śledztwo wobec przemytników narkotyków. Trójce Rumunów upiekło się

Z powodu braku tłumacza z języka rumuńskiego zwolniono z posterunku policji podejrzanych o przemyt narkotyków. Rzecz wydarzyła się w Perthus, niedaleko Perpignan, przy granicy francusko-hiszpańskiej.
  • 5 / / 0

10 września 2019Kromozepam pisze:
Jest tak, bo to jest mocno przeciwpadaczkowe i daje takie objawy z odbicia. Radzę przy tym uważać i w razie czego mieć coś przeciwpadaczkowego.
Nada sie do tego etiz? nie brałem go 4 miesiace ale czuje ze tolerke bede mial i tak mocno wyjebana od klonow
  • 95 / 4 / 0

Raczej słabo, nie używaj tego w ciągach, bo się nabawisz jeszcze gorszych rzeczy a schodzić z tego najlepiej benzo i długim czasie działania, pregabalina też się nada.
  • 381 / 6 / 1

Jakie te benzo jest pojebane to nie mam pytań. Miałem 3 x 1 mg clonazolamu, 3 x 1 mg flualpre i 3 x 0.5 flunitra. Zacząłem od clona, wiem że byłem na meczu, nie wiem jak znalazłem się w domu i dlaczego kumpel ma mojego powerbanka...
  • 568 / 40 / 22

Taaaa - odpier.ala po nim gorzej niż po clonazepamie. Nawypisywałem bzdur na FB i dopiero od ludzi dowiaduję się, że naodpierniczałem... Szit. :alergia: :fuj: :uwaga:
  • 381 / 6 / 1

No właśnie ja się dowiedziałem że parę razy glebę zaliczyłem, że dojadalem sobie benzo jak tiktaki i że w ogóle przypał robiłem xd
  • 568 / 40 / 22

No właśnie - zaliczanie gleby po tym specyfiku... Kurnia, na prostej drodze się wyjebawszy i zdarłem ostro kolana, a za 100 m poprawka... Na błędnik dziadostwo musi chyba idzie, bo miałem też lęki na schodach - bałem się, że stracę równowagę. Na zejście z obecnie dostępnych RC polecam flunitrazolam, eti się nie nadawa, bo ma tylko 1h okresu półtrwania. Do klonazolamu pasuje ta niebieska emota (trucizna): :trucizna:
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata