Klonazolam (RC) - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala
  • 1442 / 184 / 0

rooney pisze:
25 grudnia 2018
Mam dość gównoleków od konowałów, chyba sobie z neta zamówie tego klona, dobre to na sen jest? W przpadku ciężkiej bezsenności? Jakaś faza po tym jest? Bo widze żę to nawet tanie dosyć. A czytam tera że silnie uzależnia, skoro tak to jakieś dobre rc mniej uzależniające na sen polecacie?? pozdro
to jak walenie po kablach butyr- fentanylu na przewlekłe bóle głowy

mocny pretendent na najgłupszy pomysł tygodnia

czym jest prawdziwa bezsenność i koszmarne uzależnienie fizyczne dowiesz się po czasie od wypróbowania swojego pomysłu.
  • 213 / 8 / 0

I to ostrożnego, z alkoholem od kiedy prawie spadłem z 1 piętra nie łączę, teraz biorę tylko na sen po jakiś psychodelikach.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Na murach wileńskiej burgerowni Łukaszenka i Hitler palą marihuanę

Na murach słynącej z prowokacji wileńskiej burgerowni Keulė Rūkė pojawiły się nowe postaci. Obok palących skręty Władimira Putina i Donalda Trumpa, teraz na ścianie widnieją także Alaksandr Łukaszenka, Józef Stalin i Adolf Hitler.
  • 250 / 9 / 0

Dla mnie to benzo jest takie puste nie ma po nim chillu jedynie nasennie się sprawdza bo szybko zasypialem po nim
  • 267 / 8 / 0

Ja tam czasami zamawiam sobie ileś mg clona, wpierdalam tydzień-dwa w ciągu i przerwa. Nigdy tym sposobem nie wjebałem się w tego diabła. eti w prochu było gorsze, mogłem je wpierdalać 10+mg dziennie :zombie: :tabletki:
  • 42 / / 0

Testował ktoś clonazolam od rcb*stsell?
  • 91 / 1 / 0

Jaka dawka na początek dla laika, chciałbym się odprężyć posiedzieć wychillować, sprawdzić to rekreacyjne działanie
Tolerancja , 2 miesiące temu jedynie trochę flunitrazolam i wcześniej etizolam .
  • 101 / 6 / 0

Zacznij od 0.25.
  • 91 / 6 / 0

@Niezidentyfikowany 0,5 mg w zupełności wystarczy, możesz nawet 0,25mg na początek. W żadnym razie nie mieszaj z alko!

Ja jakieś pół roku temu próbowałam klonazolamu. Miałam tego jakieś 100mg. Spodobał mi się, nie powiem, nawet poleciałam parę dni w ciągu, do czego żadne inne benzo nie zdołało mnie przekonać... ale nie na tyle, by robienie później przerwy wywołało jakiekolwiek nieprzyjemne objawy. I mimo wszystko wolę klonazepam, w sumie paradoksalnie, bo po klonazolamie jest mocniej i euforyczniej. Może dlatego, że klonazepam to było moje pierwsze benzo; wciąż tęsknię za tym miętowym smakiem rozpływającym się pod językiem...

No w każdym razie konkluzja jest taka, że benzo nie każdego "zjedzą". Kiedyś jak się cieszyłam, że będę mieć za niedługo Klonazolam i napisałam o tym w tym temacie, to ktoś mi odpisał, że na pewno się skończy na długim ciągu i przekurewskiej odstawce. "Nie ma mocnego na Klonazolam!" Melduję, że jednak jest :P

EDIT: To jest post, do którego się odnoszę:
Infamis pisze:
22 lutego 2018
badzingla pisze:
20 lutego 2018
Na amnezję nie jestem podatna, na odpierdalanie również, no zobaczymy, czy Klonazolam mnie pokona :scared:
Pięknie się to czyta. Tabsy szybko się skoczą i poleci roztworek. Napisz za miesiąc czy Klonazolam Cie pokonał. Ja przegrałem ze skurwysynem, walczyłem, nie poddawałem się... a ja ciągle w tej walce wyglądałem jak Gołota vs Lennox Lewis... ehh...

https://youtu.be/mGXffv4eXy8
  • 91 / 1 / 0

Broń boże z alko już miałem kiedyś przygody z etizolamem
  • 196 / 16 / 0

Ja w sumie już jakieś 9 miesięcy jestem czysty od benzo. Przygodę z c-zolamem zakończyłem spektakularną padaczką na szkoleniu z pracy przy wszystkich z całej polski. Co innego że wjebałem się w oxycodon i teraz dopiero zaczynam detox od niego. Pozdro.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata