Substancje odurzające a samobójstwa

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 27 / 2 / 0

@Kodeun jestes amatorem benzydaminy? %-D
Swoja droga az sam sie zastanawiam dlaczego ludzie ktorzy sa wjebani w opioidy tj. heroina nie zastosuja np. carfentanylu do tego celu lub kosmicznej dawki helupy...
  • 4 / / 0

@SzukamPracy jak ogarnąłem jaki to blogi relaks zajebać się używkami już dawno temu to wpadły mi w ręce inne rzeczy niż helupa , jak spróbowałem kodeiny to wole wszystko inne :zombie: :skret: :papieros: :lsd: :nos:

Pax narca: Meksyk o krok od legalizacji marihuany. Jak sytuacja wygląda w Europie?

Meksyk już niedługo może stać się trzecim krajem na świecie, w którym rekreacyjny użytek marihuany będzie legalny. Grupę tę uzupełniają kolejne amerykańskie stany, chociaż prawo federalne USA nadal tego zabrania. Europa skupia się na dekryminalizacji, czyli zmniejszaniu wymiaru kary za posiadanie substancji uznawanej za nielegalną. W Polsce nad pakietem ustaw w tej sprawie pracuje grupa parlamentarna.

Max Cegielski opowiedział o przeszłości z narkotykami. "Byłem wrakiem"

Max Cegielski to człowiek wielu pasji – pisarz, dziennikarz, podróżnik. W swoim ostatnim wywiadzie szczerze opowiedział o trudnej przeszłości, która zdominowana była przez uzależnienie od narkotyków, w tym od heroiny.
  • 357 / 39 / 0

• 896 / 179 / 0

Ktos mi wyjaśni, jak gościówka bedaca na antydepresantach (żadnych benzo bo to uk) zapiła je wódką i stanęło jej serducho tak, że nie odratowano (pisałem, w recepcji przychodni ale nie trafilem na raport tykso)? Tu ludzie biora 30mg klona, 450mg kody, dopija litrem na pół i urwany film - a tu jakiś antydepresant i wóda i kaput. Zespół serotoninowy? Chyba nie najlepsza droga zejścia?
  • 470 / 54 / 32

A może miała zwyczajnie jakąś niewykrytą wadę serca? :( I w ogóle wiesz ile ona wzięła, co dokładnie i ile wypiła? Pewnie nie. Więc gdybanie pozostaje. A ogólnie to antydepresantów się z alko nie miesza, bo mogą też właśnie zaburzyć prace serca. I jeśli wybrałeś ten temat, to pewnie była to próba samobójcza. Więc pewnie mało nie wzięła jednego z drugim.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 2261 uczestników Wejdź na czata