Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.
ODPOWIEDZ
Posty: 5832 • Strona 579 z 584
  • 5283 / 949 / 0
@zuz3la jak wyżej , w moim przypadku to standard wczoraj zasnąłem na peaku koło 2 w nocy bo już tyle serotoniny było po dorzutce łącznie 300mg poszło. Obudziłem się o 6 rano po 4 godzinach już trzeźwy.
Wszystko co pisze to fikcja literacka która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, historię opisywane na forum to moje sny.
  • 615 / 82 / 0
/// SYTUACJA OPANOWANA. NIEAKTUALNE. DZIĘKUJĘ ///

Cześć. Wziąłem 1,2 g kodeiny i 30 mg diazepamu. Napierdalałem kodę w takiej dawce przez cały marzec i w wiele dni kwietnia, ale nigdy nie wziąłem jednocześnie tak dużo benzo. Z trudem widzę to, co piszę, same przymykają mi się oczy. Mam miarowe i nieznacznie podwyższone tętno, puls jednak jest dość słabo wyczuwalny. Nie mam problemów z oddychaniem. Najgorzej jest z tym wzrokiem, oczy lecą jak cholera, litery na klawiaturze dwoją się i troją. diazepam brałem o 15.01, kodeinę – kwadrans później. Pierdolnęło mnie jednak całkiem niedawno, nie więcej niż pół godziny temu. Twarde opio rzuciłem ponad rok temu, zapomniałem więc, jak to jest tak noddować. Co robić, by trochę wytrzeźwieć? Wypić kilka kaw, zrobić sobie wodę z solą? Panikuję, a nie wezmę przecież z tego powodu diazepamu, bo tylko pogorszę sprawę. Doradźcie, proszę, co zrobić, by tak silnie nie noddować. To bardzo nieprzyjemny stan i boję się go. Dziękuję.
11 czerwca 2026serotoninowy pisze:
Kocham gabajeby i chuj jestem GABA wrakiem, prega 2 dzień wjeżdża wyśmienicie na wyzerowanej tolerce 750mg i z 5 kaw, a teraz chillout wyrwałem 4 żywce na promce, ale bym się napił giebla
  • 1 / / 0
Z 20 minut temu zrobiłem swoją pierwszą bombkę niewiem ile tam było na oko i od 15 minut boli mnie brzuch z minuty na minutę coraz gorzej mało brakuje a będę leżeć w kólke co zrobić
  • 904 / 497 / 0
Jak to co? Dzwoń na pogotowie!!!
Panie Boże jeśli teraz nie umre nigdy nie przypierdole krechy.
  • 2967 / 639 / 0
@Mocnoporoniony234 Jak jest źle to należy zadzwonić na pogotowie. Widzę, że byłeś aktywny 4 minuty temu, jak Twój stan?
"Kocham Was Bardzo" — Marek Kotański
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
  • 1 / / 0
@Vetulani44 teraz już dobrze jszcze z pół godziny mocniejszy przytrzymał sniffa cyklem i mnie urobiło hehe trochę że się strachal nie potrzebnie
XYZ101010
  • / / 0
Pomocy, o 8 50 wzialem 20mg medi CR sniffem rozdrobniony ( mam adhd, to moj 2 dzien stycznosci z tą substancją ) , do 10 30 dojebałem jeszcze łącznie 50mg medi IR, i teraz poczułem dziwny stan, jakby stres / rozdrażnienie i zarazem jakby zmęczenie ? Mam panike, boje sie ze umre, coś sie stanie ? Tętno 110
  • 2967 / 639 / 0
Nie bierz więcej, nawadniaj się i zjedz coś słodkiego. Weź kilka głębokich, powolnych oddechów i siedź spokojnie lub się połóż. Nie powinno się stać nic złego ale w razie potrzeby, gdyby tętno się pogorszyło, nie obawiaj się pogotowia.

Bardzo przesadziłeś z dawką, ale powinno prędko przejść bo metylofenidat działa krótko. Na pewno nie bierz więcej!
"Kocham Was Bardzo" — Marek Kotański
https://www.youtube.com/watch?v=jl9_mWvCmi
XYZ101010
  • / / 0
Nie zamierzam, nie nie zatrzyma mi sie serce nagle czy coś ? Kurwa boje sie jezu
XYZ101010
  • / / 0
Mam cisnienie 108 na 85 i tetno 130
ODPOWIEDZ
Posty: 5832 • Strona 579 z 584
Artykuły
[img]
Polska 2026 wygląda jak Stany Zjednoczone w 1996

Newsy
[img]
Powiedziała policji, że ktoś ją śledzi. Została zatrzymana za... posiadanie narkotyków

Zaalarmowała policję, że ktoś ją śledzi – usłyszała zarzuty za posiadanie narkotyków. 31-latka z Dobroszyc poprosiła funkcjonariuszy o pilną pomoc. Jak się okazało, jej zachowanie mogło mieć związek z działaniem substancji psychoaktywnych. Oleśniccy policjanci zostali postawieni na nogi przez 31-letnią kobietę z Dobroszyc. Spanikowana zgłaszająca poinformowała funkcjonariuszy, że śledzą ją podejrzani mężczyźni. Na dodatek grożą jej i wyzywają. Kobieta wyraźnie obawiała się o swoje bezpieczeństwo i prosiła o natychmiastową pomoc.

[img]
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"

Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.

[img]
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ

Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.