Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 30 / / 0

Moze nie stricte junkie temat ale w wieku 35 isc na wymianae stawu biodrowego lewego (endroproteza) ? Ból po przejsciu 500 metrow daje znac o bieganiu nie ma mowy. Ale po chwili odpoczynku moge isc i 5 km. Pozniej moge podeslac opis zdjecia rtg. Wczesniej mialem w dziecinstwie cos z panewką ( na treningu kolega przezucil mnie przez ramie na ziemie) lezalem pol roku w gipsie oraz wydluzana noge o 3 cm
  • 57 / 4 / 0

11 marca 2019Miki12 pisze:
michalsky a jak często to bierzesz i jaką dawke wziales ?
dawak ponad 250 mg, raz w miesiacu to norma minimalna

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Amerykański przemysł konopny stworzył rekordową ilość miejsc pracy w 2018!

Zgodnie z raportem Leafly, w amerykańskim przemyśle konopnym pracuje na dzień dzisiejszy 211 tys. ludzi. Oznacza to, iż liczy on sobie więcej pracowników od sektora dentystycznego, piwowarskiego, odzieżowego i górniczego.
  • 115 / 13 / 0

@michalsky a no to tak troche zwolnij , w sensie jak sie czasem robi czesciej to nic sie nie stanie ale np jak caly rok tak raz w miesiacu to troche mozesz zmeczyc organizm zwlaszcza jak jeszcze nei wiem pijesz alko , palisz mj , te bóle to czesto gęsto z zaburzonej gospodarki neuroprzekaznikowej , głownie chodzi o serotonine w tym wypadku bardzo mozliwe ze jej niedobor to powoduje :)
  • 13 / / 0

Co można wziąć (apteka) w sytuacji gdy nie ma sie już siły i ktoś chce się zajebać w trybie teraz? Psychiatra i szpitale odpadają, chodzi o coś to może głównie wyciszyć.
  • 244 / 32 / 0

Chyba tylko leki z grupy benzodiazepin.
  • 471 / 109 / 0

Masz na myśli że bez recepty?
Teoretycznie hydroksyzyna i prometazyna są na receptę, ale wielu zdołało wydębić bez recepty.
Rzeczy całkiem bez recepty są słabsze, ale możesz spróbować krople walerianowe albo Nervosol (ohyda...), tabletki uspokajające Labofarm (też ohyda, ale tanie), lub Validol (ohyda nieco przyćmiona miętowym aromatem).

Zwykle preparaty na uspokojenie bez recepty które w ogóle chociaż trochę działają śmierdzą walerianą.

Jeżeli bierzesz antydepresanty, unikaj ziołowych preparatów uspokajających które mają w składzie dziurawiec.
  • 13 / / 0

19 marca 2019Survivor pisze:
Masz na myśli że bez recepty?
Teoretycznie hydroksyzyna i prometazyna są na receptę, ale wielu zdołało wydębić bez recepty.
Rzeczy całkiem bez recepty są słabsze, ale możesz spróbować krople walerianowe albo Nervosol (ohyda...), tabletki uspokajające Labofarm (też ohyda, ale tanie), lub Validol (ohyda nieco przyćmiona miętowym aromatem).

Zwykle preparaty na uspokojenie bez recepty które w ogóle chociaż trochę działają śmierdzą walerianą.

Jeżeli bierzesz antydepresanty, unikaj ziołowych preparatów uspokajających które mają w składzie dziurawiec.
Akurat to nie dla mnie. :v
Z tego co wiem osoba, która o to pytała nie bierze i nigdy nie brała żadnych antydepresantów.
Dałabym jej małą dawne hydro, ale strasznie się boi takich "nowych" rzeczy.
Użytkownik zbanowany
  • 3 / 1 / 0

Niech osoba ta zażyje 0.5 mg Xanaxu i ulegnie stanowi relaksacji : *)
  • 9 / 1 / 0

tekashi69 pisze:
Niech osoba ta zażyje 0.5 mg Xanaxu i ulegnie stanowi relaksacji : *)
Xanax jest trudno wyłudzić na receptę lel
  • 40 / 1 / 0

Najadłem się amfetaminy, po chwili zacząłem żałować,mam moralkaca i duży niepokój czy tam panikę chwilami.
A mam 1mf alpry, zjeść go teraz?
Czy później bd mi łatwiej zasnąć czy alpra przestanie działać a amh bd działać dalej?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 70 uczestników Wejdź na czata