Sytuacje kryzysowe: Sprawy nieco mniej pilne

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 224 / 28 / 0

Idź do lekarza .
Nikt Cię na sor nie wysyła- wystarczy rodzinny
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

Czy dzień przed badaniami wątroby i trzustki (krew mocz) a dokładnie ok 12 h przed badaniami- mogę zażyć 1-2 mg alprazolamu plus 1/2 piwka?

Czy jednak to może pojechać wątrobę i zaburzyć wyniki?

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Rozpacz i śmierć w strzykawce

Na polskie ekrany wchodzą dwa mocne filmy o młodych ludziach uzależnionych od narkotyków. I o tragedii ich bliskich.
  • 5495 / 408 / 0

@kaneshiro
Ja jak miałem badania krwi na rożne organy to przez 24 godziny zero leków a o alkoholu już nie wspominając.
  • 76 / 2 / 0

po jakim czasie od wzięcia 3/4cmc można prowadzić samochód? 24h wystarczą?
  • 3010 / 197 / 0

tak
  • 5495 / 408 / 0

W piątek się najaralem ostro. Zacząłem gadać jakieś głupoty do ochroniarza i on mówi ``jestes najarany``obok stała piguła i nie wiem czy mi testy zrobią w poniedziałek czy jak mieliby zrobić to by zrobili tego samego dnia ?
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Zależy od charakteru szpitala, w jakim się znajdujesz i od tego, po co tam jesteś.
Jeśli w psychiatryku na własne życzenie, to są do czegoś takiego przyzwyczajeni.
  • 5495 / 408 / 0

@punk6
Jestem na oddziale dziennym.Tylko tam na 15 osób - 5 pali trawę.Wiec chyba oleją to i będą mieli wyjeb.
Niech bóg mi dopomoże. ;]
Użytkownik zbanowany
  • 178 / 15 / 0

No uważaj na takie akcje, ponieważ nie tylko wyleciesz z "wypisem karnym", czyli będziesz czekał w kolejce jak narkoman na przeszczep, poza tym zabiorą ci ewentualne świadczenia socjalne.
  • 144 / 7 / 0

Jak długo trwa dochodzenie do siebie po chlaniu?. Tydzień temu przerwałem 7 dniowy ciąg alkoholowy. Piłem co wieczór 0.7 i już przestało mnie telepać, ale lęki i wrażenie jakby się było z waty zostało tzn lekko latają łapy, trochę jeszcze dzwoni w uszach i troche ślepia mam suche. Czy po tygodniu nie powinno wszystko minąć czy muszę dać organizmowi jeszcze trochę czasu na pozbycie się toksyn i kiedy to powinno mnie zacząć niepokoic?
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata