Leczenie/oczyszczanie zatok

Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.

Moderator: Zdrowie

• 2280 / 284 / 1

Jak kurwa ci się mieści gwint od Kubusia w dziurce od nosa to musisz być świnką albo kongijskim gorylem.
  • 179 / 25 / 0

Też stosuję Irigasin i polecam.
Tak samo bardzo mi pomagają inhalacje z soli fizjologicznej. Kiedyś za dzieciaka jak miałam wiecznie problemy z zatokami przez bardzo silną alergię Rodzice kupili mi takie urządzonko do inhalacji i po latach je odkopałam. Co prawda powód problemów z zatokami uległ zmianie ale działa bez zarzutów także na poćpienne problemy w nosie. :D

Czy LSD i inne psychodeliki mogą pomóc chorym i cierpiącym?

Psychodeliki same w sobie świata raczej nie uratują, ale wiele wskazuje, że w odpowiednich warunkach mogą przyczynić się do ratowania indywidualnego świata wielu cierpiących osób – mówi w rozmowie z Onetem Maciej Lorenc, socjolog zajmujący się tematyką środków psychodelicznych, autor książki "Czy psychodeliki uratują świat?".

​Żużel. Brak możliwości przebadania zawodnika na obecność narkotyków przed meczem

Podczas jednego ze spotkań próbował cztery razy wsypać łyżeczką cukier do szklanki i nie potrafił do niej trafić. Nie wiem, czy był pijany, czy pod wpływem jakichś środków odurzających. Po wyjściu Artura Mroczki z toalety członkowie naszego teamu wyczuli wyraźny zapach marihuany...
Wróć do „Minimalizacja szkód i prewencja efektów ubocznych”
Na czacie siedzi 2256 uczestników Wejdź na czata