Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
  • 1475 / 24 / 0
Opanowałem empatogeny jak wzmacniać 5-htp

co zrobić jak co tydzień się tripuje ,tzreba korzystac z życia ,to lepsze niz jeść co pareę dni 3mmc :-)

jak wzmocnić tryptaminy i inne psychodeliki jak obniżyć tolerancje,podawajcie różne sposoby :-)
  • 336 / 1 / 0
Inhibitory monoaminooksydazy - w skrócie iMAO.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Inhibitory ... nooksydazy

Nie wszystko wzmocnisz, ale niektóre można - tylko kurwa ostrożnie, bo to niebezpieczne w hoooyyy!

Gdzieś kiedyś ludzie pisali o soku z czarnej pożeczki i soku (chyba) z grejfjuta czerwonego/różowego. Najlepiej poszukaj na forum - to takie proste :-)
  • 1475 / 24 / 0
A jak Piracetam wzmacnia :) ?
  • 5302 / 101 / 0
Tryptaminy, bo fenylek nie wzmacniałem poniższymi i generalnie nie zalecam tak profilaktycznie:

DXM - nie każdy lubi. Czekamy na peak, na peaku np 15-20 mg tryptaminy 4-x. Np u mnie dawka standardowa to 25-30, tutaj już 20 daje ciekawe efekty. Tak jak pisałem, nie każdy lubi kaszlaka. Podanie i.m./i.v. nie dość, że jest dużo mocniejsze i tutaj należy trzy razy ocenić swoje możliwości, bo nie dość, że mocniej to i większe spektrum działania.

Soki z grejpfruta (+ dxm ;p ), najlepiej wyciśniętego własnoręcznie, elewentualnie soki Tymbarka/Caprio pite w okolicach litra na godzinę przed. Podejrzewam, że chodzi o enzymy, bo jakże inaczej.

Naturalne inhibitory monoaminooksydazy typu A (iMAO-A) najlepiej pochodzenia roślinnego (Peganum harmala, Banisteriopsis caapi - oba zawierają harmalinę i harminę; Ilex guayusa). Były jeszcze ze dwie roślinki, ale nie pamiętam ich, poza tym nie rokowały tak jak powyższe.

Apteczne iMAO: moklobemid (np. Moklar, krótko działa), Nardil (fenelzyna), Parnat (transcypramina). Seleginilina (iMAO-B) średnio się nadaje do wzmacniania.

IMAO "research chemical" fenetylaminy 2C-T-7, 2C-T-4, acz nie zauważyłem w moim przypadku aby jakoś mocno, poza zauważalnie, zwiększyły one tripa.

Przy stosowaniu iMAO należy pamiętać, że substancje te zwiększają ciśnienie, lubią podwyższyć tętno, a połączenie ich z psychodelikami może powodować różnej maści nieprzyjemne efekty i kurwa jeszcze jedno, nie mieszać iMAO z dexem!

Wenlafaksyna z relacji mojej lubej w połączeniu z grzybami wyjebała na orbitę (pozytywnie). Ino jak kto się nią leczy to niech nie ćpa do kurwy nędzy!

Ponoć niektóre SSRI mogą przyczynić się do wzmocnienia tryptamin. Odradzam jednak wzmacniania nimi fenylek i zresztą podobnie jak wyżej - leczysz się to nie ćpaj.

Z własnych obserwacji zauważyłem, że jak komu tryptamina nie styka, to może zapodać fenylkę i na jej peaku powiedzmy dawkę rzędu 20 mg tryptaminy 4-x sniffem. Kolorowo jak w tym disco-polu o jarmarkach :)

http://hyperreal.info/node/12
http://info.zdrowie.gazeta.pl/temat/zdr ... ibitor+mao
duckduckgo: roślinne inhibitory monoaminooksydazy
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 1475 / 24 / 0
a 5-meo-mipt tak z np do 10 mg jak podbije inne tryptaminy ,neo jest tani i aktywny :-)
  • 222 / / 0
Ja również powiem, że DXM znacznie podbija działanie psychodelików, jednak wprowadza również dysocjację, oraz ten DXMowy "mętlik". Łatwo też o zespół serotoninowy przy takim miksie, jednak zmniejszenie dawek obu substancji (DXM oraz psychodelik) pozwoli na uniknięcie owego zespołu, a efekty nadal powinny być zadowalające.
Najlepszym sposobem na wzmocnienie psychodeliku jest próba zażycia DXMu i psychodeliku tak, by psychodelik zaczął się "wczytywać" w momencie, gdy DXM zbliża się do peaku- W trakcie peaku i po peaku bardzo łatwo o BT po wczytaniu się psychodeliku, a w takim momencie ciężko jest się opanować (szczególnie po Fenyloetyloaminach).

Ostatecznie też nie polecam dawek DXM wyższych niż 300mg (najlepiej celować w przedział 150-225mg), ponieważ wtedy działanie psychodeliku nie zostaje wzmocnione, a znacznie zniekształcone.
  • 275 / 12 / 0
Hordenina zwiększyła by działanie tryptamin skoro to inhibitor SELEKTYWNY iMAO-B?
  • 32 / 2 / 0
Emce pisze:
Opanowałem empatogeny jak wzmacniać 5-htp

co zrobić jak co tydzień się tripuje ,tzreba korzystac z życia ,to lepsze niz jeść co pareę dni 3mmc :-)

jak wzmocnić tryptaminy i inne psychodeliki jak obniżyć tolerancje,podawajcie różne sposoby :-)
Niby DXM jest dobry tak jak wspomniał pilleater ale.. ale za bardzo moim zdaniem zmienia fazę i wpływa do ogólny odbiór, sok z czarnej porzeczki (najlepiej nie z koncentratu) potrafi zauważalnie wydłużyć trip, ale czy wzmocnić?
Dziwne że jeszcze nikt w tym wątku nie napisał o mj - palone na peaku potrafi podnieść doświadcznie o poziom wyżej - najważniejsze to wziąć dużego bucha i trzymać sporo aż się wchłonie w płucach (tak z 15s to minimum) - bardzo to wzmacnia fenki i trypty z moich doświadczeń - o dziwo prawie w ogóle nie zadziałało przy 1P LSD

A jeżeli pragniesz hardcore'owych doznań to można dopalić szałwią wieszczą albo DMT (ew. DPT czy innymi)
Dopalanie syntetycznymi kanna w rodzaju AB PINACA czy AB CHIMNACA może bardzo łatwo wysłać w kosmos - trzeba BAAARDZO uważać z dawkami bo może być srogo za srogo
  • 243 / 6 / 0
1) Czy w razie niebezpieczeństwa podczas wzmocnienia tryptaminy za pomocą moklo (mao-i) można ratować się benzo?
2) Analogicznie do powyższej sytuacji tylko z DXM, benzo będzie bezpiecznym wyjściem ewakuacyjnym?

I bonusowo pytanie, to prawda że mao-i gwarantuje tripa nawet osobie odpornej na tryptaminy?
Uwaga! Użytkownik Dewiantka jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1130 / 48 / 0
O jakie niebezpieczenstwo Ci chodzi? Jezeli o badtripa, to nie wydaje mi sie, aby DXM mial jakiekolwiek znaczenie przy zbijaniu tripa benzo poza tym, ze ewentualnie bedzie tego benzo potrzeba mniej, bo DXM wzmocni jego dzialanie jako antagonista nmda. O interakcjach miedzy iMAO a benzo sie nie wypowiem, bo sie nie znam, ale nie obilo mi sie nigdy o oczy.
ODPOWIEDZ
Posty: 22 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.