Oksykodon (OxyContin, Oxydolor) - FAQ

Dział poświęcony niesklasyfikowanym wyżej substancjom, których struktura zawiera w całości cząsteczkę morfiny – dihydrokodeina, etylomorfina, hydromorfon, oksykodon i inne.

Moderator: Opioidy

• 218 / 21 / 0

Czy jak nie zdrapie tej osłonki to czas działania będzie dłuższy a efekt słabszy?Czy osłonka to w ogóle odpada.I tylko resztkę sprzętu zmarnuje?
Proszę o scalenie.
  • 771 / 124 / 0

Czas działania będzie sporo dłuższy, tyle że fizycznie możesz go wogóle nie poczuć.

Pomoc osobom uzależnionym i w kryzysie bezdomności w czasach zarazy

Pandemia COVID-19 wymusiła duże zmiany w funkcjonowaniu programów redukcji szkód. Jak obecnie wygląda pomoc osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych czy osobom w kryzysie bezdomności? Na pytania Damiana Sobczyka (Polska Sieć Polityki Narkotykowej) odpowiadają Aleksandra Stańczak-Wiercioch i Beata Stelmaszczyk z Fundacji Polityki Społecznej PREKURSOR.

Kokaina z Ekwadoru w zamrożonej pulpie ananasowej

3,2 tony kokainy, która nie trafi na rynek została wysłana z Ekwadoru przez Hamburg do Polski. Narkotyki były ukryte w zamrożonej pulpie ananasowej.
  • 1239 / 103 / 0

Porównująć oxyw tabletkach a majką w kanał , dla mnie lepsza jest oksy przy majce czuję tylko sedecje co chwilę zasypiam przerobiłęm sobie 200mg majlki :papieros: \. Oksy zmniejszyłem z 4 razy 80mg na 2razy 40mg [, dodatkowo klon lub alpra lub diazepam czasami lorek.

Metadon i dhc biorę na tzw mostkach aby tylko zaleczyć skręta . Metadpn dawla 10cm po 1mg a DHC 2razy na adpbę po 270mg czasami wieczorem zwiększam dawkę a rano zmniejszam będąć w granicach 540mg na dpbę czasami lekko dorzucam tramal po 100-150mg.
  • 1 / / 0

Siema, mozna strzelać iv oxy firmy sandoz?
  • 510 / 93 / 0

Dzisiaj wziąłem 160 myśląc że mnie zmiecie tak jak kiedyś 80 ( przy czym moja normalna dawka to było teraz 120 ) i co ? I nic/ Było trochę lepiej niż zwykle - to normalnie ale nie ma co mówić o tamtym stanie ugrzania. Choć np przyjęcie jeszcze większej dawki np 220 mogło by być groźne bo czułem jednak taką ciężkość na bani której nie ma normalnie + oddech miałem spłycony.
  • 8 / 1 / 0

28 maja 2020Artek0000 pisze:
Siema, mozna strzelać iv oxy firmy sandoz?
Tak jak najbardziej , Xancodal tak samo jak oxycontin przerabiamy,
  • 1239 / 103 / 0

skąd te informacja?
  • 771 / 124 / 0

Do przerabiania jest nawet lepszy niż OC. Otoczkę można zdjąć w każdym momencie na sucho w ciągu 30 sekund i połamać tabsa w palcach na ćwiartki.
  • 1239 / 103 / 0

Ja ostatnio na recepte z pllb terpai leczenia bólu dostaje rexebon bo oxy Continu są braki w hurtowniach.
Działanie takie same, ale biorę tylko doustnie czasami donosowo działanie natych-miastychowe nieco silniejsze ale zdecydowanie krótsze.
  • 510 / 93 / 0

[PROSZĘ O SKASOWANIE POSTA ZOSTAŁ NAPISANY W ZŁYM DZIALE PRZEPRASZAM ADMINISTRACJĘ ORAZ MODERATORÓW ]
Wróć do „Pochodne morfiny”
Na czacie siedzi 1241 uczestników Wejdź na czata