Tramadol - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 9 / 1 / 0

Wziąłem dziś pierwszy raz 150 mg tramadolu w kapsułkach po 50mg, tych nie retardów, działanie czuje leciutkie szczerze nie wiem do czego to porównać, wziąłem za małą dawkę czy w czymś innym jest problem? Na codzień biorę kodeine do 300mg, 225 mg jeszcze jako tako działa

EDIT: Dorzuciłem 50mg po półtorej godzinie i teraz faktycznie zajebiście działa, czyli fakt dawka za mała, pytanie nieaktualne :D
  • 8106 / 893 / 0

Dzisiaj miało obyć się bez tramca a to jest jak bez palca. %-D
Na średnio poszło 150 mg + 2 mg lorazepamu.Zaraz puszczam muzyczkę i wojuje dalej. :pacman:

Czy psychodeliki wyprą tradycyjne antydepresanty? Badania przyspieszają, ale... [wywiad]

– Terapie z użyciem psychodelików wymagają kompletnej zmiany myślenia, ponieważ oprócz wpływu substancji znaczenie ma również wiele czynników niefarmakologicznych – mówi dr Justyna Holka-Pokorska psychiatra, seksuolog i terapeutka, a także przewodnicząca warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  • 8106 / 893 / 0

Poszło pierwsza dawka - 250 mg i po 2 godzinach 200 mg. :ziew:
Od jutra tylko jedna dawka bo trzeba oszczędzać bo mam wyliczone. :korposzczur:
Mam wyjebane, jest zajebiście.Nie polecam nikomu trampara bo to droga w jedną stronę...NIEBIOSA :mniam:

bylem dzisiaj u lekarza internisty i do lipca mam wypisane trampar 50 mg / 60 tabletek. :tabletki: :tabletki: :tabletki: Nie sadziłem, że będzie tak łatwo.
  • 5 / / 0

Mam dorete, nie witam jak i ile wziąść na mój pierwszy raz, ktoś poradzi?
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 2322 uczestników Wejdź na czata