Tramadol - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 35 / 4 / 0

Nie działa jak typowe opio, to właśnie troszkę nietypowe opio, a speed jest raczej od noradrenaliny, a nie od serotoniny. Od serotoniny jest większy plusz i mocniejsze rozleniwienie imho

--------------------------------------------------

Kurwa, ludzie... Wziąłem już sześć tych nosp i chuja - nie mogę się odlać... Znowu czeka mnie długa droga

Edit: Trochę poleciało, ale mało... Nadal mi się chce lać. Myślę, że dałbym radę do końca, gdyby nie fakt, że mnie poganiano, bo siedziałem już z 25 minut na tym kiblu.

Edit 2: Poszedłem do kibla jeszcze na pół godziny i prawie wszystko wyszczałem. Dałbym radę wszystko pewnie, ale już nie mam na to siły. Ważne, że pęcherz nie jest pełen.

Scalono. taurinnn
  • 7241 / 724 / 0

16 kwietnia 2019mantykoraa pisze:
Nie działa jak typowe opio, to właśnie troszkę nietypowe opio, a speed jest raczej od noradrenaliny, a nie od serotoniny. Od serotoniny jest większy plusz i mocniejsze rozleniwienie imho
To dlaczego tramadol zawsze działał na mnie noddowo, dlatego, ze biorę kwas walproinowy oraz neuroleptyki ? Ma to coś do rzeczy ? No i miksowałem z nie wielka ilością benzosów ( 1 mg lorazepamu, 1 mg klona )

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

19-latek wpadł ze słoikiem marihuany... w Biedronce na Bałutach

Jeden z klientów łódzkiej Biedronki został posądzony o kradzież. Podczas przeszukania plecaka okazało się, że nie ma fantów tylko... słoik z marihuaną. Ochroniarz wezwal policję.
  • 502 / 39 / 0

Tego działania nie da sie opisać osobie która nie próbowała. Taki speedball sam w sobie, jednocześnie pobudzenie i sedacja.
  • 35 / 4 / 0

16 kwietnia 2019UJebany pisze:
16 kwietnia 2019mantykoraa pisze:
To dlaczego tramadol zawsze działał na mnie noddowo, dlatego, ze biorę kwas walproinowy oraz neuroleptyki ? Ma to coś do rzeczy ? No i miksowałem z nie wielka ilością benzosów ( 1 mg lorazepamu, 1 mg klona )
Em xD neuroleptyki i benzodiazepiny też "wyłączają" noradrenalinę. Nie tylko serotoninę...
  • 63 / 5 / 0

Najdziwniejszy jest ten "speed".
Ja osobiście nie przepadam za stymulantami ale tu jest inaczej, tak jakby motywacja i słowotok
Właśnie miałem detox ale dzisiaj był taki zamulający dzień i nie dało się inaczej :zły:
  • 299 / 4 / 0

A ja nie wiem czy dobrze zrobilem zawsze dojadam az czuje sie git czyli np, 600 mg jak jest srednie po godzinie dorzucam znowu 400 itd, dzisiaj wlasnie rozkruszylem i polknalem 1200 mg pod to 3 klony ale na wszelki wypadek zjem jeszcze 2mg klony chyba :P a to jakos poltora tygodnia ciągu, każdy następny ciąg to tolerka rośnie szybciej oczywiście średnio browar co godzine pod to:P
  • 7241 / 724 / 0

@mordoczlowieku
Uważaj :uwaga: przy takich dawkach ryzykujesz depresje OUN.1200 mg tramca 3-4 klony + jeszcze browar do tego.Jak dla mnie to murowany nodding masz zapewniony.Kontroluj Twój oddech w razie czego idź na SOR.
P.S. Jak masz wysoka a nawet bardzo wysoka tolerancje to nie boj żaby. :korposzczur:
  • 517 / 261 / 2

Ej, bo podczas dzisiejszych rajdów po apteka w koszu przyuważyłam całą nieużywaną Doretę, 60 tabl. Jest ona już moja. Ile tego brać na start? Mam lekką tolerę kodeinową, a overdose paracetamolu mi nie straszny :)
  • 7241 / 724 / 0

@LittleQueenie
Na początek zabawy z tramadolem polecam 200 mg + 5 mg diazepamu. :patrzy:
  • 517 / 261 / 2

Ja najpierw 640 mg wrzucam na żółądek, Za chwilę pizza przyjedzie, więc będe miaa jakieś okienko do ogarnięcia tego stężenia acestyloniny.
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata