Tramadol - knajpa

Luźne dyskusje na temat opioidów. Posty napisane w tym dziale nie sumują się do licznika postów.

Moderator: Opioidy

• 34 / 3 / 0

Nie działa jak typowe opio, to właśnie troszkę nietypowe opio, a speed jest raczej od noradrenaliny, a nie od serotoniny. Od serotoniny jest większy plusz i mocniejsze rozleniwienie imho

--------------------------------------------------

Kurwa, ludzie... Wziąłem już sześć tych nosp i chuja - nie mogę się odlać... Znowu czeka mnie długa droga

Edit: Trochę poleciało, ale mało... Nadal mi się chce lać. Myślę, że dałbym radę do końca, gdyby nie fakt, że mnie poganiano, bo siedziałem już z 25 minut na tym kiblu.

Edit 2: Poszedłem do kibla jeszcze na pół godziny i prawie wszystko wyszczałem. Dałbym radę wszystko pewnie, ale już nie mam na to siły. Ważne, że pęcherz nie jest pełen.

Scalono. taurinnn
  • 6303 / 538 / 0

16 kwietnia 2019mantykoraa pisze:
Nie działa jak typowe opio, to właśnie troszkę nietypowe opio, a speed jest raczej od noradrenaliny, a nie od serotoniny. Od serotoniny jest większy plusz i mocniejsze rozleniwienie imho
To dlaczego tramadol zawsze działał na mnie noddowo, dlatego, ze biorę kwas walproinowy oraz neuroleptyki ? Ma to coś do rzeczy ? No i miksowałem z nie wielka ilością benzosów ( 1 mg lorazepamu, 1 mg klona )

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."
  • 351 / 23 / 0

Tego działania nie da sie opisać osobie która nie próbowała. Taki speedball sam w sobie, jednocześnie pobudzenie i sedacja.
  • 34 / 3 / 0

16 kwietnia 2019UJebany pisze:
16 kwietnia 2019mantykoraa pisze:
To dlaczego tramadol zawsze działał na mnie noddowo, dlatego, ze biorę kwas walproinowy oraz neuroleptyki ? Ma to coś do rzeczy ? No i miksowałem z nie wielka ilością benzosów ( 1 mg lorazepamu, 1 mg klona )
Em xD neuroleptyki i benzodiazepiny też "wyłączają" noradrenalinę. Nie tylko serotoninę...
Wróć do „Opioidy - knajpa”
Na czacie siedzi 69 uczestników Wejdź na czata