Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 1082 / 162 / 0

klona wziąłem przedwczoraj i tamta dawka nie będzie miała raczej wpływu na tripa. Wzięty dzisiaj klon na pewno jednak osłabiłby poniedziałkowy trip i chciałem zniwelować to zmniejszenie działania fenylopiracetamem. Zapomniałem tylko, że jest on też stymulantem. 400 mcg już brałem raz i to był trip życia, wtedy co prawda byłem pewien, że kartony mają deklarowaną ilość. Teraz też mi się tak wydaje, ale 100% pewności nie mam. No nic, odpuszczę dzisiaj raczej 0,5 mg klona a w poniedziałek dam sobie spokój z fenylopiracetamem.
  • 3291 / 300 / 0

Ja brałem 75ug kwasa plus 150 mg emki po 45 min od zarzucrnia fazy kwasa. 3 tyg od ost dawki ecilopiracetamu i 2 dni wcześniej 2mg klona i od tyg. Fenylopiracetam 200 mg dziennie.
Chuja zadziałało , teraz nie wiadomo, czy przez słaby towar czy moja wina. Nie wiem sam. Sedno jest takie, że lepiej brać na czystko wszystko , znać swone ciało mniej więcej.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Luksemburg zostanie pierwszym krajem UE z legalną marihuaną. Będzie efekt domina?

Jedno z najmniejszych państw Unii Europejskiej chce zostać najbardziej liberalnym jej członkiem - przynajmniej jeśli chodzi o dostęp do marihuany. Centrolewicowy rząd chce całkowicie zalegalizować narkotyk i do tego samego namawia inne kraje wspólnoty.
  • 8 / / 0

Witam, przymierzam się do zakupu tego racetamu, w swojej karierze miałem już piracetam i noopept < oba nie działały na mnie jakoś szczególnie, noopept mocniej- aczkolwiek ten stan moge określić jedynie jako "troche inaczej" ale czy lepiej to nie wiem.

Chciałbym coś do treningów, aby dodało mi motywacji ewentualnie energii/przyros masy mięśniowej.

do tego myśle o fenibucie > pytanie czy te 2 środki dobrze by sie komponowały? a może używać ich zamiennie 2 dni jeden 2 dni drugi 3 dni przerwy?

poza nootropami stosowałem już mase suplementów z czego większość uważam za coś na granicy placebo (najmocniejsze to kofeina, kreatyna i niacyna)

pozdrawiam
  • 205 / 16 / 0

Fenylopiracetam jest wspaniałym wspomagaczem treningowym. Jest mega skupienie, a wydolność rośnie, ogólnodostępne przedtreningówki się chowają. Śmiało można brać 2-3 dni w tygodniu.
fenibut bym sobie odpuścił, długofalowo nie przyniesie nic dobrego dla twoich osiągów Owszem występuje po nim zwiększony apetyt, treningi też potrafią być lepsze, ale przy okazji można sobie rozregulowac wiele rzeczy i się uzależnić. Jeżeli bardzo chcesz to max raz w tygodniu jako zastąpienie alko czy inny używek jest dobrą opcją. Zamiast tego zainwestuj w jakiś inny nootrop na codzień np piracetam albo oxiracetam, a fenylo używaj doraźnie. Wspomagająco do treningów dobre są też adaptogeny takie jak ahswaganda czy różeniec górski.
  • 501 / 96 / 0

Środek, który jest trochę nootropem, a trochę stymulantem. W dawce, którą stosuję, czyli 300 mg/d poprawia koncentrację, zwiększa napęd i działa lekko euforycznie. Co interesujące, związek ten jest racematem. R-fenylopiracetam działa prokognitywnie zwiększając stężenie acetylocholiny, natomiast S-fenylopiracetam jest inhibitorem wychwytu zwrotnego dopaminy i działa energetyzyjaco i euforycznie. Tolerancja rozwija się bardzo szybko, czasem już po 2 dniach stosowania, dlatego środek raczej do doraźnego stosowania.
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata