Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 448 Strona 42 z 45
Rejestracja: 2018
  • 1748 / 361 / 25

klona wziąłem przedwczoraj i tamta dawka nie będzie miała raczej wpływu na tripa. Wzięty dzisiaj klon na pewno jednak osłabiłby poniedziałkowy trip i chciałem zniwelować to zmniejszenie działania fenylopiracetamem. Zapomniałem tylko, że jest on też stymulantem. 400 mcg już brałem raz i to był trip życia, wtedy co prawda byłem pewien, że kartony mają deklarowaną ilość. Teraz też mi się tak wydaje, ale 100% pewności nie mam. No nic, odpuszczę dzisiaj raczej 0,5 mg klona a w poniedziałek dam sobie spokój z fenylopiracetamem.
Rejestracja: 2010
  • 3629 / 439 / 0

Ja brałem 75ug kwasa plus 150 mg emki po 45 min od zarzucrnia fazy kwasa. 3 tyg od ost dawki ecilopiracetamu i 2 dni wcześniej 2mg klona i od tyg. Fenylopiracetam 200 mg dziennie.
Chuja zadziałało , teraz nie wiadomo, czy przez słaby towar czy moja wina. Nie wiem sam. Sedno jest takie, że lepiej brać na czystko wszystko , znać swone ciało mniej więcej.

"Rozpuszczają ego". Coraz więcej badań potwierdza, że narkotyki mogą leczyć [RAPORT]

Być może już wkrótce lekarze dostaną nowe przełomowe leki dla chorych na depresję, zespół stresu pourazowego oraz dla uzależnionych, którzy starają się zerwać z nałogiem. Będą to zakazane dzisiaj na całym świecie psychodeliki.

Konopie i olibanum. To palono na ołtarzach przy wejściu do celli świątyni izraelskiej w Tel Arad

Analiza zwęglonego materiału organicznego, który znaleziono w zagłębieniach ołtarzy z wapienia, stojących po obu stronach wejścia do celli (hebr. debîr) w świątyni izraelskiej w Tel Arad, wykazała, że palono tu konopie zmieszane z odchodami zwierzęcymi i olibanum z tłuszczem zwierzęcym.
Rejestracja: 2019
  • 29 / 1 / 0

Witam, przymierzam się do zakupu tego racetamu, w swojej karierze miałem już piracetam i noopept < oba nie działały na mnie jakoś szczególnie, noopept mocniej- aczkolwiek ten stan moge określić jedynie jako "troche inaczej" ale czy lepiej to nie wiem.

Chciałbym coś do treningów, aby dodało mi motywacji ewentualnie energii/przyros masy mięśniowej.

do tego myśle o fenibucie > pytanie czy te 2 środki dobrze by sie komponowały? a może używać ich zamiennie 2 dni jeden 2 dni drugi 3 dni przerwy?

poza nootropami stosowałem już mase suplementów z czego większość uważam za coś na granicy placebo (najmocniejsze to kofeina, kreatyna i niacyna)

pozdrawiam
Rejestracja: 2013
  • 256 / 34 / 0

Fenylopiracetam jest wspaniałym wspomagaczem treningowym. Jest mega skupienie, a wydolność rośnie, ogólnodostępne przedtreningówki się chowają. Śmiało można brać 2-3 dni w tygodniu.
fenibut bym sobie odpuścił, długofalowo nie przyniesie nic dobrego dla twoich osiągów Owszem występuje po nim zwiększony apetyt, treningi też potrafią być lepsze, ale przy okazji można sobie rozregulowac wiele rzeczy i się uzależnić. Jeżeli bardzo chcesz to max raz w tygodniu jako zastąpienie alko czy inny używek jest dobrą opcją. Zamiast tego zainwestuj w jakiś inny nootrop na codzień np piracetam albo oxiracetam, a fenylo używaj doraźnie. Wspomagająco do treningów dobre są też adaptogeny takie jak ahswaganda czy różeniec górski.
Rejestracja: 2016
  • 443 / 114 / 0

Środek, który jest trochę nootropem, a trochę stymulantem. W dawce, którą stosuję, czyli 300 mg/d poprawia koncentrację, zwiększa napęd i działa lekko euforycznie. Co interesujące, związek ten jest racematem. R-fenylopiracetam działa prokognitywnie zwiększając stężenie acetylocholiny, natomiast S-fenylopiracetam jest inhibitorem wychwytu zwrotnego dopaminy i działa energetyzyjaco i euforycznie. Tolerancja rozwija się bardzo szybko, czasem już po 2 dniach stosowania, dlatego środek raczej do doraźnego stosowania.
Rejestracja: 2017
  • 20 / 1 / 0

Czy ktoś ma może dostęp do badań, jakie i co ile stosować dawki żeby uniknąć tolerki?
Poza tym, z czym dobrze skomponować do regeneracji po amfetaminie? Fenylopiracetam myślę, żeby brać x1 100mg / dzień, potem 2 dni przerwy w czasie których grałbym kofeinę i l teaninę w tabsach. Co można ciekawego wrzucić w ten pierwszy dzień przerwy? Nie musi mieć działania doraźnego, na to będę mieć kofe i lte . Może być regeneracyjno-budujące.
Drugą sprawa - z punktu widzenia , że substancja ma potencjał regeneracyjny dla osób po przejściach że stymulantami - czy nie byłoby lepiej dla efektów długotrwałowych i naprawczych brać to codziennie (np X2 50mg) ?
Rejestracja: 2019
  • 103 / 7 / 0

Jakie są wady doraźnego zażycia fenylopiracetamu?
Rejestracja: 2017
  • 20 / 1 / 0

Jak z każdą substancją, możesz na nią źle zareagować. Wyszukaj skutki uboczne piracetamu, albo fenylo jak znajdziesz.
Poza tym, jak weźmiesz drugiego czy trzeciego dnia z rzędu, to możesz być zirytowany faktem że nie ma już takiej mocy jak wcześniej.
Rejestracja: 2018
  • 1748 / 361 / 25

Tolerancja rośnie bardzo szybko. Nawet w systemie: 2 dni biorę, 2 dni przerwy po 2 tygodniach działanie było dużo słabsze. Fenylopiracetam to świetny środek, ale nadaje się IMO tylko do stosowania doraźnego.
Rejestracja: 2019
  • 103 / 7 / 0

@ImaneAnys

Studiuję zaocznie. Czy dwa dni z rzędu a potem 5 dni off to dobry pomysł. Dodam, że zaczynam ponownie stosować Noopept.

Ile i jak to stosować? 100 mg podjęzykowo?
Posty: 448 Strona 42 z 45
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 1203 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość