Fenylopiracetam - wątek ogólny

Substancje wykazujące działanie prokognitywne.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 639 / 108 / 0

Sorry za pytanie, ale nie mam siły się przekopywać. Czy ustalono już na forum, ile tego można brać w ciągu dnia w ciągu do końca wora? 5g sobie będę miał. Robię detoks od innych rzeczy, żeby się trochę zregenerować.

EDIT
Edytuję, bo żart może tylko mnie bawić. Chodzi o branie tego doraźnie w charakterze stymulanta, pewnie w cyklu 2 dni upizgany - 1 dzień przerwy, znając życie.
Ostatnio zmieniony 11 lipca 2019 przez DorianGray, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2724 / 916 / 0

Dawkowanie to 100mg do 600mg.
Nie miksuj i nie jedź tych 5g w 1 dzień.
Ja dzisiaj po polprzypadkowym połączeniu z pseudoefedryna nie polecam.
Zaczynaj od 50mg 1x dziennie.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

Ruszył proces o dopalacze w Trzebiatowie. Rok temu substancjami zatruło się 14 osób

Na ławie oskarżonych zasiadł 20-letni Aleksander N. Rok temu wprowadził do obrotu dopalacze, którymi zatruło się kilkanaście osób.
  • 1545 / 235 / 0

W ogóle stymulanty, za wyjątkiem codziennych w stylu kofeina, nikotyna, l-teaina i tym podobne, to uważać polecam bardzo mocno.
  • 1359 / 44 / 0

Zamówiłem to sobie żeby lepiej ogarnąć sesję i muszę powiedzieć, że to jedyny sensowny, funkcjonalny stymulant z jakim miałem do czynienia. Pomijając kofeinę w różnych formach. Pierwsze 2-3 razy w jakimś stopniu przypominały dobrego speeda czy fluro(met)amfetaminy, oczywiscie było znacznie subtelniej, bez uciążliwych efektów fizycznych i rozpraszaczy w stylu podniesionego libido czy ciśnienia na dorzutkę. Po prostu dużo energii, focus i podwyższony humor. Szkoda tylko, że po kilku dniach efekty są dużo mniej wyraźne.
  • 4916 / 673 / 0

14 lipca 2019scat pisze:
Szkoda tylko, że po kilku dniach efekty są dużo mniej wyraźne.
Rob przerwy.
Polecilbym tabake ale to gupi nawyk.
Tolerke na phenylp obniza cos co pobudza nikotynowe rec cholinergiczne.
  • 2724 / 916 / 0

Świetny środek o sporej ilości pochodnych.
Fenylopiracetam jest naprawdę dobrze działającym środkiem.
Niby miks z coluracetamem jest bardzo dobry.
  • 374 / 84 / 0

Ok ok ok ok
Jest fajny tylko za krótko działa i to jest problematyczne raz na jakiś czas ok ale nie co dziennie zastanawiam się nad jedną rzeczą się zastanawiam jak by ktoś włożył to do tabsa cr to prawdo podobnie moglo by to zastąpić metylofenidat.

Ps
W moim przypadku!
  • 2724 / 916 / 0

Poczekajmy na inne nootropy ( pewnie kilka lat).
Co do fenylopiracetamu to czekam na hydrazyd fenylopiracetamu podobno tolerancja wolniej buduje się i dłużej trzyma.
  • 820 / 106 / 0

Czytam tu same pochlebne opinie i zastanawiam się, czy by sobie tego nie zamówić, ale wolę najpierw dopytać o interakcje z innymi rzeczami, które zażywam. Nie brałem nigdy żadnych nootropów, aktualnie biorę ashwagandhę i macę, włączę w październiku bacopa monnieri i różeńca, do tego jakieś pierdoły typu witaminki/kolagen/kwas hialuronowy/koenzym Q10. Fenylopiracetam wchodzi w jakieś interakcje z tymi rzeczami? Mam zamiar brać go tak pisano wyżej doraźnie, tylko np. na sesję czy jak mam się czegoś nauczyć, traktować go bardziej jak stymulant do nauki (typu amfetamina/pseudoefedryna) niż jako suplement diety, w trakcie semestru raczej nie będę go brał na okrągło, chyba że coś mi wypadnie.

I jak z prowadzeniem pojazdów? Na testach pewnie żadnych nie wychodzi, ale bardziej chodzi mi tutaj o sprawność motoryczną i tym podobne.
  • 374 / 84 / 0

14 lipca 2019IceN1N3 pisze:
Czytam tu same pochlebne opinie i zastanawiam się, czy by sobie tego nie zamówić, ale wolę najpierw dopytać o interakcje z innymi rzeczami, które zażywam. Nie brałem nigdy żadnych nootropów, aktualnie biorę ashwagandhę i macę, włączę w październiku bacopa monnieri i różeńca, do tego jakieś pierdoły typu witaminki/kolagen/kwas hialuronowy/koenzym Q10. Fenylopiracetam wchodzi w jakieś interakcje z tymi rzeczami? Mam zamiar brać go tak pisano wyżej doraźnie, tylko np. na sesję czy jak mam się czegoś nauczyć, traktować go bardziej jak stymulant do nauki (typu amfetamina/pseudoefedryna) niż jako suplement diety, w trakcie semestru raczej nie będę go brał na okrągło, chyba że coś mi wypadnie.

I jak z prowadzeniem pojazdów? Na testach pewnie żadnych nie wychodzi, ale bardziej chodzi mi tutaj o sprawność motoryczną i tym podobne.
Nie każdy potrafi się uczyć na amfetaminie
Wróć do „Leki nootropowe”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata