Kim byś był, gdyby zawiesił Ci się Twój ulubiony narkotyk?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 51 / 13 / 0

Zjebem
Użytkownik nieaktywny
  • 190 / 22 / 2

Prawdopodobnie ideałem jaki sobie wyobrażam.
No chyba, że zawiesiłby mi się opiate rage %-D.

Nie takie halucynogeny straszne, jak je malują

Związki halucynogenne kojarzone są przede wszystkim z ich rekreacyjnym przyjmowaniem. Jednakże informacje zarówno na temat mechanizmu działania, jak i właściwości farmakologicznych halucynogenów są znacznie mniej rozpowszechnione. Większość dotychczasowych badań skupiała się na spektakularnym działaniu związków halucynogennych, pomijając ich interesujące właściwości uzyskiwane poprzez zastosowanie niższych dawek, tzw. mikrodawkowanie. Obecnie obserwuje się nawrót zainteresowań związkami halucynogennymi w zastosowaniach medycznych, o czym świadczy wiele publikacji naukowych.

Mój brat zmarł, bo heroina była (i nadal jest) nielegalna

Paul z brytyjskiej organizacji Anyone’s Child opowiada, jak stracił brata i dlaczego dopiero kilkanaście lat po jego śmierci zmienił swoje zdanie o regulacji substancji psychoaktywnych.
  • 885 / 99 / 0

byłbym jebanym kosmonautą :d
  • 45 / 1 / 0

Kimś innym.
  • 752 / 75 / 0

Bezrobotnym narkomanem?
  • 2072 / 646 / 0

Czasem chamskim, czasem miły i pomocnym gadułą. Poza tym bezrobotnym.
  • 507 / 58 / 0

Bylbym pozbawiony uciążliwego stresu, którego stopień w moim przypadku prowadzi do tego, że określam się kłębkiem nerwów. Mowa o alkoholu etylowym: gdyby zawiesił mi się Stern Extra Strong 9%, przyjęty na pusty żołądek, do większości spraw podchodziłbym bezproblemowo.
Użytkownik zbanowany
  • 33 / 15 / 0

Byłbym upośledzony i żył z renty
  • 185 / 13 / 0

Byłabym przemiłym człowiekiem, który kocha życie i akceptuje wszystkie przeciwności. Oprócz tego pewnie dość mocno hedonistką i egoistką.
  • 252 / 50 / 0

Gdyby zawiesiła mi się morfina czy fent, to pewnie dosłownie przespałabym życie, nie pragnąc już niczego, ani nie żałując niczego. Mimo wszystko nie chciałabym tego. W pogoni za fazą jest ten fun, adrenalina, przygoda. Czekanie na jutro; na nowe dawki, nowe świetne miksy. Będąc cały czas w niebie, nie można tego należycie docenić. Mimo wszystko, nie byłabym zła ani smutna, gdyby to jednak się stało - bo umiejętność odczuwania złych emocji zostałaby wyłączona...
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 1325 uczestników Wejdź na czata