Dział, w którym omawiane są konkretne kondycje, oraz ich wpływ na i współzależności z efektami środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
  • 49 / 5 / 0

Kurwa właśnie zrobiłem badania na prolaktyne i wyszło 1850 a norma jest 86-324, to juz mam chyba powód mojej depresji endogennej... Co polecacie pierwsze zrobić?
  • 2393 / 1337 / 34
Awatar użytkownika
AnnaS
Kompetentny
Kompetentny

Musisz iść do lekarza i powiedzieć o wynikach i o swoich stanach depresyjnych zasugerować, że może to być od prolaktyny, bo tylko on może Ci przypisać leki na prolaktyne.
Wszyscy jesteśmy równi wobec śmierci tylko pozytywna energia.
  • 49 / 5 / 0

Okej, w sumie juz mam umówiona wizyte, spróbuje mu zasugerowac tą memantyne co polecasz, z tego co czytam to ten lek może być strzałem w 10
  • 2216 / 258 / 0

Siema ja używałem cabseru i zabiłem prolaktynę z poziomu 41.7 do poziomu 0.40 czyli poniżej normy ale czuję się dobrze erekcje itp powróciły ogólnie zachowania seksualne powróciły przy tak niskiej prolaktynie . Możliwe że na tak niskim poziomie prolaktyny czuję się dobrze itp ? Jedynie estradiol lekko podniesiony jestem na HTZ . Wypowie się ktoś ?
ODPOWIEDZ
Posty: 64 • Strona 7 z 7
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.