Dlaczego alkohol resetuje działanie antydepresantów ?

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 44 Strona 5 z 5
Rejestracja: 2018
  • 377 / 43 / 0

Chodzi o alkohol dzialajacy jako depresant i to silny. Reklamy alko sa od 21 u nas w tv :)
Rejestracja: 2017
  • 42 / 4 / 0

Tak, ale teraz wchodzi (weszła?) ustawa, że reklamy alkoholu mają być od 23.00 dozwolone. Zresztą nie wiem bo od 6 lat nie mam i nie ogladam tv ;)

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Nie żyje 32-letni były piłkarz legendarnego klubu. Został zastrzelony przez policję, kibice w żałob

Wiadomości płynące z Hiszpanii są porażające. Jedna z najbardziej utytułowanych hiszpańskich ekip potwierdziła śmierć swojego dawnego piłkarza. Zawodnik, który miał być wielką nadzieją drużyny, zmarł postrzelony przez filipińską policję. Kibice są pogrążeni w żałobie i nie mogą w to uwierzyć.
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Właśnie jestem na takim kacu. Nie piłem alko od 2mc. W sobotę miałem imprezę na której piłem wódkę. Była to duża ilość, nie pamiętam dokładnie ale około 0.7 A może i 1 litr. Na drugi dzień wstałem w południe jeszcze tracony. Leczyłem się piwem, potem drinki. I do godz.18:00 wypiłem 0.5 Obecnie biorę bioxetin od ponad 6mc. Dzisiaj obudziłem się o 3 w nocy. Zaczęły pojawiać się lęki i silny strach, miałem momenty że cały się trząsłem. Odkąd pamiętam zawsze miałem taki stan po wypiciu dużej dawki alko, nawet jak nie brałem leków. Ktoś tu pisał że od alko mogą zacząć się problemy z lękiem. Ja też tak myślę. To było w 2000 roku w Sylwestra, miałem 18 lat. Wypiłem wtedy dużo alko, i na drugi dzień pierwszy raz miałem taki atak leku. Od tamtej pory borykam się z tym problemem. Wiem ze ten stan mi przejdzie, u mnie trwa 3-4 dni po piciu. Biorę leki które mi pomagają. Od momentu jak przestałem pić lęki i depresja straciły swoją moc.
Rejestracja: 2019
  • 16 / 2 / 0

Próbował ktoś z was po takim chlaniu zwiększyć dawkę leku na dzień czy dwa, żeby przyspieszyć proces "odblokowania" kuracji?
Posty: 44 Strona 5 z 5
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 614 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AcapulcoMan, NoKto i 1 gość