4-HO-MET; Metocyna

Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 701 / 8 / 0

zjedzone 3g 3mmc przez nocke(nieprzespana) toleruje krzyżowo? oslabi dzialanie?
  • 1183 / 193 / 7

Nie ma tolerancji krzyżowej, ale po takim maratonie to lepiej człowieku poczekaj pare dni i odbuduj zapasy neuroprzekaźników. Jak jesteś wyprany z serotoniny to jest większa szansa bad tripa, psychodelik raczej też słabiej zadziała. metocyna nie ucieknie.

Antynarkotykowe reality show

Festyny, kolonie i pogadanki – tak wygląda w Polsce profilaktyka antynarkotykowa. Jerzy Afanasjew rozmawia z dr. Agnieszką Pisarską z Zakładu Zdrowia Publicznego Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie.

Policjanci uratowani przez przemytników, których ścigali

Trzech hiszpańskim policjantów wpadło do morza, gdy ich łódź rozbiła się podczas pościgu. Funkcjonariusze zostali doprowadzeni w bezpieczne miejsce przez przemytników narkotyków, których ścigali.
  • 13 / / 0

wzięte 35mg ok pół roku temu przedtem tylko raz LSD setke około urwało film, jedyne co pamiętam to jak świat się zamienił w kreskówkę i potem tylko przebłyski (niekreskówkowe) i jak siedziałem na krześle i odwracałem się za siebie to widziałem coś jak domyślna tapeta windowsa xp
a w rzeczywistości za mną był las (było to na działce) i normalnie patrząc nie widzisz nawet skrawka nieba tylko same drzewa
czy ktoś ma pomysł co mogło spowodować urwanie filmu? pamięć mam dobrą, dziwi mnie to ponieważ inni jedzą po 50 mg i pamiętają więcej
Wróć do „Tryptaminy”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata