4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 744 / 28 / 0

Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
  • 2979 / 184 / 0

Może kiedyś wróci, bo ja też chciałem spróbować, ale trafiłem na czas gdy to poznikało i chuj bombki szczelił. Ciekawe jak z neurotoksycznością.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Jest wyrok w sprawie "króla dopalaczy". Po 8 latach skazany na 3,5 roku więzienia

W ocenie Sądu kara 3 lat i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia jest adekwatna do popełnionych czynów i będzie oddziaływać wychowawczo, co jest istotne, zważywszy na fakt, że dopalacze są w Polsce poważnym problemem społecznym.
  • 1702 / 121 / 0

Zajebisty euforyk, jedyny mi znany, który można było wapować, aaaale się tym upierdoliłem :heart:
Ale niestety z tego co wiem to już nielegal, nastawiałbym się na to że ktoś w końcu 3,4'-DMAR sprowadzi. Kilka lat temu jeden vendor zapowiadał sprowadzenie partii próbnej, zgłaszali się po sample ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
  • 2961 / 72 / 0

23 września 2017nasienie14 pisze:
Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
Mnie się to nie podobało w ogóle. Tępa, zalewająca na oślep serotoniną faza bez żadnego polotu ani głębi.
  • 1702 / 121 / 0

Tak jak piszesz - niby euforyk, ale bardziej faza w stronę opio jak pamiętam.
Wapowałem to z folii. Zajeba, pot na czole, błogostan... i trzeba było dalej wapować. Serotoninowy crack XD
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata