4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.
  • 743 / 28 / 0

Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
  • 2820 / 130 / 0

Może kiedyś wróci, bo ja też chciałem spróbować, ale trafiłem na czas gdy to poznikało i chuj bombki szczelił. Ciekawe jak z neurotoksycznością.

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Ontario ogłasza marihuanową loterię

Rząd Ontario twierdzi, że planuje etapami wprowadzać detaliczne punkty sprzedaży marihuany, a zatem początkowo zostanie wydana tylko niewielka liczba licencji.

Re: 4,4'-DMAR

• 1697 / 119 / 0

Zajebisty euforyk, jedyny mi znany, który można było wapować, aaaale się tym upierdoliłem :heart:
Ale niestety z tego co wiem to już nielegal, nastawiałbym się na to że ktoś w końcu 3,4'-DMAR sprowadzi. Kilka lat temu jeden vendor zapowiadał sprowadzenie partii próbnej, zgłaszali się po sample ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata