4,4'-DMAR

Heterocykliczne substancje psychoaktywne, m.in. 4-MAR i BZP.

Moderator: Stymulanty

• 744 / 29 / 0

Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
  • 3098 / 232 / 0

Może kiedyś wróci, bo ja też chciałem spróbować, ale trafiłem na czas gdy to poznikało i chuj bombki szczelił. Ciekawe jak z neurotoksycznością.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Auto zapakowane marihuaną po dach. Wśród dilerów student akademii policyjnej

Uczeń szkoły policyjnej jest wśród 10 osób zatrzymanych przez niemiecką policję za handel narkotykami. Na trop gangu policja wpadła po przejęciu samochodu wypełnionego workami z marihuaną.

Re: 4,4'-DMAR

• 1758 / 136 / 0

Zajebisty euforyk, jedyny mi znany, który można było wapować, aaaale się tym upierdoliłem :heart:
Ale niestety z tego co wiem to już nielegal, nastawiałbym się na to że ktoś w końcu 3,4'-DMAR sprowadzi. Kilka lat temu jeden vendor zapowiadał sprowadzenie partii próbnej, zgłaszali się po sample ale nie wiem czy coś z tego wyszło.
  • 2971 / 77 / 0

23 września 2017nasienie14 pisze:
Ale bym szamał. Czytając ten temat to brzmi jak jakiś cud na ziemi. Zazdroszczę bo jak to się kręciło to ja na chlebek mowilem ebek
Mnie się to nie podobało w ogóle. Tępa, zalewająca na oślep serotoniną faza bez żadnego polotu ani głębi.

Re: 4,4'-DMAR

• 1758 / 136 / 0

Tak jak piszesz - niby euforyk, ale bardziej faza w stronę opio jak pamiętam.
Wapowałem to z folii. Zajeba, pot na czole, błogostan... i trzeba było dalej wapować. Serotoninowy crack XD
Wróć do „Oksazole, piperazyny”
Na czacie siedzi 60 uczestników Wejdź na czata