Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 643 • Strona 65 z 65
  • 5 / / 0

Wybudzilem sie w nocy i mna telepalo. Wrzucilem ten zolpidem i poszedlem dalej w kime. Dzisiaj rano wrzucilem 75mg baklo i w sumie nie pomoiglo juz tak jak te 100 wczoraj. Mam caly czas w zanadrzu ta pregabaline na ktora mam lekka tolerke. Jakies rady co robic dalej zeby normalnie w miare funkcjonowac??
  • 1763 / 151 / 0
Awatar użytkownika
LiquidStranger
Kompetentny
Kompetentny

23 lipca 2021london5 pisze:
WIem co piszę, przedwczoraj wyszedłem ze szpitala po tym gównie.
Ale po BDO czy GBL'u? Czemu wylądowałeś w szpitalu? %-D

@HelpMeWithBDO

Dziwne, że 75mg nie załatwiło sprawy. Na pewno nie polewaj, telepać może przez jakiś czas. Jak 75mg nie pomaga, nie pierdol się, zajeb tyle ile potrzebujesz. Pierwsze trzy dni możesz tak polecieć, potem sobie na spokojnie odstawisz Baclo. Prega aż tak bardzo nie pomaga, ale 300mg na sen powinno zrobić robotę. Spróbuj 150mg w ciągu dnia i zobacz, czy coś da. Ewentualnie zostaw sobie jak będziesz odstawiać baclofen. Do tego uzupełnij wszystkie witaminki, minerały. Szamaj dużo witaminy B6, możesz i 150mg co parę godzin

Pytanie:

Ktoś wie, ile czasu się utrzymuje Glutaminian po zabawch z G?
Zakonnik Wielu Zakonów
Tak zwany Wielozakonnik
Z tytułem Zakonnego Doktorka
  • 136 / 3 / 0
Awatar użytkownika

Skąd po gieblu bierze się to piekielne gastro? Zjem co popadnie. W dodatku mam wrażenie że to jedzenie dla samej przyjemności Ale gorzej przyswajalne są składniki odżywcze, mam rację?
ODPOWIEDZ
Posty: 643 • Strona 65 z 65
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.