GBL/GHB/BDO - Zadaj pytanie specjalistom

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 552 Strona 55 z 56
Rejestracja: 2016
  • 1465 / 133 / 0

Rozumiem. Natomiast jak wytłumaczyć, że piski ustępują po zapodaniu odpowiedniej dawki baclofenu? On chyba nie ma właściwości blokujących glutaminian?
Rejestracja: 2016
  • 1465 / 133 / 0

19 lutego 2021FajnieJest pisze:
W trakcie ciągu potrafi nam być zimno, myślę, że to nie tylko przez rozregulowane GABA-B (Choć w zdecydowanej większości), ale może właśnie i przez te odwodnienie
Again: masz za duzo glutaminianu gdy G schodzi. Lamotrygina twoim sojusznikiem.
Czy tak działają również inni antagoniści NMDA? Na ten przykład Acodin?

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Co to jest nieznaczna ilość marihuany na własny użytek?

SKANDALICZNA decyzja sędziego Sądu Okręgowego w Warszawie Huberta Zaremby!
Rejestracja: 2020
  • 175 / 6 / 0

Czy GBL wchodzi w jakies negatywne/niebezpieczne interakcje z nastepujacymi lekami: seratralina, perazyna, metyloprednizolon, opipramol
Rejestracja: 2018
  • 850 / 172 / 0

19 lutego 2021LiquidStranger pisze:

Odstawiam G w nocy, wchodzę na Baclo za dnia, piję wodę. Połowę dnia siuram na żółto, mimo, że jeszcze wczoraj cały dzień mocz był przezroczysty
Na pierwszym ciagu baklo 50mg/d miałem cały czas przesroczyste szczanie, teraz natomiast mocz jest faktycznie lekko żółty w dawce 37.5mg. W obydwu przypadkach dobre nawadnianie. Gdzies na blulajtach widziałem, że to wina obciążenia nerek kreatyniną. Ciężko stwierdzić bo ja popijam Kratom w małych dawkach ale - gdy nie brałem baklo a tylko Kratom mocz wciaż był przezroczysty więc stawiam na baklofen. Mam paski testowe (na nieszczescie nie ma kreatyniny) i wszystkie parametry sa ok, wliczajac bilurbine czy gravity które moga zabarwiać mocz na żółto nawet przy 3-4 litrach płynów, w wiekszosci wody. Troche mnie to martwi ale nery ani nie bola ani nie mam jakiś innych objawów świadczacych o niewydolności nerek.

Może @farawayfromheaven coś doda odnośnie szczania po baklo, w końcu to taki Buffon jeśli chodzi o staż miedzy słupkami agonistów GABA-B, zwłaszcza że kiedyś jechał na srogich dawkach w ciagu.
Rejestracja: 2015
  • 434 / 69 / 0

haha, nie wiem czy czuć się zaszczycony, czy wręcz przeciwnie %-D

Z tego co pamiętam to osoby z zaburzeniami pracy nerek powinny na baklofen uważać, nie mogę znaleźć artykułu, ale gdzieś czytałem, że w pewien sposób te nerki obciąża. Jak kolega wspomniał za mną setki, może tysiąc paczek, w tym i dawki kosmiczne, na dzisiaj łykam znowu 2x25mg i odczuwam je pięknie, sikam czasem żółto, czasem przezroczysto. Nie ma co chyba wprowadzać się w jakąś paranoję, razem z moczem wydalamy też sporo toksyn, pijąc BDO miałem mocz koloru brązowego i to już ciekawe nie było, ale lekko żółte zabarwienie nie jest moim zdaniem niczym, co mogłoby nas niepokoić. Może kolega odstawiając G zbyt mocno zwraca uwagę na różne rzeczy, przezroczysty mocz mam jak wypiję 1,5l wody, lekko żółta barwa jest jak najbardziej naturalna i nie ma się tu absolutnie czym przejmować ;)

No a co do samej czynności to nie wiem jak Wy, ale ja po wzięciu >75mg latam do kibla co 15 minut, wręcz nie idzie się opanować i zawsze jest to porządna fontanna, do tego dochodzi takie parcie na pęcherz, że albo w ciągu 2 minut to zrobię, ale leję w majtki. Dawki 25-50mg i mogę sobie oddawać mocz 2x na dzień. Czy to efekt rozluźnienia mięśni, czy już jakieś zaoranie nerek, niestety nie wiem.

@LiquidStranger

Zejście z ciągu na baclofenie jest tak delikatne, że spokojnie może Ci wyłączyć wszystkie efekty, łącznie z piskami
Rejestracja: 2016
  • 1465 / 133 / 0

@farawayfromheaven to prawda, jest w miarę delikatne ale trochę czasu zajmuje. Piski to jeszcze pestka, u mnie dochodzą do tego jakieś takie pojebane pulsacje głowy/całego ciała. Naprawdę dziwna i nieprzyjemna rzecz, ale udało mi się załatwić Lamotrygine

Tak się tylko zastanawiam, czy ona powiedzmy w ciągu 3 dni eliminuje cały glutaminian i nie musimy się już o niego martwić? Czy trzeba ją sobie zarzucać od czasu do czasu trochę dłużej żeby zbijać?
Rejestracja: 2015
  • 434 / 69 / 0

to już dziwne, ja po półrocznym ciągu 30-40ml/doba robiłem 2 dni redukcji dawek, bo na dłuższą metę nie umiałem tego robić, wchodziłem na baklo i poza nim nie łykałem nic, spałem jak dziecko, żadnych uboków też nie doświadczałem, a i nie łykałem jakichś wielkich dawek, 50-75mg i z tego też schodziłem w 3 dni do zera. samej lamotryginy nigdy nie miałem w ręku, także ja w tej kwestii jestem zielony ;)
Rejestracja: 2020
  • 108 / 11 / 0

W necie moża zamówić formę żelowaną GBL - rozcieńczyłbym to normalnie w soczku?

pfu

Rejestracja: 2010
  • 256 / 22 / 1

tak, tylko trzeba dłużej mieszać
Rejestracja: 2016
  • 1465 / 133 / 0

24 lutego 2021farawayfromheaven pisze:
to już dziwne, ja po półrocznym ciągu 30-40ml/doba robiłem 2 dni redukcji dawek, bo na dłuższą metę nie umiałem tego robić, wchodziłem na baklo i poza nim nie łykałem nic, spałem jak dziecko, żadnych uboków też nie doświadczałem, a i nie łykałem jakichś wielkich dawek, 50-75mg i z tego też schodziłem w 3 dni do zera. samej lamotryginy nigdy nie miałem w ręku, także ja w tej kwestii jestem zielony ;)
Może dlatego, że nie robiłem redukcji dawek. Wyniki robiłem podobne do Ciebie, chociaż w pewnym momencie udało mi się przestać polewać na noc. Mówisz o dawkach 50-75mg. Ale jak, raz dziennie, co kilka godzin? Schodziłeś na jakich dawkach?

Już miałem tyle odstawek na Baclo które kończyły się fiaskiem, że szkoda gadać. Nieraz potem wychodziło, że Baclo we krwi a jeszcze GBL'a polewałem. Tragedia. :rzyg: :trucizna:
Posty: 552 Strona 55 z 56
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 2084 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bekilinker i 1 gość