Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
  • 510 / 5 / 0
Zauważyłem, że jestem wyjątkowo odporny na działanie tryptamin, a konkretnie 4-ho-meta i 4-AcO-DMT (innych pewnie też, ale tylko te na razie próbowałem). Gdy kiedyś zapytałem, czy ktoś brał dawki 40/50mg i.m. ludzie uznali, że życie mi nie miłe. Ale zadałem wtedy to pytanie, bo po prostu słabo na mnie działają tego typu narkotyki i chciałem mieć porządną fazę. Po odpowiedzi na tamtego posta, aż sam zwątpiłem i pomyślałem, że może wcale nie jestem odporny, ale po prostu 2 razy mogłem trafić na słaby towar, bo z tego samego sklepu zamawiałem (raz ho-meta, raz aco-DMT). Jednak ostatnia faza z kumplem rozwiała wszelkie wątpliwości. Wzięliśmy po 25mg, on oralnie, ja domięśniowo. Ja miałem słabą fazę jak zawsze (porobiło mnie może jak 12,5mg wzięte doustnie przez przeciętną osobę z trip raportów z neurogroove), a jego dosłownie wywaliło w kosmos, mimo że waży więcej ode mnie. Więc opcja, że sort słaby odpada. Kiedyś brałem jeszcze 4-AcO-DMT doustnie. Na początek wziąłem 25mg i po 2 godzinach czekania nie poczułem zupełnie nic! Dorzuciłem 25mg i dalej nic. Dopiero po 100mg miałem całkiem przyjemną fazę, jednakże innych ludzi robią tak dawki pięciokrotnie mniejsze (dzień wcześniej brałem 25C-NBOMe, ale chyba aż tak tolerancja nie skoczyła? Zresztą przy próbach z ho-metem mijało zazwyczaj ponad miesiąc od ostatnich psychodelików).

I tu pojawia się pytanie do was. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć dlaczego mam taką nietypową i uciążliwą przypadłość i czy ktokolwiek też tak ma? W jaki sposób skutecznie przeciwdziałać (co w takim wypadku może podbić fazę)? Próbowałem ziołem i naprawdę mocno podbija, ale wtedy 2 fazy nakładały się na siebie, a jednak wolę czystą, tryptaminową. Co do przyjęcia i.v. to odpada, bo nie chcę przekraczać tej granicy, tym bardziej, że używam opioidów i obiecałem sobie, że w żyłę sobie nie dam.
Uwaga! Użytkownik qarhodron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2775 / 32 / 0
Moklobemid, harmalina...

Zainteresuj się inhibitorami MAO-A
Uwaga! Użytkownik BS nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 76 / 7 / 0
qarhodron pisze:
to odpada, bo nie chcę przekraczać tej granicy, tym bardziej, że używam opioidów i obiecałem sobie, że w żyłę sobie nie dam.
Jakieś burżuazyjne przesądy żywisz.
  • 626 / 24 / 0
też się z czymś takim spotkałem, gościu dostał resztę 4aco które mnie rozłożylo na czynniki pierwsze, i po prawilnej dawce nie poczuł kompletnie nic
pewnie bs ma rację, coś z metabolizmem masz i może inhibitory by ci pomogły
Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem, czas straci wtedy znaczenie, gdy z hukiem otworzą się bramy Valhalli nic nigdy już nas nie rozdzieli.
  • 3871 / 204 / 13
z tym dawaniem w żyłę - powiedz tak samo siostrze i lekarzowi jeśli, nie daj boże, spotka cię hospitalizacja...

Japierdolę, jak można być takim jełopem...

Co do podatności - jeśli wykluczasz przyjmowanie przez siebie antydepresantów (inhibitory wychwytu zwrotnego neuroprzekaźników, TLPD, benzosy) w pożywieniu/napojach/suplementacji to ja nie mam pomysłu; BS dobrze radzi z iMAO i to chyba jedyna rada
Wkońcu zmęczony, bez sił i ochoty, bez domu i imienia w kanale zapomnienia;
  • 5302 / 101 / 0
Zgadzam się, warto zainteresować się inhibitorami MAO-A (np. ruta stepowa) tylko wtedy trzeba zmniejszyć dawkę tryptaminy żeby czasem się nie sparzyć za mocnym halo. Po pierwszym razie będziesz mógł ocenić mniej więcej jaka dawka danego MAO-A i jaka dawka tryptaminy będzie do miksu dla Ciebie odpowiednia. Na pierwszy taki miks zażyłbym na Twoim miejscu tryptaminę doustnie, nie wal w mięsień bo jeszcze dawki odpowiedniej nie będziesz znał; doustnie nie przekraczaj 30 mg, lepiej mieć za słabo niż za mocno.

Spróbuj miksu z DXM o ile go lubisz, jak zostałem poddany dożyłkom na działajacym dexie opadła mi kompletnie kopara, miałem zdecydowanie bardzo grubo ale jeszcze w górnej granicy optimum. Niezłe zaskoczenie, którego nie przewidywałem, mimo że wiedziałem o tym, że dex wzmacnia działanie wielu substancji. Wzmacnia i modyfikuje.

Dexa nie wolno łączyć z MAO-A/B !!Zakładając
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 510 / 5 / 0
Przełamałem się jednak i walnąłem ostatnio 25mg i.v. Całkowicie wystrzeliło mnie w kosmos, to co przeżyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania, ogólny stan umysłu i wizuale nie do opisania, coś do czego nigdy nawet się nie zbliżyłem po tryptaminach! I co ciekawe już po wstrzyknięciu niecałej połowy miałem dużo mocniej niż na peaku po 30mg i.m., a przecież między tymi dwiema drogami podania nie powinno być aż tak ogromnej różnicy.

Zastanawiałem się nad przyczyną. Co sądzicie o mojej teorii, o rosnącej w niesamowitym tempie tolerancji? Wstrzykuję w mięsień - tryptamina powoli dostaje się do mózgu, który natychmiast wytwarza kosmiczną tolerkę, nim faza zdąży się rozkręcić. Wstrzykuję w żyłę - mózg nie ma czasu na wytworzenie tolerki, całość zbyt szybko się tam dostaje, przez co robi mnie naprawdę mocno.
Uwaga! Użytkownik qarhodron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 22 / / 0
Witam,

Biore sumatryptan leczniczo na migreny, czy moze on zwiekszac tolerancje na 4-AcO-DMT lub 4-HO-MET?
  • 993 / 16 / 0
Jeśli będzie zwiększał tolerke, to bardzo nieznacznie. Wydaje mi się, że działa na receptorki które nie są 100% wymagane do pełnego tripa. Wzięcie w czasie fazy... nie wiem czy to nie byłoby szkodliwe, lek może powiększyć wazo.
SHHHHHEEEEEEEEIIIITT
  • 336 / 1 / 0
@qarhodron - że z kabla do mózgu szybciej niż przez mięsień to rzecz oczywista, ciekawy jest Twój przypadek, czyżby Twój organizm wyrabiał tak szybko tolerkę, że substancja nie zdąży dotrzeć do mózgu, a on jest już gotów na jej przybycie i nastawiony bojowo, że tak to nazwę? %-D Świadczyło by to o niezwykle szybkiej przemianie materii w Twoim organizmie, albo?
Poeksperymentuj, może Twoje próby pozwolą rozwiązać ten problem innym osobom, które również go mają :-)

A może tryptaminy pomogą same od siebie z bólem migrenowym i zostanie on zniwelowany? Swoją drogą, ciekawe czy jest taka możliwość w ogóle... Leczenie migreny tryptaminami psychoaktywnymi %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 17 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.