Amfetamina - Ceny za 5g

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 286 / 14 / 0

Krk - czasami nawet i 50-60zł na piąteczke po kosztach ;)
  • 7 / / 0

Świętokrzyskie jak zawsze trzyma fason 5g ok 100 zł , sort oczywiście bardzo dobry jak na ten czas, po delegalizacji RC w ciągu ostatnich 2 lat jakość się polepszyla , opłaca się groszowe sprawy a gruda na parę dni (3-5) spokojnie starcza

Ayahuasca to szansa, żeby z większym szacunkiem i uwagą potraktować rdzenne kultury

– Jestem zwolennikiem medykalizacji psychodelików i wiem, że może ona złagodzić cierpienie wielu ludzi, ale obecnie uważam, że jeśli chcemy naprawdę uzdrowić ludzkość i naszą planetę i wyjść z kryzysu, musimy współpracować i czerpać z różnych systemów wiedzy: połączyć mądrość przodków ze współczesnymi technologiami i światopoglądami – mówi Benjamin De Loenen, założyciel International Center for Ethnobotanical Education, Research, and Service i popularyzator ayahuaski, w rozmowie z Maciejem Lorencem.

Policjanci ujawnili narkotyki w beczkach zakopanych w ziemi

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP we Wrocławiu przy współpracy funkcjonariuszy z Kłodzka i Bystrzycy Kłodzkiej, mając informacje własne, udali się w tamtejszy rejon, gdzie w odludnym miejscu ujawnili zakopane beczki m.in. z amfetaminą i kokainą.
  • 2 / / 0

Szczecin,za 5 dobrej grudy przy znajomościach 100.
  • 1 / / 0

Kiedyś w Bielsku-Białej płaciłem zwyczajowo 100. Jak wygląda to teraz nie wiem, jeśli ktoś miałby jakiś namiar no coś konkretnego w tych okolicach to będę zobowiązany, gdyż wpadłem na kilka dni, a kontakty mi się powysypywały.
  • 4703 / 823 / 32

20e.
Tańsza niż litr czystej wódki.
  • 74 / 7 / 0

Gips z kawałeczkami szkła posypany fetą - 100zł 3city.
Zajadają się tym a potem harczą jarzeniówą %-D
  • 32 / 2 / 0

Slask za 5g 100 ziko chociaż zdąża się wybitne jednostki co wołają nawet do 150
  • 9 / 2 / 0

90/100
  • 13 / / 0

Ostrów Wielkopolski
100 zł za 5 gietow ale zazwyczaj szajs :trucizna: [CUT] wycięto nieregulaminową treść - UV
  • 1136 / 130 / 0

stówka/90 zł ,
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 1940 uczestników Wejdź na czata