Doradźcie proszę antydepresant

Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Posty: 1852 Strona 160 z 186
Rejestracja: 2019
  • 7 / 1 / 0

@Bezsilna123
Przemecz się do wizyty u lekarza, jak daleko masz do Głogowa? Mam tam dobrego psychiatrę, który dobrze dobral mi leki.

I nie wychodź poza ten dział, bo szukając polepszenia nastroju, jeszcze się w coś wpierdolisz.
Wytrwałości
Rejestracja: 2019
  • 3 / / 0

Byłam już dzisiaj u lekarza. Odstawiam bupropion i zwiększam doxepinę. A i sobie tutaj dzisiaj weszłam i czytam na temat zgonów userów. A wczoraj przeglądałam Neuro Groove. Jestem po prostu ciekawa świata i ludzi a narkotyki to dla mnie czarna magia. Ale dzięki za troskę Gentlemenel. Ty też stąd uciekaj.

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.

Słowik rozwinął interes za kratami. Szczegóły największej od lat afery w Służbie Więziennictwa

Trzy piękne adwokatki dla gangsterów miały skorumpować blisko dwudziestu funkcjonariuszy Służby Więziennej. Dzięki temu Słowik i jego partnerzy mogli handlować w warszawskim areszcie, czym tylko chcieli.
Rejestracja: 2019
  • 221 / 3 / 0

Witam mam zaburzenia lękowa agrofobie i fobie strach przed ludźmi przed podjęciem praca miałem stosowane leki takie escilatropam oraz setraline i dulokstetyne i fluoksetynę z powodu skutków nie dałem radę lekarz zaproponował mi oarokstetyna lub wenlafaksyne chodzi mi o skutki uboczne czy po paro się tyje który lek jest lepszy i lzejsz
Rejestracja: 2016
  • 442 / 91 / 0

A o jakie efekty uboczne Ci chodzi?
Każdy lek ma efekty uboczne.
Od samego leku nie utyjesz, co najwyżej będziesz mieć zwiększone łaknienie, ale to już Twoja sprawa, czy dostosujesz swoją dietę i nawyki żywieniowe do nowej sytuacji.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 13 / 0

OCD + ZABURZENIA LĘKOWE + lęk uogólniony- to jest wielki pytajnik
Aktualnie biorę fluwoksaminę 300+pramolan 200+Pregabalina 600
Doraźnie mam dużo klona i Xanaxu + nasen
Podpowie ktoś z własnego doświadczenia co z tym podstawowym leczeniem?
Zaburzenia lękowe częściowo wyeliminowałem psychoterapią lecz OCD stoi w miejscu.
Warto jakoś zmodyfikować leczenie podstawowe? Lekarz lekarzem, ci którzy wyszli z ocd w tym przypadku mają większe doświadczenie co im pomagało najbardziej. Proszę o poradę.
Rejestracja: 2016
  • 442 / 91 / 0

To dobry zestaw, ale ja bym wyeliminował te benzodiazepiny doraźnie, bo jesteś lub będziesz od nich mocno zależny.
Jeśli już co byłoby potrzebne doraźnie to brałbym poczciwą hydroksyzynę.
Benzo to w dluższej perspektywie droga do nikąd.
Rejestracja: 2019
Użytkownik nieaktywny
  • 259 / 13 / 0

Teraz mam depresje leżę 3 dzień w łóżku nic nie jem, wielki wysiłek podpiąć kabel do ładowarki. Nie umiem sie na niczym skupić, neuropsycholog mówiła cos o metylofenidacie. Ciekawe czy doktor docent się zgodzi, wizyta u niego 400 zl
Rejestracja: 2019
  • 221 / 3 / 0

Proszę o poradę mam za urzenia lękowe fobie i agrofobie byłem u kilku lekarzy miałem stosowane leki z grupy SSRI źle na mnie działają jaki dobry lek przeciwlekowy doradzili byście mi czy z grupy tlpd czy snri chodzi mi też aby nie powodował nadmiernej potliwości
Rejestracja: 2019
  • 11 / / 0

Siema, zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w wyborze leków. Ostatnie 3 lata palę dużo zioła, praktycznie codziennie, do tego było MDMA (raz na 2 tyg, ale od 8 miesięcy nie wrzucałem emki) oraz raz na jakiś czas trochę fety (parę kresek, nie w ciągach), trochę ciągów na benzo z alkoholem (nie jestem wjebany całe szczęście, teraz wrzucam alpre tylko i wyłącznie doraźnie), bad trip na 450ug kwasu, więcej grzechów nie pamiętam, i prawdopodobnie rozregulowałem sobie konkretnie neuroprzekazniki. Objawy to bardzo silna depresja, stany lękowe, silne myśli samobójcze nasilające się jak sobie przypomnę o jakiejś przykrej sytuacji, bardzo niska samoocena, brak apetytu, problemy z trawieniem (po 0,5 alpry jak ręką odjął), brak motywacji, anhedonia, nic mnie nie cieszy, jestem wyprany z emocji, mam uczucie depersonalizacji. Żyję już tak około 1,5 roku, dłużej nie wytrzymam, a plan mam taki:

- kupić waporyzator CBD i zamienić za zwykłe palenie
- iść do lekarza po reckę na węglan litu, ustalić odpowiednie dawkowanie
- NSI 189 i noopept - tylko tutaj sam nie wiem czy to wszystko nie będzie się gryźć z litem i CBD

No i teraz pytanie do was, jestem po 1.5 rocznej terapii fluoksetyną, miałem wypisane jeszcze kilka innych SSRI, ale tej grupy leków chciałbym uniknąć, nie czuję się po nich dobrze, nie jestem sobą, a do tego przecież dążę. Przeczytałem cały wątek, i z tego co pisaliście dobrym wyborem w takiej sytuacji mógłby być bupropion, tianeptyna, lub wenlafaksyna. Jak myślicie, który z tych leków powinien zdać egzamin? Chyba że macie jakiś inny pomysł? I czy takie łączenie leku z CBD, litem, nsi i noopeptem ma w ogóle rację bytu? Proszę o pomoc, mam tylko 20 lat, a codziennie od ponad roku myślę o samobójstwie...
Rejestracja: 2018
  • 311 / 37 / 0

Witam.

Od jakiegoś czasu biorę cytalopramu bromowodorku (Citalopramum - nazwa leku Citronil).

Nie mam już takiej niechęci do życia. Pracuję równo, brak myśli samobójczych. Wszystko zniknęło.

Teraz chciałbym coś na polepszenie humoru (uśmiech, zadowolenie z życia). Braliście na to jakieś leki?
Posty: 1852 Strona 160 z 186
Wróć do „Antydepresanty”
Na czacie siedzi 1491 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Chappie i 3 gości