Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://narkopedia.org/FAQ:Hyperreal
ODPOWIEDZ
Posty: 1070 • Strona 107 z 107
  • 5528 / 345 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@macmocny173: Faktycznie coś nie trybi. Też mam ten problem na przeglądarce Brave, ale nie na Chrome. :/
„We just want the government to get out of our goddamn way and not arrest us.”
https://hyperreal.at/dulf
  • 0 / / 0

Nie mogę się zalogować do swojego głównego konta. Hasło znałem napewno, ale sprawdziłem też kilka innych. Nawet takich z przed kilku lat.
Przez kilka dni prosiło mnie o kot captha, który zupełnie nie istniał.
Błąd ten został naprawiony kod się pojawia, jednak tym razem po wpisaniu prawidłowych danych oraz captha..

Teraz po wpisaniu poprawnych danych, kodu caotha wyskakuje mi
Podano nieprawidłowe hasło. Sprawdź je i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie nadal występował, skontaktuj się z administratorem witryny.
Jakaś głupota.

Dodam również, że nie mam możliwości "zapomniałem hasło" bo mail zwyczajnie do mnie nie dochodzi.
  • 843 / 4 / 116
Awatar użytkownika
unknown
Admini
Admini

Captchę naprawilismy, sorki za problemy. Poczta też przypadkowo akurat się zepsuła, bo provider zablokował, ale już zmienilismy providera.
załoga [H] ----> złapać mnie można tylko na czacie w knajpie ----> unknown
  • / / 0
Awatar użytkownika
kfappl

Witaj(cie). Mój login to kfap . Chodzi o to, że długo nie korzystałem z forum no a wcześniej zmieniałem co jakiś czas hasło ze względów bezpieczeństwa. Rzecz w tym, że nie jestem w stanie skorzystać z funkcji odzyskiwanie hasła, ponieważ od bliżej nieznanego mi okresu czasu moje konto pocztowe na portalu o2.pl zostało usunięte, nie istnieje - wiem, bo próbowałem standardowo zalogować się na te skrzynke i wyskakuje taki komunikat. Przypuszczam, że usunięto je z powodu długotrwałego braku logowania się. Po prostu pamiętałem hasło do forum a na ta skrzynka na o2 była zakładana dobre 15-16 lat temu i m.in. z powodu olbrzymiej wciąż rosnącej ilości przychodzącego spamu na codzień używałem dwóch innych maili. Był czas ładne parę lat temu, że próbowałem zmienić podawany przy rejestracji, przypisany do tutejszego konta adres mail jednakże w tamtym czasie funkcja ta nie działała.
Mijały lata i stan taki utrzymywał się aż do ostatniego czasu gdy przestałem się logować na forum od 6 miesięcy jak nie dłużej no i teraz mam problem.

Znalazłem takie info w pierwszym poście tego tematu;

ODZYSKIWANIE KONTA (przypisanego do wadliwej/nieaktywnej skrzynki)

Spoiler:
Napisz do mnie wiadomość na adres podany poniżej, w treści zawrzyj:
login starego konta
adres e-mail, na jaki zarejestrowane było stare konto
nowy adres e-mail, który ma zostać przypisany do starego konta.

I teraz pytanie:

Na jaki konkretnie adres mam napisać ? Wolałbym konkretny adres e-mail tak żebym nie musiał specjalnie zakładać nowego konta i pisać PMki do któregoś z administratorów no chyba że jest to konieczne to proszę odpiszcie poniżej o takiej konieczności.
Oczywiście pamiętam stary adres, ten na o2 a który mi usunięto. Pamiętam też w razie potrzeby jedne z ostatnio używanych przeze mnie haseł do forum gdyby była taka potrzeba.
Nie chciałem tylko podawać tutaj tak publicznie takich danych.

Bardzo zależy mi na odzyskaniu dostępu do swojego jedynego jak dotąd konta o nicku kfap Jednym z powodów są przywileje których dorobiłem się poprzez wiele lat rzetelnego i uczciwego uczestnictwa na forum. Może i nie w tak dużym stopniu jak inni użytkownicy mający po kilka tysięcy postów ale jak już pisałem to konretnie.

Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam !
  • 5528 / 345 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@kfap: Odpisałem na mail.
„We just want the government to get out of our goddamn way and not arrest us.”
https://hyperreal.at/dulf
  • 0 / / 0

Hej, moje konto to "Dantetrip" i nie mogę się na nie zalogować.
Nie używałem go wiele lat. Sprawdzałem maile i widzę, że już w 2016r. próbowałem je odzyskać. Gdy teraz próbuję odzyskać hasło mail nie przychodzi. Na adres konta@ też wysłałem już maila.
  • 5528 / 345 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@dantetrip2 Odpisuję już na mail, wybacz obsuwkę.
„We just want the government to get out of our goddamn way and not arrest us.”
https://hyperreal.at/dulf
  • / / 0
Awatar użytkownika
zolpii

Mam problem z zalogowaniem się na swoje konto. Dotychczas hasło miałam zapisane i automatycznie się logowałam, ale przeglądarka wyczyściła hasła. Próbowałam opcji resetowania hasła, ustawiłam nowe i nadal wyskakuje komunikat "nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło". Proszę o pomoc.
  • 5528 / 345 / 10
Awatar użytkownika
surveilled
Admini
Admini

@zolpii: Napisz na konta@hyperreal.info ze skrzynki, na którą zarejestrował(a/e)ś konto. Podaj również nazwę konta, o które chodzi.
„We just want the government to get out of our goddamn way and not arrest us.”
https://hyperreal.at/dulf
  • 181 / 18 / 0
Awatar użytkownika

22 września 2021surveilled pisze:
@dantetrip2 Odpisuję już na mail, wybacz obsuwkę.
Dzięki tobie odzyskałem konto, i będę mógł opowiedzieć o udanym wyjściu z uzależnienia chyba 8 letniego ciągu krzyżowego opio(heroina/oxy/fent/majka/metadon) benzo (klony, alpra, midazolam) dysocjantow (ketamina, MXE i analogi) i jak to wyglądało przy pełnej refundacji na NFZ który, bez ograniczeń opakowań i rodzajów recept np. Midazolam w ampułkach na LZ , Czy o tym dlaczego programy metadonowe nie działają przynajmniej w mieście w którym byłem
Wszystko co napisałem to tylko fikcja literacka, fragment opowiadania które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, wszelkie podobieństwa do realnego świata są przypadkowe. Sam nigdy nie zażywałem narkotyków, a moja wiedza jest czysto teoretyczna.
ODPOWIEDZ
Posty: 1070 • Strona 107 z 107
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.