Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 1506 / 1741 / 0

19 lutego 2021KarmiKlasik pisze:
...Nie zostałem na nich oznaczony zaznaczam...
nie ma takiej opcji jak oznaczenie uzytkownika w danym temacie, to nie fejs ;)
  • 2839 / 538 / 7

19 lutego 2021KarmiKlasik pisze:
Cześć misie pysie, wytłumaczcie mi proszę dlaczego w okienku powiadomień, potrafią mi się pojawiać odpowiedzi na posty z przed kilku tyg/miesięcy. Nie zostałem na nich oznaczony zaznaczam. Tak po prostu dostaje powiadomienie o nowym poście, który niby wstawiony np. 2 min temu. Wbijam tam, a data z miesiąca wcześniej..
Oprócz tego, o czym napisał @pawoleh666, to ktoś mógł dodać posta, ale został przeniesiony/usunięty, a powiadomienie zostało. Jednak jeśli nie obserwujesz tych tematów, to przyznam, nie mam pojęcia.

Konopie medyczne w postaci doustnej? W polskich aptekach ich wykonanie jest niemożliwe…

Polskie apteki obecnie wydają konopie medyczne wyłącznie w postaci suszu, który pacjenci „zażywają” w formie waporyzacji lub palenia. Ich przetwarzanie w aptekach, w sposób umożliwiający przyjęcie doustne, jest z wielu powodów niemożliwe lub nieopłacalne. Problemy aptek w tym zakresie opisuje Konsultant Krajowy w dziedzinie farmacji aptecznej, dr n. farm. Bożena Grimling.

Wpływ metamfetaminy na jamę ustną

Metamfetamina (kryształ) ma udokumentowane szkodliwe działanie na różne rejony ciała, podczas gdy skutki uzależnienia od tej substancji na dziąsła i zęby długo nie były zauważane.

dzojov123456

• / / 0

Nie wiem co się stało, moje konto zostało zdezaktywowane. W ustawieniach zmieniałam tylko avatar i adr4ea mailowy i nagle mnie wywaliło, patrzę, na wątek, w którym pisałam, a tam dzojov - użytkownik dezaktywowany.
Proszę o przywrócenie mojego konta.
Login: dzojov
  • 3 / / 0

Czy ktoś planuje mi pomóc w związku z powyższym?
  • 853 / 304 / 0

@dzojovvvvv pisz do @surveilled
  • 3 / / 0

@igla83 pisałam wczoraj i cisza, napisałam właśnie jeszcze raz

@surveilled
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 2081 uczestników Wejdź na czata