Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 920 / 263 / 0

O co cho ?
Wchodze w wątek DMT i pokazuje się:

Informacje
Nie masz uprawnień, aby przeglądać to forum.

W inne wątki pokazuje mi posty, a w DMT nie.

Gość

• / / 0

Przekroczono limit prób logowania. Teraz, aby się zalogować, musisz oprócz nazwy użytkownika i hasła dodatkowo wprowadzić kod potwierdzający.

Gdy próbuję wysłać email aktywacyjny, lub przypomnieć hasło, po wpisaniu nazwy użytkownika i adresu email, wyskakuje:

Nie można znaleźć podanego adresu e-mail/nazwy użytkownika.

Tożsamość możecie potwierdzić pisząc na email powiazany z kontem (punktgbl@protonmail.com) lub nowy, którego aktualnie używam do ogarniania zamówień (punktgbl-nowy@protonmail.com) :)

Dzięki

Projekt legalizacji marihuany w Sejmie już w kwietniu

Legalizacja marihuany to zysk dla pacjentów, rolników i gospodarki. To spokój dla obywateli, którym za wypalenie skręta nie będzie groziło więzienie. I oszczędności dla państwa, które za tego skręta nie będzie ścigać. Rozmowa z posłanką Urszulą Zielińską.

Po legalizacji marihuany sprzedaje się więcej lodów i ciastek. Potwierdza to badanie

Naukowcy z Georgia State University postanowili sprawdzić, jak legalizacja marihuany w Stanach Zjednoczonych wpłynie na sprzedaż fast foodów i słodyczy. Sam zamysł przeprowadzenia takiej analizy może wydawać się zabawny, jednak w obliczu „epidemii otyłości” jest to poważny problem.

nerwuseq2

• / / 0

Prosiłbym administratora Forum odblokowanie mojego konta gdyż dzisiaj je des aktywowałem a chciałbym się skontaktować z użytkownikiem jezus chytrus odnośnie wiadomości którą napisał w wątku o marichuanie
  • 5372 / 316 / 10

Nerwuseq pisze:
Prosiłbym administratora Forum odblokowanie mojego konta
Załatwione.

malami12

• / / 0

Mam ten sam problem co kibelzpolka2. Mam konto, chcę się zalogować (dane są na 100% poprawne) i przerzuca mnie, żeby się zarejestrować. Help, bo potrzebuję ważnego info
  • 5372 / 316 / 10

Wyczyść cache, jak nie zadziała to zobacz czy masz włączone cookies (a jak nie masz, to włącz).

Możesz też spróbować logować się przez funkcje o ograniczonym dostępie, np. Panel moderatora – wtedy pełna strona logowania się pojawia.
  • 27 / 2 / 0

Prosze o usunięcie mojego konta czatowego.

Qac1

• / / 0

witam!
proszę o aktywacje konta Qac. konto zdezaktywowałem ręcznie.
  • 5372 / 316 / 10

@Qac: Konto aktywowane.

radosnie

• / / 0

A ja bym (znowu) poprosił o aktywację konta WiedzaRadosna, ambiwalentnie.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1979 uczestników Wejdź na czata