Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 2934 / 322 / 0

Ostrzeżenia są w pełni jawne - otrzymujac ostrzeżenie z automatu otrzymujesz również powiadomienie o nim.
  • 2634 / 458 / 3

@Ankaaa, nie wiem jak wyglądał system powiadomień dłuższy czas temu, ponieważ nigdy nie otrzymałem warna, natomiast od pewnego okresu (wcale nie krótkiego) moderacja ma możliwość wysłania powiadomienia o ostrzeżeniu lub właśnie wyłączenia wysłania takiej informacji, można z tego skorzystać, na przykład, jeśli ostrzeżony użytkownik może potem wszczynać burdę w wiadomościach prywatnych (oczywiście nie sugeruję, że Ty byś mogła taką wszcząć, piszę ogólnikowo).

@KemeR, poza wspomnianymi wyżej powiadomieniami, każdy post, który otrzyma ostrzeżenie ma odpowiednią adnotację, która jest albo napisana w taki sposób, albo jest umieszczona w dość mocno wyeksponowaną ramkę. Do tego każde powiadomienie o ostrzeżeniu, jeśli dotyczy konkretnego posta, posiada w opisie link do posta, za który został przyznany warn.
No i zawsze można po prostu zapytać.

O konopiach w Radio Maryja – audycja i transkrypcja

Transkrypcja Wolnych Konopi z audycji o konopiach w Radio Maryja. Jedna z najrzetelniejszych audycji jaka ostatnimi czasy pojawiła się w polskich mediach - serio.

"BARWY SZCZĘŚCIA": WITEK PRZEDAWKUJE!

Zapraszamy na kolejny tydzień z "Barwami szczęścia"! Co tym razem wydarzy się w serialu?
  • 5407 / 899 / 2

16 lutego 2020Fatmorgan pisze:
Ostrzeżenia są w pełni jawne - otrzymujac ostrzeżenie z automatu otrzymujesz również powiadomienie o nim.
Chyba nie.
Moderator musi zaznaczyć czy uzytkownik ma dostać informacje czy nie.
Warn jest widoczny zawsze ale powiadomienie nie zawsze jest wysyłane.
  • 2934 / 322 / 0

Tak panowie tak mój błąd - jest rzeczywiście opcja, ażeby użytkownik nie otrzymał powiadomienia o otrzymanym ostrzeżeniu
Mea culpa
  • 1109 / 19 / 0

Siema, mam nietypową prośbę. Czy któryś mod mógłby mnie usunąć z wątku o iniekcjach?
Kiedyś zadałem tam pytanie w czyjejś sprawie, ale generalnie nigdy nie waliłem po kablach i prawdę mówiąc nieco mnie to przeraża, więc wolałbym, gdyby mi się ten wątek nie wyświetlał ciągle w "moich postach".
Dzięki ;)
  • 1734 / 85 / 18

Powinno być już ogarnięte. Jeżeli dalej będzie ci się wyświetlać to pisz, ogarnę to.

Pamiętam jak kiedyś, dawno temu napisałem post w wątku o morfinie, czułem się jakoś nieswojo i nieprzyjemnie, jednak obecnie sam ją biorę.
  • 140 / 18 / 0

dwa dni temu napisalem 2 posty,nie zostaly zamieszczone ale tez nie odrzucone,co jest ?
  • 1734 / 85 / 18

Na szybko zerknąłem i widzę w kolejce akceptacji jest jeden twój post z 18 lutego i jeden z dzisiaj. Może o te ci chodzi(?), bo sprzed dwóch dni nie ma żadnych postów do zaakceptowania/odrzucenia.
Najprawdopodobniej chodzi więc o te i czekają w kolejce. 2-3 dni to zwyczajny czas oczekiwania.
Od dłuższego czasu jednak tak naprawdę rzadko się zdarza że użytkownik musi czekać więcej niż 24 godizny na akceptację, ale pamiętam że jak ja się rejestrowałem, to bywało że czekałem 4 dni albo nawet tydzień. Obecnie jesteśmy trochę zajęci dbaniem o forum więc czas oczekiwania może być minimalnie wydłużony, ale 1-2 dni to jeszcze chyba w miarę ok. Przysiadę zaraz to przeczyszczę trochę kolejke i sprawdzę ze 20-30 postów
  • 766 / 151 / 2

Dzieńdoberek. Chyba dobry dział, proszę o usunięcie moich postów z tych miejsc (nie umiem linkować):
wasze-ryjce-imageboard-t49925-230.html?hilit=Ryjce
wasze-ryjce-imageboard-t49925-250.html?hilit=Ryjce
wasze-ryjce-imageboard-t49925-270.html?hilit=Ryjce
wasze-ryjce-imageboard-t49925-280.html?hilit=Ryjce
wasze-ryjce-imageboard-t49925-330.html?hilit=Ryjce
Dziękuję
  • 312 / 27 / 0

ja dostałem taką wiadomość i w linka nie mogę wejść...

Wysłano: 12 lutego 2020
>Usuń wiadomość
Cytuj wiadomość

Od: GG Allin
Odbiorca: Carlosa
To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:

User dostaje warna za pytanie pozbawione treści i konkretów, wyrwane z kontekstu oraz pozbawione logicznego sensu (bo możesz wlać do kapsułki, jak chcesz to możesz - tylko po co?). To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: viewtopic.php?f=129&p=3318105#p3318105.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata