GBL/GHB/BDO - Twój przepis na skuteczne wyjście z nałogu

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 336 / 10 / 0

Po 2,5 roku udało mi się w mękach rzucić giebla w pizdu, ale wiedziałem, że nie na długo. Abstynencja trwała 7 miesięcy. Uzyskałem stosowne uprawnienia zawodowe, co było dla mnie ważne w kontekście życia zawodowego, i zaraz po tym fakcie kupiłem giebla wiedząc, do czego się znowu wpierdalam. Podjęcie pracy spowodowało, że nie mam już możliwości picia 24/7. Nie noszę po prostu do niej giebla, nie mam nawet tam czasu o nim myśleć. Polewam sobie 2-4 razy w ciągu dnia po powrocie do domu. Niestety minęły 2 miesiące takiego użytkowania i już wróciła stara tolerka. Euforii niewiele, apetytu ani libido nie podnosi, a od kilku dni pojawia się dobrze mi znana nerwowość będąc "na trzeźwo", co stanowi dla mnie sygnał alarmowy, aby przestać. Najgorsze jest to, że minie trochę czasu i znowu tu wrócę :)
  • 3913 / 445 / 11

Taj już mamy.
My zawsze wracamy.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Chciałam znaleźć odpowiedź na pytanie: czy marihuana leczy? (wywiad)

W trakcie pracy nad książką zrozumiałam, że nie ma jeszcze pewnej odpowiedzi – mówi Aleksandra Pezda, autorka książki „Zdrowaś mario. Reportaże o medycznej marihuanie”.
  • 304 / 8 / 0

Ja rzuciłem a w sumie przerzucilem się na alpre i zacząłem normalnie funkcjonować. GBL mnie zrujnowal total
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata