Deliriant. Nazwy generyczne: Tantum Rosa, Tantum Verde, Difflam
Więcej informacji: Benzydamina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
  • 510 / 5 / 0
Właśnie wpadł mi do głowy chory pomysł na tripa po benzie, którego niestety sam nie zrealizuję, bo mam uraz do tej substancji, ale może kogoś zainspiruje :)

Potrzebne rzeczy: komputer z zainstalowaną grą SCP-087, jakiś odtwarzacz muzyki z nagranymi dźwiękami z gry+słuchawki, tantum rosa (ilość wg uznania, im więcej tym lepiej), musimy mieć też do dyspozycji wysoki blok, najlepiej taki, który posiada co najmniej 8 pięter.


1. Bierzemy benzę i czekamy aż faza się rozkręci.
2. Gramy w SCP-087 (http://www.youtube.com/watch?v=uiHQN1q8ln4)
3. Idziemy na najwyższe piętro bloku, nakładamy na uszy słuchawki, puszczamy dosyć głośno dźwięki z gry, gasimy na klatce światło i powoli zaczynamy schodzić po schodach na dół.
4. Gdy już zejdziemy, wracamy na najwyższe piętro i tak w kółko przez co najmniej pół godziny.
Wszystko robimy oczywiście w nocy, najlepiej późno, wtedy mniejsza szansa, że ktoś nam zepsuje klimat zapalając światło.

Miłego tripa, nie odpowiadam za ewentualne szkody psychiczne i fizyczne :D
Uwaga! Użytkownik qarhodron nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 88 / / 0
pomysł bardzo fajny, wkręcenie sobie czegoś naprawdę przerażającego po benzie :-D ale moim zdaniem ciemna i zamknięta klatka schodowa to strata dobrych efektów. Bardziej bym stawiała na obejrzenie jakiegoś Blair Witch Project i noc w lesie przy ładnej pogodzie, światło księżyca + latarki + te wszystkie cienie i szumy, to by było coś %-D
  • 153 / 1 / 0
Proponuję do tego też kupić kalkomanię i poprosić zaufanego kumpla, żeby ponaklejał cyfry na klatkach schodowych ale nie zgodnie z rzeczywistością tylko odwrotnie (tak jak w SCP-087). Poza tym ciekawym rozwiązaniem mogłoby być też zagrać w SCP na najwyższym piętrze, dzięki temu zaczęlibyśmy realną podróż po klatce podczas apogeum wkręty. Ja bym na trzeźwo nie mógł tego zrobić, zbyt silnie reaguję na tego typu dreszczowców.

P.S. Moim zdaniem wystarczy puścić dźwięki z SCP na telefonie a nie na słuchawkach. I tak porobi a na słuchawkach mniejszy komfort + słabsza reakcja na losowy bodziec dźwiękowy z bloku.
Nie wiem czego chce, chyba THC
Cecha THC właśnie taka jest
  • 3007 / 7 / 0
Hmm gra w której schodzisz cały czas po schodach ma być ciekawa i urozmaicić fazę?
Już bardziej polecam pograć w The Nosferatu albo The Suffering, gdy faza się rozkręci wyjść na dwór. Powodzenia, a za ewentualne zawały serca nie odpowiadam.
Uwaga! Użytkownik zombisztajn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5037 / 888 / 40
Nosferatu o taak. Najlepiej trip w zamku jakimś.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 42 / 1 / 0
No nawet ok.. Ale z pewnością zauważyłeś ze po benzie jest się rozkojarzonym wiotczeją ci kończyny.. Bałbym się ze ktoś mi go podjebie i nie chciałoby mi się zadupiac z RTV przez cala noc :nuts: . Najlepsze wg mnie są tripki na spontanie.. :-)
Uwaga! Użytkownik Bocianos nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 53 / / 0
Idź do lasu pogabić się na jakieś jebutnie duże mrowisko ;-) , bądź jak ja spędź noc w jakimś większym parku - schizy gwarantowane.
  • 48 / 1 / 0
Ja mam sprawdzony i niezawodny przepis na hardego tripa po benzie, mianowicie iść w jakiekolwiek ciemne miejsce z latarką. Odpały gwarantowane tylko latarka musi być słaba, a najlepiej używać telefonu zamiast latarki.
Uwaga! Użytkownik Testament nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 347 / 17 / 0
benza i gra Resident evil 4 dały mi prawie zawał ostatnio
polecam %-D
  • 13 / 1 / 10
Najlepszy przepis na tripa po benzie to wyjście do w miarę słabo oświetlonego parku (lekkim, ciepłym światłem) i podziwianie ścieżek oraz traktowanie latarnii ulicznej jako ołtarza, wszystko oczywiście ze słuchawkami w/na uszach.
This is a work of fiction. Names, characters, places, events and incidents are either the products of the author’s imagination or used in a fictitious manner. Any resemblance to actual persons, living or dead, or actual events is purely coincidental.
ODPOWIEDZ
Posty: 13 • Strona 1 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.