5-MAPB

Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Psychodeliki, Stymulanty

nasienie14

a mi jeszcze zostało 100mg i zastanawiam się jak spożytkować.
MDMA np. lubię sam w domu, poczuć się OK ze sobą potem ewentualnie się przejść gdzieś
5mapb to chyba tego typu substancja co? Jak kiedys ją wzialem na imprezie techno to jak wchodziło, to normlanie inny kaliber niz MDMA. Taki chłod a potem czysta euforia i chęc do tańca.

Norweski

Pamiętam, jak pierwszy raz w domu 120mg 5mapb brałem, to po prostu "rozpływałem się w serotoninie" (leżałem w a'la kilkugodzinnym orgazmie). kontaktu brak. Po prostu dotknięcie palem o klatkę piersiową dawało taką przyjemność, ze do tej pory taki "tyk" mam.

Testowałem mdma. Mdma jest nawet i spoko. Trochę energiczne i cały się macałem, pieszczony etc. miłość itp.. Muzyka też spoko.
Raz dopierdoliłem mdma 200+, to nie było przyjemnie, raz walnąłem 150 i było ok. Trudno tutaj trafić na taką dawkę, gdzie by było jak po 5-mapb.

Pewnie tak już nie będzie. Niby podobne działanie, ale nie to samo.

5mapb to nawet i solo można jebnąc
a mdma, to wypada mieć tą partnerkę jednak
taka różnica

Taki kocur z tego 5mapb jest, a bracia taka huja straszna :motz:

p420

mda sobie ogarnij ;)

randomuser118

Ja nalezalem do tej ekipy u ktorej sie nie sprawdzilo mapb.
Sprawdzilo sie ze szczypta 3mmc.
Jednak to nie moj kaliber.
3mmc do tego to takie trioche lazikowanie po parapecie.
spadne czy nie...

nasienie14

Ja po tych swoich 100mg wyciagnietych (juz z 2 lata beda mialy bo to od bombowego jeszcze) to bylo przezajebiscie mniej wiecej tak jak po MDMA ale na koniec sie zrzygalem :( chociaz euforii to w ogole nie przerwalo.
Z tym, ze pamietam ze jak było swiezsze to bylo o wiele lepsze

Aminorex

Na mnie to MDMA i 5mapb całkowicie inaczej działają. Bardziej podobała mi się faza po piątce, bo czuć tą euforię i dreszcze na całym ciele. Do zabawy z dziewczyną albo na imprezę jak najbardziej. Po emce w sumie śpiący się czuję, w sumie do przytulania i leżenia w łóżku się nadaje wg mnie. Mocy po niej nie mam w ogóle.
Wróć do „MDxx, APxx”
Na czacie siedzi 8 uczestników Wejdź na czata

Awatarkkrecha  AwatarCristianoTramaldo  Awatarfrs  AwatarMondengel  AwatarDrSkacz  AwatarGanjaBot  Awatarlimber  Awatarlutekja