5-MAPB - Wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

dc231

Nie wiecie czy bezpiecznie i efektywnie będzie 5-mapb połączyć z 3-mmc (bo nie chcę psychodeli i latających oczu) , np. razem przyjęte 100 mg mmc i 100 mg 5-mapb. Mmc wejdzie trochę wcześniej i przygotuje mnie na wejście -5mapb. Poza tym może udałoby się znacznie zmniejszyć falowanie fazy.

Uriel1
12
2

Pozwolę sobie zacytować:
Dzierzba pisze :
Miksowałam 110 mg 5 MAPB z 200-300mg 3mmc i polecam, bo zazwyczaj same benzofurany mnie zamulają, a jak ze dwa razy wciągnę krechę to jest absolutnie w porządku i euforia rozjebuje mózg. Nawet jak zeszło to udało mi się bez większych problemów zasnąć. Bez żadnych efektów ubocznych na sercu ani nic

Oczywiście ostrożności nigdy za wiele. Moim zdaniem miks 5mapb+3fa jest bezpieczniejszy i przy tym zajebisty

gdzie indziej na hyperrealu
Bardzo ciekawe opracowanie, którego autorem jest Conradino Beb z Magivangi. Polecamy, solidna robota!
Sir Richard Branson chce, aby Nowozelandzcy rolnicy zastąpili krowy mleczne farmami konopi. Przemawiając podczas imprezy charytatywnej, wezwał Nowozelandczyków do legalizacji marihuany. “Powinniście ją zalegalizować, uprawiać i opodatkować,” powiedział Branson.

PowerOfFlower
25
36

Siema może ktoś porównać zapach 5-MAPB do MDMA? Czy zdarzyła się komuś sytuacja, żeby policyjny pies wyczuł przy nim jakiś benzofuran?

randomuser118
86
30

Emce pisze :
Może kiedyś syntezują bk-5-MAPB ,sądzę ,że mogło by być tak samym hitem jak Metylon

po raz 573847 jestna rynku bk-mapb
kolejek nie widac
szalu tez nie ma

mar74
6
3

No niby jest, ale mało sklepów go ma w ofercie i wychodzi dość drogo. Możesz coś powiedzieć o samym działaniu bk5mapb. Znasz kogoś kto testował?

randomuser118
86
30

nie znam i nic wiecej nie wiem.
Poprostu dziwi mnie, ze ludzie mysla na podstawie furanowego dziania ze bk bedzie kosa.

przyklad 1 z brzegu
pentylon byl saby a bkepdp kosa.

http://www.bluelight.org/vb/threads/790 ... nd-bk-EPBP
Jak pisałem cos tam rusza w temacie.
Wg wiki tez znak zycia jest:
https://en.wikipedia.org/wiki/Substituted_benzofuran

Modyfikowany Bigos
60
20

randomuser118 pisze :
nie znam i nic wiecej nie wiem.
Poprostu dziwi mnie, ze ludzie mysla na podstawie furanowego dziania ze bk bedzie kosa.

przyklad 1 z brzegu
pentylon byl saby a bkepdp kosa.

kurwa ale bk-epdp to etylo-pentylon... takze chujowy ten przykład...

jak juz to 2C-B / bk-2C-B

Emce
11
1

Udało się po 2 latach dorwać na imprezie piątke :-D

wspomnienia wracając ta super oryginalna faza ,na domówke lepsza od emki ,nie zamula jak ona z tego względu jest bardziej towarzyska,noi ta euforia na wysokim poziomie :-)

dziwi fakt ,że jest niemal niedostępna na czarnym rynku

nasienie14
10
31

a mi jeszcze zostało 100mg i zastanawiam się jak spożytkować.
MDMA np. lubię sam w domu, poczuć się OK ze sobą potem ewentualnie się przejść gdzieś
5mapb to chyba tego typu substancja co? Jak kiedys ją wzialem na imprezie techno to jak wchodziło, to normlanie inny kaliber niz MDMA. Taki chłod a potem czysta euforia i chęc do tańca.

Norweski
6
14

Pamiętam, jak pierwszy raz w domu 120mg 5mapb brałem, to po prostu "rozpływałem się w serotoninie" (leżałem w a'la kilkugodzinnym orgazmie). kontaktu brak. Po prostu dotknięcie palem o klatkę piersiową dawało taką przyjemność, ze do tej pory taki "tyk" mam.

Testowałem mdma. Mdma jest nawet i spoko. Trochę energiczne i cały się macałem, pieszczony etc. miłość itp.. Muzyka też spoko.
Raz dopierdoliłem mdma 200+, to nie było przyjemnie, raz walnąłem 150 i było ok. Trudno tutaj trafić na taką dawkę, gdzie by było jak po 5-mapb.

Pewnie tak już nie będzie. Niby podobne działanie, ale nie to samo.

5mapb to nawet i solo można jebnąc
a mdma, to wypada mieć tą partnerkę jednak
taka różnica

Taki kocur z tego 5mapb jest, a bracia taka huja straszna :motz:

Wróć do „Benzofurany”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

Awatarsuchezebra  AwatarMondengel  Awatarkfs  Awatarunknown  Awatarwolfster  Awatarpeupeu  Awatarmisspill  AwatarpasoŻyd  AwatarAlfaBot