Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi.
ODPOWIEDZ
Posty: 193 • Strona 20 z 20
  • 1746 / 123 / 0
Awatar użytkownika
Demis
Kompetentny
Kompetentny

Re: Politoksykomania
Post
@g3no, jak to się mówi "w zdrowym ciele zdrowy duch"
Tak trzymać :)
Take DXM and Be Happy
  • 13 / 1 / 0

Re: Politoksykomania
Post
A sory, że tak jeszcze dopytam, ale czy wiecie może jaki lek można dorzucić w leczeniu? Biore pregabaline 300 mg dziennie i niby jest spoko, ale jednak czuje pewien niedosyt. Np ten wyżej wspomniany sulpiryd by naprawde pomógł? Bo teraz sytuacja wygląda tak, że jem sobie te pregabaline i jak mnie złapie ciśnienie na jakąś banie to najczęściej pije browca albo jaram sobie 1, maksymalnie 2 lufy marii.
Mówie od razu, że wszelkie SSRI/SNRI u mnie odpadają, bo brałem już praktycznie chyba wszystkie i za każdym razem efekt był mierny, skutki uboczne i w dodatku po pare miesięcy traciłem czasu czekania aż sie każdy załaduje. Co prawda DZIAŁAĆ - DZIAŁAŁO, bo czuć było ten typowy efekt zombie, że sie czułem jak żywy trup, oraz uczucie bycia na swego rodzaju odurzeniu, ale jednak ten typ leków to totalnie nie dla mnie. Brak efektu antydepresyjnego i przeciwlękowego (co do działania przeciwlękowego to wręcz przeciwnie, nieraz powodują taki niepokój, że głowa mała)
Btw wkurwia mnie to jak psychiatrzy z automatu przepisują ten szajs wszystkim jak leci i dopiero jak za którymś razem nie zadziała to sie reflektują, że jednak nie tędy droga. Idzie normalnie uwierzyć, że psychiatria w tym kraju jest zziomkowana z firmami farmaceutycznymi, które to produkują. Nie to, że teraz szkaluje ten typ leków, bo może na kogoś działają, ale ja wyjątkowo nie cierpie ich.
  • 252 / 23 / 0
Awatar użytkownika

Re: Politoksykomania
Post
@punelektryk lekarz psychiatra wymyslil mi ten sulpiryd w bardzo malych dawkach na uspokojenie bo hydroxyzyny nie chcialem xd
no i po miesiacu stwierdzilem ze jednak nie chce juz nic na uspokojenie i poradze sobie bez leków... w tym sensie pomógł sulpiryd
niskie dawki neuroleptyków na uspokojenie... uleczyly w pewnym sensie hehe
ODPOWIEDZ
Posty: 193 • Strona 20 z 20
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.