Knajpa pod przychodnią

Moderatorzy: Knajpa, Zdrowie

Posty: 3122 Strona 313 z 313
Rejestracja: 2019
  • 148 / 34 / 0

Nie wiem czy jest to dobry temat do takiego pytania ale spróbuję: jeżeli (nazwijmy go) X weźmie celowo dużą dawkę leków np. nasennych (celowy samobój) ale jakiś znajomy czy ktokolwiek zadzwoni po karetkę i zabiorą go na płukanie żołądka to po jakim czasie nasz X jest w stanie opuścić szpital biorąc pod uwagę, że nie miał żadnych większych komplikacji zdrowotnych? Tego samego dnia może wyjść? I czy kontakt z policją jest obowiązkowy w takim wypadku?
Rejestracja: 2018
  • 383 / 42 / 0

To zależy. Najpierw pewnie poleży kilka dni aż zrobią badania i go ustabilizują a potem co najmniej 2 tyg. na oddziale psychiatrycznym z powodu próby samobójczej. Policja nie będzie wzywana jeśli to były załatwione legalnie leki i nie będzie stawiał oporu.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

Ministerstwo Rozwoju w odpowiedzi na interpelację utrzymuje zakaz sprzedaży alkoholu przez internet

Ministrowie: rozwoju i zdrowia, stanowczo zaprzeczają, jakoby istniałaby możliwość zniesienia zakazu sprzedaży alkoholu przez internet. Posłowie Konfederacji – Jakub Kulesza, Michał Urbaniak, Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz – złożyli w tej sprawie interpelację.
Posty: 3122 Strona 313 z 313
Wróć do „Knajpa pod Przychodnią”
Na czacie siedzi 811 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości